Dailės fakulteto doktorantūros stipendija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Honkongo baptistų universitetas (HKBU) kviečia kandidatus iš visų kultūrinių ir etninių sluoksnių, turinčių akademinės kompetencijos, mokslinių tyrimų gebėjimų ir potencialo įrodymų, bei gerus bendravimo, tarpasmeninius ir lyderystės sugebėjimus, kad galėtų kreiptis dėl dieninių doktorantūros studijų pagal Honkongo doktorantų stipendijų programą. (HKPFS). HKPFS įsteigė Honkongo mokslinių tyrimų stipendijų taryba (RGC), siekdama pritraukti geriausius ir ryškiausius studentus iš viso pasaulio tęsti doktorantūros studijas Honkonge.

Pretendentai į HKBU doktorantūros programas per HKPFS tuo pat metu bus svarstomi ir dėl mūsų įprastos magistrantūros programos.

Kodėl HKBU?

Įkurtas 1956 m., Honkongo baptistų universitetas (HKBU) yra plačiai žinomas dėl išskirtinio išsilavinimo ir kokybiškų tyrimų. HKBU paruošia jaunus žmones novatoriškam impulsui ir kūrybingam mąstymui, kurio reikalauja XXI amžius, ir suderina akademinį meistriškumą su viso asmens tobulėjimu.

Universitetas yra parengęs 10 metų strateginį planą, kaip pritraukti mus į naujas aukštumas kaip visuotinės reikšmės moksliniais tyrimais paremta liberalaus meno institucija. Universiteto sėkmė priklauso nuo rūpestingos, kūrybingos ir globalios kultūros. Mes siekiame suteikti geriausios studentų patirties ir skatinti mokslo kompetenciją siūlydami tyrimais praturtintas ir kūrybingas programas, kuriose įvairios besimokančiųjų bendruomenės dirba pasaulinio lygio įstaigose ir atvirai bendradarbiauja.127192_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg Priscilla Du Preez / Unsplash

HKBU tyrimų strategija

Siekdamas būti lyderiaujančiu, moksliniais tyrimais paremtu, laisvųjų menų universitetu Azijoje, Honkongo baptistų universitetas yra įsipareigojęs atlikti pasaulinius tyrimus, kurie praplečia žinių ribas, sprendžia globalius iššūkius ir yra naudingi bendruomenei tiek namuose, tiek užsienyje.

Apimdamas HKBU stipriąsias puses, universitetas suformavo mokslinių tyrimų grupes trijose pagrindinėse srityse, kad paremtų tarpdisciplininius ir teminius tyrimus, siekdamas skatinti mokslinių tyrimų kompetenciją ir žinių / technologijų perdavimą.

Apie HKPFS

Honkongo baptistų universitetas (HKBU) kviečia kandidatus iš visų kultūrinių ir etninių sluoksnių, turinčių akademinės kompetencijos, mokslinių tyrimų gebėjimų ir potencialo įrodymų, bei gerus bendravimo, tarpasmeninius ir lyderystės sugebėjimus, kad galėtų kreiptis dėl dieninių doktorantūros studijų pagal Honkongo doktorantų stipendijų programą. (HKPFS).

HKPFS įsteigė Honkongo mokslinių tyrimų stipendijų taryba (RGC), siekdama pritraukti geriausius ir ryškiausius studentus iš viso pasaulio tęsti doktorantūros studijas Honkonge.

Kandidatai stojantiems į HKBU doktorantūros programas per HKPFS kartu bus svarstomi dėl mūsų įprastos magistrantūros programos.

HKPFS trumpai

Stipendija

HK 25 800 USD (apytiksliai 3 300 USD) per mėnesį /

HK 309 600 USD (apytiksliai 39 600 USD) per metus

Studijų atsisakymas / stipendija *

HK $ 42,100 (apie 5400 USD) per metus už kiekvienus 4 metus

Išmokos už konferencijas ir su tyrimais susijusias išlaidas

12 900 HK (apytiksliai 1 650 USD) per metus ne ilgiau kaip trejus metus, pridedant 20 000 USD HK (apytiksliai 2 560 USD) už universitetą visam studijų laikotarpiui.

* Atsižvelgiant į patenkinamą akademinę pažangą

Studijų sritys

Menų fakultetas

Stipri klasikinės kinų kalbos, kultūros, literatūrinės kūrybos, muzikos atlikimo, religijos ir vertimo studijų srityse.

  • Kinų kalba ir literatūra.
  • Anglų kalba ir literatūra.
  • Humanitariniai mokslai ir kūrybinis rašymas.
  • Muzika.
  • Religija ir filosofija.
  • Vertimo, vertimo žodžiu ir tarpkultūrinės studijos.

Akademinės kvalifikacijos reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti:

  • Magistro laipsnis iš pripažinto universiteto ar panašios institucijos; arba
  • Bakalauro laipsnis su pirmosios klasės pagyrimu iš pripažinto universiteto ar panašios institucijos.

Kalbos mokėjimo reikalavimai

Pareiškėjas, norintis įstoti į universitetą ar panašią instituciją, kurios mokymo ir (arba) egzamino kalba nėra anglų kalba, turi gauti minimalų balą

  • Anglų kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) 79 metu (Internetas = testas); arba
  • Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS), 6.5
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau