Filter
DBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti verslo administravimo studijų programas - Socialinis darbas

Studentai, kurie siekia karjeros aukštumų akademiniame ar verslo konsultavimo pasaulyje, dažnai domisi verslo administravimo doktorantūros studijomis (DBA). Šio tipo studijų programas siūlo daugybė viso pasaulio verslo mokyklų bei įvairių universitetų verslo bei ekonomikos fakultetai.

Socialinio darbo specialistai dirba su įvairiomis gana jautriomis socialinėmis žmonių grupėmis. Savo darbo metu jie stengiasi suteikti reikiamą pagalbą ir palengvinti kasdienybę dėl asmeninių sunkumų kenčiantiems ar ekonominių problemų turintiems individams, šeimoms ar bendruomenėms. Tad būtent socialinio darbo akademines studijas pabaigę specialistai gali karjerą pradėti įsidarbinę mokyklose, ligoninėse, psichinės sveikatos priežiūros įstaigose, kalėjimuose ar bendruomenių paramos įstaigose.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Rasti verslo administravimo studijų programas - Socialinis darbas 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Socialinis darbas

Grand Canyon University

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotom ... [+]

Grand Canyon University tiltas į filosofijos daktaro patarėjo švietimo ir priežiūros programą yra skirtas savarankiškai licencijuotoms ar asocijuotų lygmenų licencijuotoms psichinės sveikatos specialistams, kurie nori išmokyti konsultavimo studentus, prižiūrėti klinikinius konsultantus ir tapti ekspertais praktikuojantiems klinikinėse arba akademinėse aplinkose. Besimokantieji privalo baigti magistro lygio statistinę klasę ir baigę patvirtintą konsultavimo ir susijusioms edukacinėms programoms akreditavimo tarybos (CACREP) pradinės mokyklos ar baigę lygiavertę programą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba