Filter
DBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus verslo administravimo studijų programas - Socialinių mokslų studijos

Verslo administravimo doktorantūros studijos yra skirtos tiems, kas siekia akademinės karjeros aukštumų arba planuoja atidaryti savo konsultacinę įmonę. Šio tipo studijos, kurios yra ypatingai vertinamos ne tik akademiniame, bet ir verslo pasaulyje reikalauja itin daug pastangų ir laiko ir yra paremtos moksliniu savarankišku darbu - disertacija. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos tokios disciplinos kaip verslo teorija, mokslinio tyrimų dizainas bei profesinis tobulėjimas ir vystymasis.

Socialiniai mokslai padeda mokiniams geriau suprasti žmogaus visuomenės sąveiką ir sistemas. Aptariamos temos gali apimti tai, kaip bendruomenės ir gyventojai formuoja vyriausybes, kuria įstatymus, plėtoja ekonomines sistemas arba kaip asmenys priima sprendimus.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Peržiūrėti verslo administravimo studijų programas - Socialinių mokslų studijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Socialinių mokslų studijos

Grand Canyon University

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotom ... [+]

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotoms psichinės sveikatos specialistams, kurie nori išmokyti konsultavimo studentus, prižiūrėti klinikinius konsultantus ir tapti ekspertais praktikuojantiems klinikinėse arba akademinėse aplinkose. Besimokantieji privalo baigti magistro lygio statistinę klasę ir baigę patvirtintą konsultavimo ir susijusioms edukacinėms programoms akreditavimo tarybos (CACREP) pradinės mokyklos ar baigę lygiavertę programą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba