Azijos istorijos ir kultūros doktorantūros studijų programos absolventai yra aukštos kvalifikacijos specialistai specializacijos srityje. Puiki jų pasirinkta Azijos kalba leidžia jiems kritiškai dirbti su pirminiais šaltiniais, jie turi tvirtą pagrindą antrinėje literatūroje ir šiuolaikiniuose tyrimuose. Jų puiki erudicija leidžia jiems siekti karjeros akademinėje bendruomenėje (universitetuose, mokslinių tyrimų centruose ir kt.); be to, jie gali ieškoti darbo kultūros įstaigose, diplomatijoje, žiniasklaidoje, specializuotose ekspertų grupėse ir kt.


Studijų trukmė: 4 metai

Mokymo kalba yra anglų kalba. Azijos istorija ir kultūra yra mokama programa.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Įėjimas į egzaminą: vienpusis egzaminas, interviu

  1. Doktorantūros projekto aptarimas disertacija: 0–30 balų;
  2. Pareiškėjo ankstesnių studijų, mokslinių tyrimų ir kitos akademinės veiklos vertinimas: 0–15 balų;
  3. Pareiškėjo žinios apie antrinę literatūrą (remiantis pareiškėjo pateiktu sąrašu): 0–15 balų.

Dalyko srities valdyba nesiūlo ir nenustato konkrečių doktorantūros studijų. temas, bet leidžia pareiškėjams pasiūlyti mokslinių tyrimų projektus pagal jų asmeninius pageidavimus.

Siūlomi Ph.D. su Temos srities valdybos pirmininku turi būti konsultuojamasi su temomis. Dalyko valdybos pirmininkas (programos direktorius): prof. PhDr. Olga Lomová, CSc., El. Paštas: olga.lomova@ff.cuni.cz.


Pareiškėjas gali būti priimtas tik tuo atveju, jei įstojimo egzamino metu jis gauna ne mažiau kaip 30 taškų ir tuo pačiu metu surenka pakankamai taškų, kuriuos galima įdėti į numatomą studentų, priimtų į atitinkamą studijų programą ar filialą, skaičių Priėmimo tvarkos specifikacijos, taikomos individualioms programoms ir studijų šakoms); priėmimas bus suteiktas visiems pareiškėjams, kurie gauna tokį patį taškų skaičių, kaip ir pareiškėjas, kuris paskutinį kartą dalyvauja priėmime. Atkreipkite dėmesį, kad įvairūs numatomi priėmimo kriterijai taikomi visą darbo dieną ir kombinuotoms studijų formoms. Pareiškėjai negali būti įleidžiami ne vėliau kaip iki atvykimo dienos, įrodydami savo ankstesnį išsilavinimą (žr. 5.4 punktą).


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Charles University Faculty of Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 9, 2019
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
70,000 CZK
per mokslo metus. Prisijungimo paraiškos mokestis: 540 CZK.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date