Filter
DBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo studijų programas - Švietimo lyderystės studijos

Daugybė viso pasaulio verslo mokyklų bei verslo ir ekonomikos fakultetų studentams gali pasiūlyti verslo administravimo doktorantūros studijų programas (DBA), kurias gali rinktis su verslu susijusias magistro studijas pabaigę studentai. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka karjeros aukštumų akademiniame bei verslo konsultavimo pasauliuose siekiantys studentai.

Ugdomojo vadovavimo atsakomybė paprastai patenka į vietinių administratorių, tokių kaip superintendents ir vadovų, ir gali apimti dekanai ar skyrių vadovai. Šie specialistai dažnai dirba su mokytojais, mokinių ir tėvų, ir dažnai atsako kurti politiką, tobulinti esamus švietimo sistemas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Peržiūrėti visas verslo administravimo studijų programas - Švietimo lyderystės studijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos

Grand Canyon University

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotom ... [+]

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotoms psichinės sveikatos specialistams, kurie nori išmokyti konsultavimo studentus, prižiūrėti klinikinius konsultantus ir tapti ekspertais praktikuojantiems klinikinėse arba akademinėse aplinkose. Besimokantieji privalo baigti magistro lygio statistinę klasę ir baigę patvirtintą konsultavimo ir susijusioms edukacinėms programoms akreditavimo tarybos (CACREP) pradinės mokyklos ar baigę lygiavertę programą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba