Filter
DBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo studijų programas - Vadybos mokslai

Verslo administravimo doktorantūros laipsnis - tai vienas aukščiausiųjų akademinių įvertinimų, kuris įrodo, kad jį įgijęs savo srities ekspertas gali siekti karjeros aukštumų akademiniame pasaulyje arba verslo konsultavimo srityse. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamas mokslinis tyrimas - disertacija, kurią studentas turi parašyti ir studijų pabaigoje apsiginti, tačiau paprastai į šias programas yra įtraukiamas nemažas kiekis ir teorinių paskaitų, tokių kaip profesinio vystymosi teorijos, mokslinių straipsnių leidyba bei sklaida ar pažangūs mokslinių tyrimų metodai.

Vadybos mokslo studijas pasirinkę studentai nagrinėja ir sprendžia įvairias su verslo vadyba bei ekonomika susijusias problemas bei klausimus. Studijų metu jie analizuoja įvairių organizacijų strateginius planus bei jose kylančias realias verslo problemas ir ieško konkrečių problemų sprendimo būdų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Peržiūrėti verslo administravimo studijų programas - Vadybos mokslai 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos mokslai

ESM, Ecole de Management et de Communication

DBA, daktaras vadybos mokslo leidžia studijų studentai MBA arba turėtojui meistras "Bolonijos" pateikti disertaciją ant valdymo problemų ir jos komponentų klausimu. ... [+]

Le DBA, daktaras valdymas leidžia MBA absolventų ar savininkas meistras "Bolonijos" pateikti disertaciją ant valdymo problemų ir jos komponentų klausimu.

Parengiamoji mokymo seminarus privalomą DBA suprasti įstaigos lūkesčius ir išaiškinti jo tyrimų problemiškas.

TIKSLAI Vykdyti mokslinius tyrimus ir rašyti disertaciją Pateikite už bet studento turėtojo MBA (3 ciklas) galimybę specializuotis verslo valdymo srityje Trukmė ir kaina:

Trukmė: Vasario iki balandžio metus (privalomas parengiamasis mokymas)

Kaina: paklausti

Pradžia: Kovas

[-]
Šveicarija Geneva
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba