Apžvalga

Bradfordo verslo administravimo daktaras (DBA) yra vadybos mokymo viršūnė ir buvo pradėtas 2001 metais. Šis doktorantūros laipsnis yra akademiškai griežtas kaip doktorantas, tačiau skirtas vyresniems patyrusiems profesionaliems vadybininkams.

Jis jungia akademines teorijas ir koncepcijas su verslo ir valdymo praktika.

Pirmajame programos etape atliksite pažangias vadybos praktikos studijas, kritikuodami esamą teoriją ir tiriant tyrimo metodus vadovaujant pirmaujantiems mokslininkams ir specialistams.

Antrajame etape atliekami empiriniai tyrimai ir disertacijos rašymas vadovaujant dviem patyrusiems mokslinių tyrimų vadovams.

„Bradford DBA“ siūlo įvairias asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes, o kai kurie mūsų studentai skelbia pirmaujančius akademinius ir praktikos žurnalus. DBA studentai University of Bradford vadybos mokykloje taps mūsų tarptautinio verslininkų tinklų dalimi. Dabartiniai ir naujausi DBA studentai dirba tokiose įmonėse kaip „Shell International“, „Siemens“, „Bayer“, „ING Group“ ir „Phillips International“.

Profesinė akreditacija

Mes didžiuojamės, kad esame elitinėje verslo mokyklų grupėje, kad galėtume turėti trijų akcijų Equis, AMBA ir AACSB, dažnai vadinamą "Triple Crown".

Reitingai

„Bradfordo verslo administravimo daktaras“ (DBA) yra viena iš tik 26 DBA programų pasaulyje ir viena iš penkių Jungtinėje Karalystėje yra įtraukta į „CEO Magazine“ sąrašą, pagrįstą akreditacija, fakulteto kokybe, geografija ir tarptautine padėtimi.

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitinguose užima 301–400 pasaulio verslo ir ekonomikos sričių.

Patekimo reikalavimai

Mes sveikiname visas DBA programos paraiškas, ypač iš pareiškėjų, kurių interesai papildo mūsų mokslinių tyrimų centrų (apskaitos, finansų ir ekonomikos, žmonių, organizacijos ir verslumo, logistikos, tiekimo grandinės ir technologijos, tarptautinio verslo, rinkodaros ir prekės ženklo) žinias.

DBA, turėtumėte turėti

  • akredituotos institucijos bakalauro ir magistro laipsnis
  • mažiausiai penkerių metų atitinkama vadovavimo darbo patirtis
  • mokslinių tyrimų pasiūlymą
  • dvi nuorodos (vienas akademinis, jei įmanoma)
  • aukšto lygio anglų kalba

Tyrimo pasiūlymas

Tai yra svarbi jūsų paraiškos dalis. Jūsų mokslinių tyrimų pasiūlymas bus naudojamas jūsų mokslinių tyrimų idėjų kokybei ir originalumui, kritinio mąstymo įgūdžiams, atitinkamos literatūros suvokimui ir siūlomo tyrimo įgyvendinamumui įvertinti. Ji taip pat bus naudojama tinkamų prižiūrėtojų nustatymui, todėl tikrai verta skirti jai laiko ir pastangų.

Tyrimo pasiūlymas turėtų būti nuo 1500 žodžių iki 2500 žodžių. Nors nenorime reikalauti tam tikro formato, rekomenduojame sekti toliau pateiktą struktūrą.

Pavadinimas: pavadinimas turėtų būti glaustas jūsų siūlomų tyrimų santrauka

Įvadas: šiame skyriuje pateikiamas trumpas dalyko srities, kurioje bus atliekamas tyrimas, aprašymas, aiškiai nurodykite pagrindinius tyrimo klausimus ir įtikinamai paaiškinkite siūlomų tyrimų priežastis.

Literatūros apžvalga: šiame skyriuje reikia trumpai apžvelgti esamus tyrimus (ypač tuos, kurie skelbiami mokslinių tyrimų ir praktikos periodiniuose leidiniuose). Turite paaiškinti, kaip jūsų mokslinius tyrimus skatina esamos literatūros spragos ir komentuoja, kaip jūsų mokslinius tyrimus teoriškai ir praktiškai galėtų informuoti esama literatūra. Geros literatūros apžvalgoje turėtų būti parodyta, kaip siūlomi moksliniai tyrimai yra susiję su ankstesniais tyrimais, nustatoma, kur gali būti konkrečių įnašų, ir parodyti, kaip numatyti konkretūs įnašai gali būti realizuoti, perkeliant idėjas ir stipriąsias puses iš esamų tyrimų.

Mokslinių tyrimų metodika: yra įvairių tyrimo metodų. Todėl labai svarbu, kad šiame skyriuje pateikiamas aiškus tyrimo metodikos pasirinkimo aprašymas (ty kiekybinis ar kokybinis tyrimas) ir paaiškintumėte, kodėl pasirinktas yra tinkamiausias jūsų tyrimams. Šiame skyriuje taip pat turėtų būti išsamiai aprašyti duomenų rinkimo metodai ir duomenų analizė bei pateikti pastabas dėl duomenų rinkimo galimybių.

Įnašas: svarbu, kad DBA tyrimų poveikis ir poveikis būtų akademinėms teorijoms ir koncepcijoms, taip pat verslo ir organizacinei praktikai.

Nuoroda: visi pasiūlyme paminėti tyrimai turėtų būti išvardyti dokumento pabaigoje naudojant „Harvard“ metodą.

Susijusios nuorodos:
Home Office UK Border Agency - informacija apie vizas ir imigraciją tarptautiniams studentams.

Anglų kalbos reikalavimai

Programa mokoma, prižiūrima ir išnagrinėta anglų kalba, taigi jūs turite sugebėti įrodyti savo kalbos sklandumą, jei tai nėra jūsų pirmoji kalba. Jei mums reikia įrodymų apie anglų kalbos mokėjimą, jums reikės, kad IELTS teste būtų bent jau 6,5 balo (be mažesnio nei 6,0 testo). TOEFL bandymo rezultatas min 94.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Tai reiškia, kad jums suteikiami įgūdžiai ir žinios, reikalingos efektyviam darbui greitai besikeičiančioje ir sudėtingoje aplinkoje. Jūs sukursite kompetencijas kritiškai ir strategiškai mąstyti ir nustatyti sudėtingas tyrimų programas, reikalingas naujiems požiūriams ar naujoms žinioms, kurios skatins organizacinius pokyčius ir reikšmingai prisidės prie Jūsų pasirinktos profesijos vystymosi.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Bradford »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 - 7 metų
Ištęstinės
Price
41,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 2023