" EdD" (dvigubos apdovanojimų) programa yra unikali Pietryčių Azijoje remiantis dviejų pagrindinių aukštųjų mokyklų, Nacionalinio švietimo instituto, Singapūro ir Londono universiteto Švietimo instituto profesine patirtimi ir tyrimais. Tai ne tik siūlo tarptautinę perspektyvą profesionalumo ir lyderystės srityse švietimo srityje, bet ir sutelkiama įvairi studentų įvairovė iš įvairių šalių ir skirtingų švietimo sričių, leidžianti kurti turtingą ir gyvybingą mokymosi aplinką. Jis skirtas patyrusiems specialistams, kurie norėtų sustiprinti savo profesinę kompetenciją ir ugdyti kompetenciją tirti ir vertinti edukacinę praktiką. Tai nuo vyresniųjų mokyklų vadovų, aukštųjų mokyklų ir vyriausybinių įstaigų - nuo patyrusių dėstytojų ir dėstytojų kolegijose ir universitetuose.

Programa siūloma ne visą darbo dieną, ypatingą dėmesį skiriant piliečių ir tarptautinių studentų poreikiams ir įsipareigojimams. Jo kursų sudedamoji dalis yra siūloma intensyvių vienos savaitės blokų tiesioginiu ryšiu ir rašytinės korespondencijos su instruktoriomis per ateinančius mėnesius, kai jūs atliekate savo užduotis. Taip pat yra sukurtos galimybės tęsti bendravimą su kitais jūsų programos studentais, kai baigsite kursinius darbus ir dirbate su savo svarbiausiais mokslinių tyrimų projektais.

Tai, kas suteikia "EdD Dual Award" programą, yra itin patraukli, todėl yra tokio pobūdžio lankstumas, kurį galite pasirinkti savo namuose. Galite užsiregistruoti NIE ar IOE savo gimtąja įstaiga, ty universitete, kuriame baigiate kursų sudedamąsias dalis ir Institucijos tikslinę studiją, tada pereikite į kitą instituciją (dvigubą instituciją) per paskutinius studijų metus, kad atliktumėte savo mokslinių tyrimų pagrindu sudarytą disertaciją .

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų National Institute of Education, Nanyang Technological University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės