Nuo 2000 m. Biologija, biotechnologijos ir biologiniai mokslai sparčiai vystosi. Norint tvarkyti gautus duomenis, reikalinga kompiuterinė technologija dėl per didelio duomenų kiekio. Daugumą naujausių metodų, naudojamų DNR, RNR ir baltymų tyrimuose, remia bioinformatika ir kompiuterių mokslas. Kompiuterių mokslas siūlo naują biologijos mokslo erą. Pavyzdžiui, ląstelės statybinis blokas, baltymai modeliuojami 3D būdu naudojant kompiuterį; tai leidžia greitą ir veiksmingą identifikavimą molekulinę sąveiką ir signalai transdukcijos Pathways . Panašiai genetinės sekos mutacijas galima aptikti gana greitai, naudojant kompiuterinę technologiją. Kadangi naujausi skaičiavimo biologijos pasiekimai sumažino sąnaudas ir pagreitino mokslinių tyrimų procesus, įskaitant vaistų kūrimą, in silico tyrimai pramonėje yra labai reikalingi.

Jaunieji mokslininkai, turintys Ph.D. iš mūsų padalinio turės tvirtą pagrindą molekulinės biologijos ir genetikos srityse, analizuosime biologinius duomenis naudojant bioinformatikos įrankius, sukursime įrankius, algoritmus ir dizaino vaistų kandidatus naudojant skaičiavimo biologijos metodus, tokius kaip molekulinis modeliavimas ir modeliavimas. Ši programa taip pat yra artima pagrindiniams mokslams, vertimo mokslams ir taikomiesiems sektoriams.


Programos informacija

Programa reikalauja disertacija raštu. Švietimas yra 100% anglų kalba.


Kodėl turėčiau pasirinkti šią programą?

Pažangiosios genetinės ir kompiuterinės technologijos sukūrė intensyvius duomenų apdorojimo poreikius ir pasiūlė aplinką, kurioje silikoje gali būti sukurta biologija. Revoliucinės programos buvo sukurtos ir kuriamos. Bioinformatika yra ieškoma visame pasaulyje; atsakyti į tokius poreikius ir kurti programas. Numatoma, kad šis poreikis greičiausiai dar labiau padidės medicinos srityje.

Kadir Has University Ph.D. Bioinformatikos ir genetikos programa, įkurta pagal Mokslo institutą, yra vienintelė Bioinformatikos ir genetikos programa Turkijoje. Turintys mokymo programas, kurios yra lygiagrečiai žinomos ir gerbiamos universitetai visame pasaulyje. Programos tikslas - kelti mokslininkus stipria tarptautine sąveika ir visada naujausiais mokslais. Programa siūlo švietimą visuotiniais mokslo standartais, teikia seminarus, mainų programas ir bendradarbiavimo projektus, taip siekdama padidinti studentų pasaulinę konkurenciją.

Mūsų studentai, gaunantys tinkamą išsilavinimą chemijos, molekulinės biologijos ir skaičiavimo biologijos srityje, turės konkurencinės srities pranašumą. Pavyzdžiui, jie ne tik išmoks analizuoti nukleorūgšties duomenis, kaip modeliuoti baltymą, bet ir chemines nukleino rūgščių ir baltymų savybes bei jų poveikį paveldėjimui. Mūsų pakopos bus vienas žingsnis į priekį, su jų didelės vizijos privalumais.

Mūsų departamente moksliniai tyrimai ir švietimas yra išlaikyti pusiausvyrą. Ph.D. Programą valdo jauni, aktyvūs mokslininkai, kurie vadovauja ir dirba nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose pasaulinių standartų ir visuotinių vertybių aplinkoje. Šiomis aplinkybėmis sveikiname daktaro laipsnį. kandidatai, kurie nėra pasyvi auditorija, bet dinamiškas mokslininkas, prisidedantis prie mokslo.


Kaip ši programa paveiks mano karjerą?

Vienas švietimo filialas, kuris bus teikiamas visoje doktorantūroje. yra genetika. Šį išsilavinimą sudaro ir klasikiniai, ir modernūs genetiniai metodai. Kita švietimo sritis yra kompiuterinė biologija ir bioinformatika. Šie du mokslai, abu labai jauni, yra biologinių duomenų generavimas in silico, o biologinių duomenų procesas - silico. Mūsų studentai baigs savo išsilavinimą, turintys ląstelių biologijos, žmogaus genetikos, medicininės chemijos, struktūrinių vaistų dizaino, molekulinės modeliavimo, kvantinės chemijos, statistikos ir programavimo kursus.

Šiuo metu pasaulyje pirmaujančios farmacijos įmonės vykdo milžiniškus bioinformatikos ir genetikos tyrimų projektus. Šis naujai besivystantis sektorius reikalauja daug mokslo darbuotojų. Mūsų grads gali tęsti savo karjerą tiek akademinėje, tiek privačioje įmonėje. Jie turės tarpdisciplininę kompetenciją, turinčią tvirtą pagrindinį genetiką, efektyviai tvarkydami biologinius duomenis, kuriuos jie gali taikyti medicinoje, chemijoje, biotechnologijoje, žemės ūkyje, energetikoje ir panašiose srityse.


Paraiškų teikimo procesas

Kadir Has University „Bioinformatika ir genetika“. Programa su disertacija priima studentus iš Turkijos ir užsienio, turinčius magistro laipsnį (MS), susijusį su mokslu (biologija, molekulinė biologija ir genetika, biotechnologija, chemija, chemijos inžinerija, kompiuterių mokslas ir kt.). Švietimas yra visiškai anglų kalba. Mes neturime Ph.D. programa be disertacijos rašymo.

Kandidatai turėtų užpildyti internetinę paraiškos formą ir pateikti prašomus dokumentus kartu su jų atnaujinimu (CV) ir tiksliojo rašto (SOP) asmeniškai arba išsiųsti kroviniu į „Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü“. Kandidatai, norintys išlaikyti preliminarų atranką, bus pakviesti į pokalbį (taip pat gali būti vykdomi ir internete). Kandidatai, turintys laboratorinės patirties ir bet kokį įnašą į leidinius, yra ypač skatinami taikyti.

Mes siūlome įvairių tipų stipendijas, įskaitant visą stipendiją, priklausomai nuo MS GPA (magistro laipsnių vidurkis), anglų lygio ir motyvacijos.

Informacija apie įstaigą

Bioinformatika ir genetika Ph.D. Programa buvo įsteigta pagal Mokslo ir inžinerijos mokyklą, o pirmieji studentai buvo priimti 2014–2015 m. Pirmieji absolventai gaus jų daktaro laipsnį. laipsnis.

Gauta kvalifikacija / Kvalifikacijos lygis

Sėkmingai užbaigus programą, studentams bus suteiktas Bioinformatikos ir genetikos mokslų daktaras (Europos aukštojo mokslo erdvės kvalifikacijų sąranga (QF-EHEA): 3 lygis, Europos kvalifikacijų sistema (EKS): 8 lygis)

Priėmimo sąlygos

Programos pareiškėjai privalo turėti magistro laipsnį. laipsnį ir įgyti bent 55 akademinio personalo ir magistrantūros studijų egzaminų (ALES) kiekybiniame skyriuje ir 65-oje tarpvyriausybinės tarybos kalbos egzaminuose (ÜDS arba YDS). ALES balų reikalavimas netaikomas tarptautiniams studentams. Tarptautiniai kalbų egzaminai (TOEFL ir kt.) Balai yra priimtini visiems pareiškėjams pagal aukštojo mokslo tarybos nuostatuose nustatytus lygiaverčius reikalavimus. Šie reikalavimai tenkinami toliau. (Išsami informacija: http: // international. KHAS .edu.tr / 26 / studijų programos)

Išankstinio mokymosi pripažinimas

Studentai gali būti atleisti nuo kai kurių aukštojo mokslo kursų, kuriuos jie sėkmingai įgijo anksčiau dalyvavusioje programoje, jei jie jau nebuvo įskaičiuoti į laipsnį, atsižvelgiant į Kadir Has University išimties nuostatus.

Baigimo reikalavimai

Studentai privalo sėkmingai užbaigti Senato priimtą mokymo programą, atitinkančią 90 ECTS kreditų; tai yra kursinių darbų, kurių minimalus bendras balų skaičius yra 3,00 / 4,00, ir daktaro laipsnis. disertacija.

Programos apibrėžimas

Svarbiausias bioinformatikos tikslas - suprasti sudėtingas gyvų organizmų sistemas, naudojant matematinius ir skaitinius skaičiavimo metodus, kurie padės rasti gydymo metodus ir gydo ligas ir galiausiai padidins gyvenimo kokybę. Svarbiausia jos priemonė yra kompiuterių technologija ir nuo to laiko, kai kompiuterių technologijos vyksta taip greitai, kad bioinformatikos atsiradimas tampa neišvengiamas. Ypač, norint išanalizuoti transkribuotas DNR sekas žmogaus genome, reikalingi statistiniai metodai, taip pat kompiuterinės technologijos. Nors informacija apie biologinę sistemą sparčiai didėja esant dabartinei technologijų pažangai, taip pat didėja poreikis tobulinti skaičiavimo priemones, skirtas apdoroti ir analizuoti turimus duomenis. Kompiuterinės biologijos ir bioinformatikos programa siekiama panaikinti šią spragą.

Programos rezultatai

  1. Gebėti atpažinti organinių molekulių struktūrą, sugebėti detaliai modeliuoti ir vizualizuoti grafika.
  2. Gebėjimas surasti organinių molekulių struktūrų ir fermentų kinetikos sąveiką ir naudoti šią sąveiką pažangiam vaistų kūrimui ir priskirti vaisto aktyvumą.
  3. Gebėjimas atlikti molekulinį modeliavimą ir dinamišką biologinės sistemos modeliavimą naudojant statistikos, fizikos, bioinformatikos ir skaičiavimo biologijos metodus ir (arba) programavimo kalbas.
  4. Suprasti ir gebėjimą konceptualizuoti pažangias ląstelių biologijas, genetinę struktūrą, paveldimumą, genomą, evoliucinius mechanizmus ir sistemų biologiją.
  5. Gebėti tirti skaičiavimo biologijos ir bioinformatikos mokslines problemas; gebėjimas projektuoti eksperimentą, atlikti eksperimentą, rinkti duomenis, analizuoti duomenis, gauti rezultatus ir interpretuoti, nepriklausomai arba kaip grupės dalis.
  6. Gebėti kritiškai stebėti bioinformatikos ir genetikos raidą; įprotis stebėti visą gyvenimą trunkančio švietimo pažangą ir supratimą.
  7. Informuotumas ir atsakomybė profesiniais, aplinkosaugos ir kokybės klausimais.
  8. Gebėjimas bendrauti mokslo temomis, žodžiu ir raštu anglų kalba.

Profesijų profiliai absolventams

Šios programos absolventai galės naudotis naujausiomis kompiuterinėmis technologijomis, kad išspręstų biologinės sistemos ir matematinio mąstymo gebėjimą. Taigi, mūsų absolventams, pvz., Biotechnologijų bendrovėms, farmacijos kompanijų RD padaliniams, genetinių tyrimų laboratorijoms, nusikalstamų tyrimų laboratorijoms, žemės ūkiui, ligoninių mokslinių tyrimų laboratorijoms, akademinei, energetikos ir aplinkos sektoriams, yra įvairių karjeros galimybių įvairiose srityse.

Vertinimo klausimynai

Kursų ir instruktorių vertinimo klausimyno baigimo klausimyno pasitenkinimo klausimynas

Tarptautinis bendradarbiavimas

Keitimosi programomis su įvairiais Šiaurės Amerikos, Europos ir Azijos universitetais ir ERASMUS programomis (13 universitetų devyniose šalyse) (žr. Http: // www. KHAS .edu.tr / lt / international2 / International-Programs / main-page.html)

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Kadir Has University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
12,000 USD
per metus.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 31, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2023