PHDSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos verslo administravimo doktorantūros programų - Santykiai su klientais - Azija - 2019

Verslo administravimo doktorantūros studijos (angliškai vadinamos Doctorates in Business Administration) - tai vienos iš elitinių akademinių studijų, kurios jas pabaigusius specialistus paruošia vadovaujamoms pareigoms verslo konsultavimo įmonėse, o taip pat suteikia galimybes ir siekti akademinio pasaulio karjeros aukštumų. Į šio tipo studijų programas dažnai yra įtraukiami tokie dalykai kaip mokslinių tyrimų dizainas, vadovavimas ir lyderystė, verslo teorija ir t.t.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos verslo administravimo doktorantūros programų - Santykiai su klientais - Azija - 2019

13 Rezultatai Santykiai su klientais, Azija Filter

Prieinamos DBA apdovanotas Amerikos universiteto (online)

Asian Center of Education and Training
Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Registracija galima Indija Chennai + 1 daugiau

Įperkamos verslo administravimo daktaras apdovanotas Amerikos universiteto per Azijos centras Švietimo ir mokymo

Vykdomosios daktaras verslo administravimo

Universal Business Academy
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 2 metai Registracija galima Malaizija Johor Bahru + 1 daugiau

Vykdomosios verslo administravimo daktaras yra dvejų metų taikomųjų tyrimų pagrindu programa profesionalams, kurie nori įvertinti savo valdymo ir profesinę kvalifikaciją ir tobulinti savo žinias per praktinių tyrimų įvairiose srityse verslo administravimo, kuri skirta vadovams, specialistams ir vadovai ieško plėtoti savo vadovavimo įgūdžius ir žinias.

Profesionalus daktaras verslo administravimo (DBA)

GlobalNxt University
Internetinės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Malaizija Kuala Lumpur

DBA yra skirtas tiems, kurie domisi verslo taikomųjų mokslinių tyrimų. Yra keletas priežasčių, dėl kurių mokosi DBA.

diplomas verslo administravimo (DBA)

International Institute of Management & Technology Studies
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai + 1 daugiau

Verslumo auga šiandien plačiu mastu. Verslo etika, žinių reikia tobulėti šioje srityje, taip Mahatma Gandhi universitetas suteikia teisę mišinys teorija ir praktinio mokymo studentams.

Gydytojas Verslo Administravimo

Asia e University
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 - 4 metai Sausis 2020 Malaizija Kuala Lumpur

DBA programa yra skirta parengti būsimiems vadovams su išsamių žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžius verslo administravimo ir vadybos srityse.

Daktaro verslo administravimo

Dhurakij Pundit University's International College
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Birželis 2020 Tailandas Bangkok

Siekiant verslo ir organizacijų sėkmės šioje modernioje aplinkoje, jiems reikia įdarbinti žmones su reikiamų įgūdžių verslo administravimo ir

DBA

University of Nicosia
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Kipras Nicosia + 1 daugiau

Daktaro disertacija, pagrįsta moksliniais tyrimais ir baigiama verslo administravimo daktaro laipsniu. DBA mokslinių tyrimų studijų programa yra tiek mokoma (per pirmuosius 18 mėnesių), tiek mokslinių tyrimų elementai (tęsiasi).

DBA - verslo administravimo daktaras

United International Business Schools
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 4 metai Rugsėjis 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Madrid Japonija Tokyo Šveicarija Zürich Olandija Amsterdam Italija Milan Geneva + 13 daugiau

Mūsų akademinis kalendorius grindžiamas ketvirta sistema (1 ketvirtis = 10 savaičių). Dėl programos lanksčios struktūros ir modulinės konstrukcijos, kiekvieno ketvirčio ir kiekvieno termino pradžioje yra keletas pradinių datas: spalio, lapkričio, sausio, vasario, balandžio, gegužės, liepos ir rugpjūčio mėn. Visi universitetai laikosi to paties akademinio kalendoriaus.

University of Northampton DBA - verslo administravimo daktaro laipsnis

Stafford
Internetinės Dieninės Ištęstinės 48 mėnesiai Registracija galima Jungtiniai Arabų Emyratai United Arab Emirates Online Irakas Baghdad Saudo Arabija Saudi Arabia Online Kataras Qatar Online Libanas Lebanon Online Kuveitas Kuwait Online Jordanija Jordan Online Bahreinas Bahrain Online Dubai Pietų Afrikos Respublika South Africa Online Mauricijus Mauritius Online Tanzanija Tanzania Online Nigerija Abuja Indija New Delhi + 26 daugiau

Verslo administravimo doktorantas (DBA) siūlo naują kelią doktorantūros kvalifikacijai, sukurtai specialiai patyrusiems lyderiams privačiame, viešajame ir trečiajame sektoriuose.

Savarankiškas tempas DBA

ISM - International School of Management
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 4 - 6 metai Spalis 2019 Prancūzija Paris Jungtinės Amerikos Valstijos New York Pietų Afrikos Respublika Cape Town Indija New Delhi + 7 daugiau

Verslo administravimo daktaras (DBA) yra skirtas ugdyti lyderystę, reikalingą aukščiausio lygio vadovų iššūkiams tarptautiniu mastu spręsti. Nesvarbu, ar siekiate giliau suprasti savo profesiją, ar tiesiog naują asmeninį iššūkį, mūsų DBA suteikia jums platformą savo žinioms išplėsti ir daryti įtaką tarptautinei verslo praktikai.

Verslo administravimo daktaras (DBA), Paryžiaus IPE valdymo mokykla

Mantissa College
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Registracija galima Malaizija Kuala Lumpur Jungtinės Amerikos Valstijos Fullerton + 3 daugiau

IPE Paryžiaus valdymo mokykla pateikia naujausius moksliniais tyrimais pagrįstas žinias, ugdo vadybininkus, turinčius aukštesnių įgūdžių ir gebėjimų, kad jie galėtų atlikti nuolatinį ir ilgalaikį indėlį į pasaulinę ekonomiką ir visą savo visuomenę.

Verslo administravimo daktaras (DBA)

Unicaf University (MW)
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Kenija Nairobi Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online + 26 daugiau

UNICAF universiteto DBA studijavimas yra gyvybinga ir gyvybinga patirtis, turinti platų tarptautinį ryšį ir įsipareigojimą profesinei praktikai. Aukšta mokslinių tyrimų ir mokymo kokybė UNICAF universitete ir su ja susijusiose institucijose buvo plačiai pripažįstama iš išorės.

Verslo administravimo daktaras (DBA) Grenoble Ecole de Management (GEM), Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

41 North Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 4 metai Spalis 2019 Turkija Istanbul

Grenoble Ecole de Management (GEM), Stambulo ir kohortos programa, bendradarbiaujant su 41 North Business School Stambule.