DBA - verslo administravimo daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

StockSnap_ZYW8MGFQKZ

DBA - verslo administravimo daktaras

Doktorantūros laipsnis yra ne tik labai aukštas mokslo pasiekimas ir dažnai dar didesnis asmeninis etapas, bet ir protinga bei tvari investicija į savo profesinę ateitį. Su DBA, kurią siūlo Munich Business School (MBS), bendradarbiaudama su Šefildo Hallamo universitetu (SHU), studentai gali padidinti savo akademinį ar verslo karjerą tarptautiniu ir lankstumu, kuris nereikalauja, kad jie išlaikytų savo profesinę karjerą.

DBA - verslo administravimo daktaras

PROGRAMOS START

Spalio mėn

INSTRUKCIJOS KALBA

Anglų

DURATION

48 mėnesiai

FORMA

Ne visą darbo dieną

MOKSLINIAI TYRIMAI

Tarptautiniai moduliai Šefildo Hallamo universitete (SHU)

ADMINISTRACIJA

  • Verslo, vadybos ar susijusios srities magistro laipsnis
  • Pageidautina 5 metų vadovavimo patirtis

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ

36 000 EUR

OFICIALIAI PATVIRTINTA

Munich Business School verslo administravimo studijų programos bendradarbiaujant su Šefildo Hallamo universitetu oficialiai patvirtina Bavarijos valstybinė mokslo, mokslinių tyrimų ir meno ministerija.

Apie DBA - verslo administravimo daktaras

DBA yra moksliniais tyrimais pagrįstas daktaras, idealiai tinka tiems, kurie entuziastingai mokosi ir kurie nori daryti įtaką vadybos ir profesinės praktikos tobulinimui jų specialybėje. Studijavimas verslo doktorantūroje leidžia jums sukurti įrodymais pagrįstą mokslinį tyrimą ir visapusišką doktorantūros disertaciją, atitinkančią doktorantūros studijas, ir toliau tęsti vyresniojo profesionalo ar vadovo karjerą.

Munich Business School ir Šefildo Hallamo universiteto DBA programa suteikia jums galimybę aptarti pagrindines temas, kurios atspindi mokslinius tyrimus ir organizacinių bei verslo žinių pažangą. Be to, jums bus vadovaujamasi kiekvienu savo doktorantūros projekto rengimo, planavimo ir valdymo etapu.

Munich Business School DBA programa yra pirmoji ir vienintelė DBA programa Bavarijoje, kur Bavarijos valstybinė švietimo ir kultūros ministerija, mokslo ir meno ministerija oficialiai patvirtino studijų programų vykdymą ir universitetų egzaminų vedimą pagal 86 straipsnio 1 dalį. (Bavarijos universiteto įstatymas).

5 DBA priežastys

  1. Tarptautinis laipsnis
    Verslo administravimo daktaras, DBA, yra labai gerbiamas akademinis laipsnis, kuris gali atverti duris į tarptautinį verslo pasaulį ir jo viduje. Sėkmingai baigę DBA absolventai taip pat gali naudotis vokiečių kalba „Dr.“.

Aukšta kokybė ir atpažinimas
MBS ir SBS DBA yra plačiai pripažinta doktorantūros programa, kurios dalyviai gauna naudos iš išskirtinės mokslinių tyrimų ir švietimo kokybės abiejuose universitetuose. Lankstus nustatymas
Dėl savo lankstumo DBA leidžia savo dalyviams vykdyti doktorantūrą, neprarandant karjeros. Struktūrinė programa
MBS ir SBS DBA grindžiama labai efektyvia moduline sistema ir programos struktūra, skirta palengvinti pažangą ir rezultatus. Stiprus partneris
Munich Business School ir Šefildo Hallamo universitetas yra tarptautiniu mastu pripažinti universitetai, sudarantys stiprių ir gerai sujungtų partnerių komandą.

DBA - mūsų partneris Šefildo Hallamo universitetas

Munich Business School bendradarbiauja su Šefildo verslo mokykla (SBS), viena iš pagrindinių Šefildo Hallamo universiteto (SHU) fakultetų Šefilde, Jungtinėje Karalystėje. SHU yra žinomas dėl savo modernių įrenginių, dinamiško požiūrio į mokymą ir mokymąsi bei aukštą studentų paramos lygį. Su 34 000 studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių ir 3 000 darbuotojų - tai vienas didžiausių ir pažangiausių universitetų. Pasinaudokite 100 milijonų svarų sterlingų, kuriuos SHU investavo į šiuolaikines mokymo ir mokymosi priemones, o per ateinančius dvejus metus investuojama dar apie 70 mln.

„Sheffield Hallam“ mokslinių tyrimų programa buvo įtraukta į penkias svarbiausias Jungtinės Karalystės universitetus naujausioje 2014 m. Nacionalinėje mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje (REF). „SHU“ e. Mokymosi sistema yra viena iš plačiausių ir pažangiausių šalyje, suteikianti prieigą prie išteklius ir paramą, kada ir kur juos reikia. Mokymosi centras su ištekliais, pasižymintis puikiais IT įrenginiais, kurie dirba 24 valandas per parą, kas savaitę.

Šefildo verslo mokykla turi nacionalinę ir tarptautinę reputaciją, teikiančią magistrantūros ir profesinio valdymo plėtros programas. Su daugiau nei trisdešimt metų patirtimi mokslinių tyrimų ir mokymo verslo ir vadybos srityje srityje, SBS dalyvauja įvairiuose grynųjų ir taikomųjų tyrimų, apimančių daugumą verslo ir valdymo sričių.

DBA - Dalyvio profilis

Munich Business School ir Šefildo Hallamo universiteto DBA programa sukurta vadovams ir vadovams, kurie:

  • atitinka akademinius programos reikalavimus, \ t
  • gali prisidėti prie klasės mokymosi programoje ir suteikti pridėtinę vertę studentams,
  • pasinaudoti mokymosi patirtimi ir įrodyti, kad DBA suteiks pridėtinės vertės jau sėkmingai karjerai,
  • turėti vadovavimo ir vadovavimo potencialą, puikius bendravimo ir bendravimo įgūdžius, aukštą brandos ir motyvacijos lygį.

Nepriklausoma programos dalis yra kohortas, studentų grupė, kuri pradeda programą tuo pačiu metu ir dalyvauja visuose studijų blokuose. Studentai, dalyvaujantys grupėje, dalyvauja tarpusavyje diskusijose, mokantis vieni iš kitų. Už studijų blokų, diskusijos gali tęstis, o studentai dalijasi idėjomis ir patirtimi bei remia vienas kitą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... Skaityti daugiau

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. Skaityti mažiau