Studijų charakteristikos

Doktorantūros studijų programos „Chemijos didaktika“ tikslas - parengti specialistus chemijos švietimo kokybės gerinimui Čekijoje, atsižvelgiant į dabartinius socialinius poreikius ir pagal pažangių Europos šalių švietimo programas, remiantis mokslinių tyrimų rezultatais. Doktorantūros programa orientuota į chemijos švietimo teorijos specialistų parengimą pagal dabartines žinias apie chemiją, pedagogiką, psichologiją, sociologiją, informatiką ir kitas disciplinas. Tai programa be specializacijos.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Žodinė diskusija apie rašytinį darbą ir kartu su paraiška, pateikta mokslinių tyrimų projektui. Priėmimo egzaminuose pareiškėjas turi įrodyti atitinkamas žinias chemijos didaktikos, chemijos, pedagoginės-psichologinės disciplinos, informacijos ir kalbos raštingumo (anglų ar kitos pasaulio kalbos žinios tikrinimo) ir mokslinių tyrimų prielaidų patikrinimo (gilesnės žinios apie temą patikrinimo) , kurį kandidatas nori studijuoti doktorantūroje).

Vertinimo kriterijai: Pareiškėjas gali gauti ne daugiau kaip dešimt taškų, taškų skaičius, leidžiantis studijuoti, yra mažiausiai septyni.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:


Karjeros perspektyva

Ph.D. studija suteikia integruotą išsilavinimą, leidžiantį jos absolventams, atsižvelgiant į aukštą erudiciją, atlikti konceptualius ir mokslinius tyrimus chemijos mokymo srityje. Ph.D. studijų absolventai bus pasirengę nepriklausomam mokslo, pedagogikos ir vadybos darbui šioje srityje. Kolegijų didaktinėse darbo vietose jie galės įsitvirtinti mokymo ministerijose, kurios rūpinasi chemijos mokymo problematika, vidurinėse mokyklose kaip aukštos kvalifikacijos chemijos mokytojai, darbo vietose, kuriose dirba papildomas mokytojas. mokymas, tarptautinėse ir Europos institucijose ir organizacijose daugiausia dėmesio skiriama šalies ir tarptautiniams tyrimams chemijos ar mokslo švietimo srityje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Charles University Faculty of Education »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
2,000 CZK
per mokslo metus. Prisijungimo paraiškos mokestis: 540 CZK. Darbo užmokestis: 590 CZK.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date