Populiarios kategorijos

DBA studijų programos

Verslo Administracijos doktorantūra (angl. Doctorate of Business Administration, trump. - DBA) - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis, kurį siūlo daugybė viso pasaulio verslo mokyklų bei įvairiausių universitetų ekonomikos fakultetų. DBA studijos, kurios paprastai yra grindžiamos moksliniu tyrimu, studentams suteikia tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą bei praplečia profesinių pažinčių ratą. Tai yra ypatingai svarbu siekiant karjeros aukštumų verslo konsultavimo įmonėse ar akademiniame pasaulyje.

Daugybė viso pasaulio universitetų bei verslo mokyklų siūlo įvairiausias DBA studijų programas. Šių studijų specializacijos paprastai apima tokia temas kaip lyderystė, kiekybinių bei kokybinių tyrimų dizainas, įvairiausių verslo teorijų pritaikymas praktikoje, tarptautinis verslas ir t.t.

Iš pirmo žvilgsnio DBA studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausiųjų DBA studijų sąrašą.

Naujai pridėtos verslo administravimo bakalauro programos

Grand Canyon University

DBA Su Valdymo Akcentu

Rugpjūtis 15, 2018
Verslo administravimo daktaras (DBA), turintis vadybos akcentą, kurį siūlo internetinė doktorantūros kolegija, yra įkvepianti mokymosi patirtis, apimanti strateginio valdymo teoriją ir transformuojamą verslo praktiką.

International Telematic University UNINETTUNO

Verslo Administravimo Doktorantas - DBA

Rugpjūtis 5, 2018
Verslo administravimo doktorantas (DBA) yra plačiai pripažinta prestižine profesionalų daktaro laipsnį verslo ir vadybos srityje. Tai laikoma vienu iš aukščiausių kvalifikacijos lygių, kurias galima gauti profesionalų vadyboje. Mūsų kursas sujungia dėstomus modulius išplėstinės vadybos teorijos ir praktikos, kartu su mokymusi reikalingų metodikų ir būdų … [+]atlikti doktorantūros studijas Verslas ir vadyba. DBA paprastai užtruks ketverius metus, kad galėtų baigti ne visą darbo dieną, tačiau su galimybe padidinti darbo ir gyvenimo įsipareigojimų trukmę pasirodė sudėtinga suderinti savo studijas. Sėkmingai baigę programą turėsite pavadinimą "Doctor". [-]

Universidad de San Martín de Porres

Administracijos Doktorantas

Liepa 29, 2018
Nuolatinis valdymo mokslo ir įvairių ekonomikos šakų žinių modelių ir paradigmų pokytis paskatina profesionalų mokytoją, konsultantą ir tyrėją atspindėti ir nuolat persvarstyti jų teritorijos pagrindinių disciplinų teorinę bazę žinios ir jos indėlis į socialinių ir ekonominių problemų sprendimą, įmonės ir visuomenės valdymą.… [+] [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Doktorantūros studijos: DBA - verslo administravimo doktorantūra

Verslo Administracijos doktorantūra (angl. Doctorate of Business Administration, trump. - DBA) - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis, kurį siūlo daugybė viso pasaulio verslo mokyklų bei įvairiausių universitetų ekonomikos fakultetų. DBA studijos, kurios paprastai yra grindžiamos moksliniu tyrimu, studentams suteikia tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą bei praplečia profesinių pažinčių ratą. Tai yra ypatingai svarbu siekiant karjeros aukštumų verslo konsultavimo įmonėse ar akademiniame pasaulyje.

Studijų metu DBA studentai savarankišką mokslinį tyrimą paprastai derina su darbu teorinių paskaitų metu. Priklausomai nuo studentų pasirinkto studijų tipo jie paskaitas bei seminarus turi lankyti jų pasirinktame universitete ar studijų kursą išklausyti internetu. DBA studijų kursai paprastai apima tokias temas kaip:

  • Organizacinė lyderystė
  • Organizacijų pokyčiai
  • Tęstinis profesinis tobulėjimas
  • Pažengusios mokslinių tyrimų technikos
  • Mokslinių tyrimų dizainas
  • Teorijos pritaikymas praktikoje
  • Publikacijos ir sklaida

Teorinėms DBA studijų paskaitoms keliami reikalavimai dažniausiai sutampa su verslo administravimo doktorantūros studijų reikalavimais, tačiau šie studijų tipai paprastai skiriasi savarankiško mokslinio tyrimo eiga. DBA studentai savo moksliniu tyrimu paprastai stengiasi prisidėti prie modernaus verslo plėtros. Įvairiausias verslo teorijas praktikoje pritaikantys studentai savo disertacijose stengiasi pristatyti naujas idėjas, kurios prisidėtų prie verslo administracijos srities tobulėjimo.

DBA studijų kaina labai priklauso nuo aukštosios mokyklos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje nuspręsite mokytis. Studijų kaina taip pat gali priklausyti ir nuo pasirinkto studijų tipo, pvz., dieninės, ištęstinės, internetinės ar nuotolinės studijos. Todėl studentams patariama dėl konkrečių studijų kainų bei galimų stipendijų kreiptis tiesiai į dominančių universitetų priėmimo skyrius. Susisiekti su jus dominančiu universitetu ir gauti jums reikiamos informacijos galite pasinaudoję mūsų užklausos formomis.

Dažniausiai į DBA studijas norintys stoti studentai jau turi būti pabaigę magistro ar MBA studijas. Kai kurie universitetai iš studentų reikalauja ir gana reikšmingos darbo patirties. Su strategine lyderyste susijusi darbo patirtis daugelyje universitetų yra laikoma itin dideliu privalumu. Be to, į DBA studijas norintys stoti studentai dažniausiai turi gerai išlaikyti GRE arba GMAT testą, o taip pat gauti ir aukštą IELTS ar TOEFL testo rezultatą.

Daugybė įvairių universitetų bei verslo mokyklų studentams siūlo ir internetines DBA studijas. Be to, studentai dažnai gali pasirinkti ir ištęstines DBA studijas, kurios yra vedamos vakarais ir/ar savaitgaliais. Šio tipo studijos yra labai populiarios tarp DBA studentų, nes jos paprastai nesunkiai leidžia mokslus derinti su darbu. Čia rasite daugiau informacijos apie skirtingus DBA studijų tipus.

DBA studijas siūlo geriausieji Jungtinės Karalystės, JAV, Australijos, Olandijos, Prancūzijos, Ispanijos, Hong Kongo, Vokietijos, Kinijos ir daugybės kitų šalių universitetai ir verslo mokyklos. Pasinaudokite mūsų užklausos formomis ir tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais DBA studijas siūlančiais universitetais.