DSC mokė daktaro laipsnį sporto treniruotėse

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Sporto treniruotės doktorantūros tikslas - suteikti praktikams ir susijusiems mokslininkams galimybę įvertinti simbiotinį ir sinerginį teorijos ir praktikos ryšį. Skirtingai nei tradicinis doktorantūros moksliniams tyrimams, pakeistas DSC dėmesys praktiškai yra ir mokslinių tyrimų gavėjas, ir generatorius. DSC kyla iš aukšto lygio, pažangiausių žinių ir įgūdžių ugdymo paklausos, kartu didinant koučingo tyrimų naudojimą ir naudojimą praktikoje. Ji suteikia unikalią galimybę profesinei ir karjeros plėtrai, sutelkiant dėmesį į taikomą ir patirtinį mokymąsi praktikos bendruomenėje.

Mokymasis

Moduliai bus mokomi paskaitų, interaktyvių seminarų, nukreiptų studijų ir praktikos bei individualių vadovėlių, atitinkančių atitinkamo modulio mokymosi rezultatus ir bendrą studijų programą, deriniu.

Studentų mokymasis remiamas naudojant mūsų virtualią mokymosi aplinką (Moodle), kuri suteikia mokymosi išteklius, ne tik mokymosi centre (bibliotekoje). Visiems besimokantiesiems suteikiama prieiga prie asmeninio mokytojo, kuris taip pat yra kurso programos direktorius.

Įsidarbinimas

Šios programos tikslas - suteikti šiuolaikišką pažangiausią akademinę ir profesionalią doktorantą tarptautinei sporto instruktorių ir mokslininkų bendruomenei. Potencialūs karjeros keliai apima sporto instruktavimą, trenerio mokymą, trenerių rengimą ir aukštojo mokslo paskaitą.

Patekimo reikalavimai

Bus du bendrieji punktai; i) doktorantūros programa (magistrantūros studijų pradžioje 7-osios pakopos komponentas); ir (ii) PG Dip SC programoje (mokytojo 8 lygio komponento pradžia).

I punkto kriterijai yra tokie:

Pareiškėjai turėtų turėti pirmos klasės arba 2 (i) BSc / BA (Hons) atitinkamą sporto laipsnį. Be to, tikimasi, kad pareiškėjai būtų pasiekę minimalų 60 proc. Išskirtinėmis aplinkybėmis kandidatai, turintys didelę atitinkamą (koučingo) patirtį, neturintys bakalauro laipsnio, taip pat bus svarstomi atvykti. Kiekvienas pareiškėjas turės dalyvauti pokalbyje dėl jų tinkamumo.

Ii) kriterijai yra tokie:

• Sporto magistro laipsnis sporto srityje, atitinkančioje Pathway (pvz., Sporto treniravimas, Sporto pedagogika). Reikalingas minimalus nuopelnų dydis, o pirmenybė teikiama;
• antrosios pakopos studijų pakopa alternatyvaus disciplinos srityje, priimtina programos vadovui. Reikalingas minimalus nuopelnų dydis ir pirmenybė teikiama.
• Kandidatai, turintys išskirtinę ir didelę darbo patirtį ir (arba) su tuo susijusią kvalifikaciją instruktavimo ir (arba) autobusų švietimo srityje, taip pat bus svarstomi atvykti; • dabartiniai magistrantūros studentai, norintys atsisakyti savo magistrantūros disertacijos komponento, kad galėtų tiesiogiai pereiti prie sporto trenerio daktaro;

Šis aspektas, dėl kurio DSC skiriasi, yra jo praktinis komponentas, ypač ryšys tarp to ir naujų žinių. Todėl visi programos dalyviai turės aktyviai mokyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau