Filter
DBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus verslo administravimo studijų programas - Pedagogika

Pelningiausi švietime DBA gali būti puikus žingsnis karjeros tiems, kurie nori padėti formuoti aukštojo mokslo ateitį. Ji taip pat gali suteikti absolventams atskirą pranašumą, kai vykdo darbo vietų šioje srityje.

Daugelis būsimų studentų paprastai paklausti: "Kas yra švietimo DBA?" Ji apima mokslinių tyrimų kvalifikacijos, sujungtą su profesine praktika. Tarpdisciplininis stilius šio laipsnio gali parengti absolventus, kad padėtų išspręsti 21-ojo amžiaus iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduria aukštojo mokslo institucijas daugybė.

Šis laipsnis yra labai naudinga asmenims, kurie nori pakelti savo karjerą į kitą lygį. Su verslo ir geriausios praktikos aukštojo mokslo vystosi tokiais tempais, švietimo DBA gali parengti absolventus su žinių, reikalingų, kad būtų keletas iš svarbiausių mąstytojų srityje.

Už švietimo DBA kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos. Darbo laikas laipsnis gali užtrukti mažiausiai trejus metus ir ne daugiau kaip aštuonerius metus užbaigti. Būsimieji studentai turėtų patvirtinti visus programos rinkliavos su Priėmimo biurų mokyklų, kuriose jie domina. Laipsnis prašytojai taip pat turėtų kruopščiai ištirti visas institucijas jie svarsto būti tikri, kad įvairios programos atitiko jų poreikius.

Gali būti įvairių įsidarbinimo galimybes asmenims su švietimo DBA.

Tai apima valdymo pozicijas kolegijoje ir universitetų, taip pat darbo vietų kaip visiškai ar neakivaizdinių profesorių ir docentų. Kitas variantas absolventų Šis laipsnis yra mokslinių tyrimų padėtis.

Yra programas galima asmenims, kurie nori siekti apskaitos DBA skaičius.Mūsų didžioji duomenų bazė gali būti puikus tyrimų priemonė identifikuoti mokyklas. Atsižvelgiant klases internete yra studentų su mažiau lanksčių grafikų, ir tie, kurie gyvena daugiau kaimo vietose, kurios neturi lengvą priėjimą prie mokyklų, siūlančių šią laipsnį alternatyva. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Pedagogika

Grand Canyon University

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotom ... [+]

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotoms psichinės sveikatos specialistams, kurie nori išmokyti konsultavimo studentus, prižiūrėti klinikinius konsultantus ir tapti ekspertais praktikuojantiems klinikinėse arba akademinėse aplinkose. Besimokantieji privalo baigti magistro lygio statistinę klasę ir baigę patvirtintą konsultavimo ir susijusioms edukacinėms programoms akreditavimo tarybos (CACREP) pradinės mokyklos ar baigę lygiavertę programą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba