PHDSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos verslo administravimo studijų programas - Santykiai su klientais - 2019/2020

Verslo administravimo doktorantūros studijas pasirinkę studentai studijų metu susiduria su tokiomis temomis, kaip akademinių straipsnių publikavimas ir sklaida, mokslinio tyrimo dizainas bei lydersytė. Šio tipo studijas viso pasaulio studentams siūlo įvairiausios verslo mokyklos bei daugybės universitetų verslo bei ekonomikos fakultetai.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos verslo administravimo studijų programas - Santykiai su klientais - 2019/2020

27 Rezultatai Santykiai su klientais Filter

Tarptautinis dba

Business School Netherlands
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Susisiekti su mokykla Olandija Burenas Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas + 1 daugiau

Vykdyti savo ambicijas Ar turite noro imtis savo profesinį tobulėjimą į kitą lygį? DBA Tarptautinė programa yra siūloma anglų kalba vyresniųjų specialistų, administracijos vadovai ir vyresnieji vadybininkai ieško patirti profesinio tobulėjimo, plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, taip pat stiprios Mokslo požiūris per originalius tyrimus skatinimas ne doktorantūros lygį, o pridedant naują teoriją ir / arba išvados esamą kūno žinių.

Verslo administravimo daktaras (DBA)

Unicaf University (MW)
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas Graikija Atėnai Rumunija Bukareštas Jungtinė Karalystė Londonas Egiptas Kairas Gana Akra Malavis Lilongvė Mauricijus Port Luisas Kenija Nairobis Nigerija Lagosas Somalis Mogadišas Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Kipras internete + 26 daugiau

UNICAF universiteto DBA studijavimas yra gyvybinga ir gyvybinga patirtis, turinti platų tarptautinį ryšį ir įsipareigojimą profesinei praktikai. Aukšta mokslinių tyrimų ir mokymo kokybė UNICAF universitete ir su ja susijusiose institucijose buvo plačiai pripažįstama iš išorės.

Verslo administravimo daktaras (DBA) Grenoble Ecole de Management (GEM), Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

41 North Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 4 metai Susisiekti su mokykla Turkija Stambulas

Grenoble Ecole de Management (GEM), Stambulo ir kohortos programa, bendradarbiaujant su 41 North Business School Stambule.

Verslo administravimo doktorantas

Edinburgh Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Edinburge Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus Malaizija Putradžaja + 3 daugiau

Suplanuotos padėti studentams naudoti mokslinių tyrimų metodus, kad būtų galima apibrėžti, įgyvendinti ir įvertinti galimus sprendimus labai realiems verslo klausimams, DBA ir doktorantūros studijų programą sudaro du etapai: kurso etapas ir tyrimų etapas.

Verslo administravimo daktaras (DBA)

SBS Swiss Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 30 - 72 mėnesiai Vasaris 2020 Šveicarija Ciurichas

Verslo administravimo daktaro programa stengiasi įtraukti teoriją ir praktiką į sprendimų priėmimą sudėtingose ​​organizacijose, siekiant padėti šioms institucijoms prisitaikyti prie pokyčių ir nustatyti ilgalaikio išgyvenimo pagrindus.

Verslo administravimo administracijos daktaras (DBA)

IMSG International Management School Geneva
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 metai Vasaris 2020 Šveicarija Ženeva

Vykdomoji DBA yra doktorantūros ir praktinis mokymas, kuris turi turėti operatyvinį taikymą įmonėje. DBA tyrimų kryptys daugiausia susijusios su vadybos mokslais (strategija, rinkodara, vadyba, tvari plėtra, įmonių socialinė atsakomybė, komunikacija, valdymas…).

Savarankiškas tempas DBA

ISM - International School of Management
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 4 - 6 metai Rugsėjis 2020 Prancūzija Paryžius + 1 daugiau

Verslo administravimo daktaras (DBA) yra skirtas ugdyti lyderystę, reikalingą aukščiausio lygio vadovų iššūkiams tarptautiniu mastu spręsti. Nesvarbu, ar siekiate giliau suprasti savo profesiją, ar tiesiog naują asmeninį iššūkį, mūsų DBA suteikia jums platformą savo žinioms išplėsti ir daryti įtaką tarptautinei verslo praktikai.

DBA - verslo administravimo daktaras

Munich Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 48 mėnesiai Susisiekti su mokykla Vokietija Miunchenas

Doktorantūros laipsnis yra ne tik labai aukštas mokslo pasiekimas ir dažnai dar didesnis asmeninis etapas, bet ir protinga bei tvari investicija į savo profesinę ateitį. Su DBA, kurią siūlo Munich Business School (MBS), bendradarbiaudama su Šefildo Hallamo universitetu (SHU), studentai gali padidinti savo akademinį ar verslo karjerą tarptautiniu ir lankstumu, kuris nereikalauja, kad jie išlaikytų savo profesinę karjerą.

Verslo administravimo daktaras

Business Science Institute
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Liuksemburgas Liuksemburgo miestas

Ar esate vadovas, turintis daugiau nei 5 metų profesinę patirtį? Ar turite MBA ar lygiavertį laipsnį? Ar norite tobulinti savo karjerą, bet ir kurti naujas žinias, remdamiesi savo patirtimi, ir publikuoti knygoje? Tada DBA, papildomas profesijos daktaro laipsnis verslo administravime, yra tik jūsų reikalas!

DBA internete

Westcliff University
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

Verslo administravimo mokslų daktaras (DBA) yra skirtas kandidatams, kurie, jau baigė magistro programą, ieško toliau plėtoti savo praktinių ir teorinių žinių, principų, kuriais reglamentuojamas pasaulinį verslą.

DBA programa

Brentwood University
Internetinės Ištęstinės 16 mėnesiai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

„DBA“ programa „ Brentwood University yra aukščiausias akademinis laipsnis, skirtas studentams, norintiems vykdyti profesinę karjerą. DBA yra orientuota tiek į teoriją, tiek į taikomuosius mokslinius tyrimus ir padės studentui įgyti vadovavimo, kaip konsultanto ar verslininko įgūdžių.

Verslo administravimo doktorantas - tvarumo valdymas

Sustainability Management School
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 3 metai Vasaris 2020 Šveicarija Liaukos + 1 daugiau

Pagrindinis tyrimo tikslas - novatoriškas verslo žinių integravimas į tvaraus vystymosi problemas. Konkrečiai, ekonomikos augimas, aplinkos valdymas ir socialinis teisingumas yra sudedamoji visų DBA projektų dalis

Verslo administravimo daktaras (DBA), Paryžiaus IPE valdymo mokykla

Mantissa College
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Registracija galima Malaizija Kvala Lumpūras Jungtinės Amerikos Valstijos Fullertonas + 3 daugiau

IPE Paryžiaus valdymo mokykla pateikia naujausius moksliniais tyrimais pagrįstas žinias, ugdo vadybininkus, turinčius aukštesnių įgūdžių ir gebėjimų, kad jie galėtų atlikti nuolatinį ir ilgalaikį indėlį į pasaulinę ekonomiką ir visą savo visuomenę.

Verslo administravimo daktaras - DBA

Swiss School of Management, Rome Italy
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 2 metai Registracija galima Italija Roma + 1 daugiau

Verslo administravimo daktaras (DBA) vyresniesiems vadovams siūlo profesinį daktaro laipsnį arba teisės ir daktaro laipsnį suteikiantį verslo ir vadybos atitikmenį. Tai yra aukščiausias profesinių ir akademinių žinių lygis, kartu su gebėjimu šias žinias pritaikyti kuriant ir vertinant naujus svarbių problemų sprendimus. Šveicarijos vadybos mokykla yra tarptautiniu mastu akredituota verslo mokykla, kurios pagrindinis miestelis yra Romoje, Italijoje.

Verslo administravimo doktorantas - DBA

International Telematic University UNINETTUNO
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 4 metai Spalis 2019 Italija Roma

Verslo administravimo doktorantas (DBA) yra plačiai pripažinta prestižine profesionalų daktaro laipsnį verslo ir vadybos srityje. Tai laikoma vienu iš aukščiausių kvalifikacijos lygių, kurias galima gauti profesionalų vadyboje. Mūsų kursas sujungia dėstomus modulius išplėstinės vadybos teorijos ir praktikos, kartu su mokymusi reikalingų metodikų ir būdų atlikti doktorantūros studijas Verslas ir vadyba. DBA paprastai užtruks ketverius metus, kad galėtų baigti ne visą darbo dieną, tačiau su galimybe padidinti darbo ir gyvenimo įsipareigojimų trukmę pasirodė sudėtinga suderinti savo studijas. Sėkmingai baigę programą turėsite pavadinimą "Doctor".