Švietimo ir organizacinės lyderystės edukologijos daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šventosios šeimos universiteto doktorantūros programos misija yra palengvinti efektyvių ir etiškų mokyklų ir bendruomenių lyderių, galinčių reikšmingai prisidėti prie savo žinių sričių taikant taikomuosius tyrimus, plėtrą.

Turėdami švietimo ir organizacinės lyderystės edukologijos daktaro laipsnį:

Tapkite efektyviu ir etišku mokyklų ir organizacijų lyderiu, galinčiu reikšmingai prisidėti prie savo žinių srities taikomųjų tyrimų pagalba. Be to, turėsite galimybę gilinti savo žinias ir įgūdžius specializuodamiesi vienoje iš šių keturių koncentracijų:

Organizacijos lyderystė - siūlo verslo perspektyvą organizaciniam vadovavimui ir paruošia asmenis vadovauti įvairiausioms ne pelno, pelno siekiančioms ir bendruomeninėms organizacijoms.

Mokyklos vadovavimas ir administravimas su Pensilvanijos pagrindiniu pažymėjimu - rengia mokytojus ir kitus mokyklos darbuotojus gauti Pensilvanijos pažymėjimą, kad galėtų eiti valstybinės mokyklos direktoriaus pareigas (prieš darželį iki 12 klasės).

Mokyklų vadovavimas ir administravimas su prižiūrėtojo tinkamumo raštu - rengia mokyklų administratorius gauti Pensilvanijos pažymėjimą, kad galėtų būti valstybinės mokyklos rajono viršininkas.

Ugdymo turinys ir instrukcijos kartu su Pensilvanijos kuratorių ir instrukcijų vadovu (ikimokyklinio ugdymo įstaigoje per 12 klases) Atestacija - rengia mokytojus ir kitus mokyklos darbuotojus vadovauti mokyklų mokymo programų modeliams ir mokymo praktikai. Asmenys taip pat gali kreiptis dėl Pensilvanijos pažymėjimo, kad jie būtų valstybinių mokyklų rajono mokymo programos ir mokymo (prieš darželį per 12 klases) vadovai (kol bus patvirtinta Pensilvanijos švietimo departamento).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high scho ... Skaityti daugiau

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high school graduates, experienced teachers seeking advanced qualifications, and working adults who wish to start a new career. Allow us to help you on the way to a more fulfilling career. Skaityti mažiau