Azijos istorijos ir kultūros daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Azijos istorijos ir kultūros doktorantūros studijų programos absolventai yra aukštos kvalifikacijos specialistai specializacijos srityje. Puiki jų pasirinkta Azijos kalba leidžia jiems kritiškai dirbti su pirminiais šaltiniais, jie turi tvirtą pagrindą antrinėje literatūroje ir šiuolaikiniuose tyrimuose. Jų puiki erudicija leidžia jiems siekti karjeros akademinėje bendruomenėje (universitetuose, mokslinių tyrimų centruose ir kt.); be to, jie gali ieškoti darbo kultūros įstaigose, diplomatijoje, žiniasklaidoje, specializuotose ekspertų grupėse ir kt.


Studijų trukmė: 4 metai

Mokymo kalba yra anglų kalba. Azijos istorija ir kultūra yra mokama programa.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Įėjimas į egzaminą: vienpusis egzaminas, interviu

  1. Doktorantūros projekto aptarimas disertacija: 0–30 balų;
  2. Pareiškėjo ankstesnių studijų, mokslinių tyrimų ir kitos akademinės veiklos vertinimas: 0–15 balų;
  3. Pareiškėjo žinios apie antrinę literatūrą (remiantis pareiškėjo pateiktu sąrašu): 0–15 balų.

Dalyko srities valdyba nesiūlo ir nenustato konkrečių doktorantūros studijų. temas, bet leidžia pareiškėjams pasiūlyti mokslinių tyrimų projektus pagal jų asmeninius pageidavimus.

Siūlomi Ph.D. su Temos srities valdybos pirmininku turi būti konsultuojamasi su temomis. Dalyko valdybos pirmininkas (programos direktorius): prof. PhDr. Olga Lomová, CSc., El. Paštas: olga.lomova@ff.cuni.cz.


Pareiškėjas gali būti priimtas tik tuo atveju, jei įstojimo egzamino metu jis gauna ne mažiau kaip 30 taškų ir tuo pačiu metu surenka pakankamai taškų, kuriuos galima įdėti į numatomą studentų, priimtų į atitinkamą studijų programą ar filialą, skaičių Priėmimo tvarkos specifikacijos, taikomos individualioms programoms ir studijų šakoms); priėmimas bus suteiktas visiems pareiškėjams, kurie gauna tokį patį taškų skaičių, kaip ir pareiškėjas, kuris paskutinį kartą dalyvauja priėmime. Atkreipkite dėmesį, kad įvairūs numatomi priėmimo kriterijai taikomi visą darbo dieną ir kombinuotoms studijų formoms. Pareiškėjai negali būti įleidžiami ne vėliau kaip iki atvykimo dienos, įrodydami savo ankstesnį išsilavinimą (žr. 5.4 punktą).


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:
Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe.

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe. Skaityti mažiau