Filter
DBA
Olandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 geriausias verslo administravimo studijų programas Nyderlanduose - 2019/2020

Verslo administravimo arba DBA) iš universiteto ar verslo mokykloje Nyderlanduose daktaras idealiai tinka patyręs verslo profesionalų, kurie jau turi MBA, magistro studijų programas ar panašią meistras 's laipsnį. DBA programos metu businss mokyklų Nyderlanduose skirta kurti kandidatams 'Analitinių, mokslinių tyrimų ir bendravimo įgūdžiai. DBA laipsnių yra vertingas akademinės įgaliojimai profesionalams, kurie siekia aukštesnės vadovybės ar vadovaujančiose pareigose per savo įmonę, arba tiems, kurie nori dėstyti universitetinio lygio.

Paprastai reikia maždaug ketverius metus užbaigti, administratorius laipsnį darbas gali būti sudarytas pagal dieninių ar neakivaizdinių studijų grafiką. DBA kandidatai universitetų Nyderlanduose atlikti mokslinių tyrimų projektus, kurie susiję su bet kuriuo iš platų įvairių teorinių ir praktinių klausimų, susijusių su verslo ir vadybos.Per tyrimų atlikimą, DBA kandidatų plėtoti savo profesines žinias, kurios gali informuoti verslo praktiką jų dabartine įmonės ir ateities verslo įmones. Per DBA mokslinių tyrimų projekto trukmei, fakulteto Nyderlanduose universitete dalyvaus aukšto lygio profesorius dalyvė komunikacijos.

Pereikite skaityti daugiau apie DBA programas universitetuose ir verslo mokyklose Olandijoje, ir prašyti daugiau informacijos iš mokyklų, šiandien!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

United International Business Schools

Mūsų akademinis kalendorius grindžiamas ketvirta sistema (1 ketvirtis = 10 savaičių). Dėl programos lanksčios struktūros ir modulinės konstrukcijos, kiekvieno ketvirčio i ... [+]

Verslo administravimo doktorantūros programos Nyderlanduose - 2019/2020. Pasiekite visą savo asmeninį potencialą mūsų DBA programojeLanksčios studijų programos

Mūsų lanksčios studijų programos remiasi Amerikos aukštojo mokslo modeliu , leidžiančiu studentams pasirinkti kursus pagal kursų reikalavimus, ankstesnius tyrimus, dabartinius interesus ir ateities ambicijas .

United International Business Schools ( UIBS )

Nuo 2002 m. Skirta tarptautiniam švietimui pasauliniu mastu, United International Business Schools ( UIBS ) yra savarankiška privati švietimo įstaiga, turinti universitetus Europoje ir Azijoje. UIBS siūlo lanksčias verslo ir vadybos studijas bakalauro (bakalauro / bakalauro) ir (post) magistrantūros ( magistro / MBA ir daktaro / DBA ) lygmenyse, vedančiose į privačius (programiniu požiūriu akredituotus) laipsnius, ir Amerikos regioniniu mastu akredituotu ir Europos valstybiniu lygiu bendradarbiaujant su mūsų akademiniais partneriais.... [-]

Olandija Amsterdamas
Lapkritis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business School Netherlands

... [+]

Online vykdomasis DBA yra profesinio mokymo, kuris atskleidžia aukštesniojo lygio verslo specialistams novatoriškiems verslo technologijų ir visuomenės raida bei sąvokų, tokių kaip Big duomenis ir jų pritaikymo būdų.

Online vykdomasis DBA programa yra šiuo metu kandidatūrą akreditacijos statusą Amerikos akreditacijos tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP).

Tai lems kūrimo ir pateikimo išsamų tyrimų pasiūlymą oficialiai patvirtintas iki kandidatai gali pradėti savo pagrindinį mokslinių tyrimų disertacijos. Šis pasiūlymas turi būti pateiktas per dviejų fazių, vadovaujant tam tikros priežiūros institucijai BSN paskirtas.

Internetinė su papildomu puse metus konferencijose ... [-]
Olandija Burenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
40 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business School Netherlands

Vykdyti savo ambicijas Ar turite noro imtis savo profesinį tobulėjimą į kitą lygį? DBA Tarptautinė programa yra siūloma anglų kalba vyresniųjų specialistų, administracijo ... [+]

Jūs esate patyręs, sėkmingai Vyresnysis Profesinė, Vyresnysis vadybininkas arba vyriausiasis vykdomasis pareigūnas. Turite MBA arba panašų kvalifikaciją. Jūs manote, kad jums reikia gilesnį supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria ir sistemingiau būdą tiria galimybes ir galimybes. Jūs jaučiate, kad tik žengia atgal ir sugaištą laiką ir išleisti klausimus susiduriate į platesnį kontekstą, teorinių žinių, galėsi kurti proveržio sprendimai Jūs esate ieško rūšių. Jūs esate entuziastingai asmeninio, profesinio ir organizacinio vystymosi ir yra motyvuoti prisidėti prie valdymo mąstymo ir praktikos tiriant ir kuriant naujus būdus, kaip daryti dalykus.

... [-]
Olandija Burenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba