Daktaras Atlanto salų. Istorija, paveldas ir institucinė Teisinis pagrindas (Interuniversity) Ieškoti

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Atlanto vandenyno salų doktorantūros programa: Istorija, paveldas ir institucinė teisinė sistema - tai daugiadalykis mokslinių tyrimų pasiūlymas, kurį siūlo Makaronezijos regiono universitetai ir kuriame siekiama patvirtinti mokslinius Islandijos studijų ir, ypač Vidurio Atlanto archipelagai, atsižvelgiant į jų istorines, kultūrines, tautines ir teisines ypatybes, suprantamas kaip bendras salų pasaulis. Nors " Universidad de La Laguna "Legal-institutional framework" Universidad de La Laguna dalyvauja kitų trijų Programos universitetų pasiūlyme, mokymo pasiūlyme pateikiamos tik pirmosios ir antrosios programos eilutės.

Oficialiajame Pasiūlymas daktaro Atlanto salos: Istorija, Ekonomika, paveldo ir teisinė ir institucinė sistema reaguoja į būtinybę baigti mokslinį laipsnį ir magistro ciklų, kad Europos aukštojo mokslo erdvės yra įgyvendinimo mūsų universitetuose.

Mūsų požiūris siekia po institucines strategijas ID i kuri apibrėžia, kad universitetai turėtų turėti į savo veiklos centras daktaro, teikti aukšto lygio kokybės, internacionalizavimo, inovacijų, pripažinimo ir mobilumo. Šioje dvasioje esame suinteresuoti sukurti stabilią sistemą, leidžiančią bendradarbiavimą su kitomis institucijomis, organizacijomis ir institucijomis, dalyvaujančių ID Aš tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Galų gale tai doktorantūros programą turi užbaigti mokymo poreikius doktorantų, atnaujinant metodinę ir galiausiai jo inicijavimas į mokslinius tyrimus per galutinio realizavimo daktaro disertaciją.

Konkretūs šios programos tikslai gali būti identifikuojami taip: užbaigti akademines ciklų humanitarinio Teisė ir socialiniai mokslai ir architektūra; Patenkinti studentų ir stažuotojų poreikius, ne tik iš Las Palmas ir La Laguna, tačiau Azorų ir Madeiros ir Žaliojo Kyšulio universiteto ir Lotynų Amerikos ir Afrikos zonos universitetų; Patenkinti kokybės mokymo poreikius doktorantūros lygio, išsamus ir atvirai, siūlanti visuomenės FRONTLINE mokslinius tyrimus; Didinant mokslinių tyrimų ir inovacijų kokybės potencialą; Sukurti fundamentalieji ir taikomieji tyrimai, dėl kurių šie universitetai svarbų potencialą į žmogiškuosius išteklius, kad mūsų universitetai tarptautinį etaloną; Pirmenybės linijos pirmaujančia mokslinių tyrimų įvairiose srityse, kad jis su projektų regioniniu, nacionaliniu ir Europos lygiu.

Tai daktaras programa pagal doktorantūros mokyklos Las Palmas universiteto ir susijusių institucijų ULL, UAC ir UAM sistemą, turėtų gauti derinti skirtingus tyrimų kryptimis, kad bus bandoma atsakyti, tiek apibrėžtos Kanarų salų vyriausybės gairės (strategija nustatant prioritetus, siūlanti Canarias aukštuoju mokslu 2010-2020), kuri yra ypač svarbi aiški paminėjimas turto valdymo ir išieškojimo, kaip ULPGC (Strateginis planas institucinė Las universiteto Palmas 2011-2014), arba iš uLL, UAC ir UAM gaires.

Mūsų projekto tikslas, atsižvelgiant į tai, kad kelti kompetencijos lygį tyrimų, padidinti lygį ekonominės, socialinės ir kultūrinės plėtros Kanarų salos, ieškoti bendradarbiavimo partnerių ir tt

Mūsų pasiūlymu siekiama specializuotis dalyvaujančius universitetus per Atlanto salose, su kuria mes siūlome glaudų aljansą sistemą, kaip mokslinių tyrimų platforma Tricontinental Atlanto studijų. Todėl yra glaudus ryšys tarp CEI (Campus Tarptautinės Excellence) carespecto dviejų universitetų 6.1 punkte. Atmintis).

Kanarų Universitetai (ULPGC ir ULL) kartu dalyvauti Tarptautinės Excellence Regioninės reikšmės Campus: "Tricontinental Atlanto Campus Vienas iš svarbiausių veiksmų skyriuje Mokymo tobulinimo ir prisitaikymo prie EAME, tai yra tarptautinės mokyklos įgyvendinimas. Magistrantas Interuniversity ULL-ULPGC, kai pagrindinis tikslas yra:

Plėtros remiantis kombinaciją ir sąveikos galimybes abiejų universitetų jų teminių specializacijų vaizdu į ašį Europa-Afrika ir Lotynų Amerika programas.

Tai taip pat apima sutartis su universitetais tose teritorijose, įtraukti juos į magistrantūros programose.

 • Tricontinental programos talento, tiek dėstytojams ir studentams.

Mokslinių tyrimų srityje, konkrečiau, plėtros strategija bus grindžiama:

 • Pažymėti strateginiai klausimai disertacijų projektų srityje Tricontinental.
 • Klauskite doktorantūros programas, pagrįstas strateginiu ir bendrą bendradarbiavimo fakultetų, mokslinių tyrimų centrų ir doktoranto tinkamiausio pagal kiekvieną teminį mokymą.
 • Organizavimas tarpdisciplininių seminarų viršų mokslininkų ir profesorių iš kitų universitetų Campus Tricontinental lygio, sprendžiant iš skirtingų kampų strateginius klausimus.
 • Sklaida mokyklos pritraukti talentų Tricontinental
 • Unifikavimas paslaugų doktorantų (registracija, informacijos, apgyvendinimo, ...).

Be šio tikslo, doktorantūros programos Atlanto salose: istorija, paveldo ir instituciniai teisinę sistemą bus vertiname Atlanto archipelagai savybių charakteristikas, išryškinti geostrateginę vertės dalį, sustiprinti Kanarų salos lyderystę kaip šioje srityje katalizatorius geografinės moksliniai aspektai konkrečiam ekspertizės NVS Kanarų srityse ir prisideda prie didesnio sąveikos Interuniversity atsižvelgiant į Interuniversity fakultetas, kurios priklauso dviejų Kanarų universitetų

ir Azorų ir Madeiros universitete.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad Konkurse dalyvaujantys universitetai yra susiję per universitetų atokiausių regionų Europos Sąjungos (raudona Unamuno Atlanto salose), kuri palengvina studentų ir dėstytojų mobilumą, taip pat mokslo ir akademinio bendradarbiavimo tinklas Jungtinis klausimas Atlanto isalas objekto šio daktaro (SF 1.4 Atminties)

ATLANTIC SALOS daktaro Istorija, Ekonomika, paveldas ir teisinė ir institucinė sistema, atsižvelgiant į ULPGC, kuris veda atveju yra iš ankstesnės patirties doktorantūros programų atliktų įvairių departamentų ir mokslinių tyrimų grupių sumai rezultatas kurie sudaro ir tarpžinybinė toje pačioje mokslo programos taikymo sritį dabar siūloma. Šiuo fone programos dalyvauja istorinių mokslų katedros (DCH), geografija (DGEO), pagrindinis teisės mokslai (DCJB) ir viešoji teisė (DDP), Menas, Miestas ir teritorijos (DACT), statybos Arquitectónica (DCA), Viešoji teisė (DDP), Menas, Miestas ir teritorija (DACT), Architektūros Statyba (uostas), Grafinis išraiška ir Architektūrinis projektavimas (DEGPA).

kompetencijos

pagrindinis

 • CB11 - sisteminis supratimas studijų ir meistriškumo įgūdžių ir mokslinių tyrimų metodus, susijusius su šios srities srityje.
 • CB12 - Gebėjimas suvokti, projektuoti ar sukurti, įgyvendinti ir priimti esminį proceso mokslinių tyrimų ir kūrimo.
 • CB13 - Galimybė prisidėti prie plečia pažinimo riba per originalius tyrimus.
 • CB14 - Gebėjimas atlikti kritinę analizę ir įvertinimą bei sintezę naujas ir sudėtingas idėjas.
 • CB15 - Gebėjimas bendrauti su akademine ir mokslo bendruomenės ir visuomenės apskritai apie jų kompetencijos srityse Pakelėse ir kalbų dažniausiai naudojamų tarptautinę mokslo bendruomenę.
 • CB16 - Gebėjimas skatinti per akademinių ir profesinių kontekstuose, mokslo, technologijų, socialinės, meninės ar kultūrinės pažangos žiniomis pagrįstos visuomenės.

Įgūdžiai ir asmeninius įgūdžius

 • CA01 - Navigacija mūsų kontekstus, kuriuose yra mažai konkrečios informacijos.
 • CA02 - Rasti pagrindinius klausimus, kurie turi būti atsakyta išspręsti sudėtingą problemą.
 • CA03 - projektuoti, kurti, plėtoti ir pradėti naujus ir novatoriškus projektus savo kompetencijos srityje.
 • CA04 - Darbas įrangos ir savarankiškai tarptautinėje ar įvairių sričių kontekste.
 • CA05 - integruoti žinias, dirbti sudėtingumą, ir suformuluoti sprendimus su ribota informacija.
 • CA06 - Kritika ir gynybos intelektinės sprendimų.

kiti įgūdžiai

 • EB1 - Mastering metodus ir mokslinių tyrimų metodus, mokslinių tyrimų programos, kurią darbas projekte pripažintu.

mokymo veikla

Švietimo Seminaras 1: iššūkiai tyrimų istoriniuose ir socialinių dinamikos Atlanto pasaulyje

 • Darbo valandų skaičius: 10
 • Aprašymas:
  • turinys:
   1. Atlanto pasaulyje koncepcija: istoriografinė "Panorama".
   2. Migracija ir demografija: perspektyvos ir mokslinių tyrimų srityse.
   3. Perspektyvos lyginamosios istorijos Atlanto archipelagai.
  • Laikas: dviejų sesijų tris valandas, o dvi dar dvi valandas (3 3 2 2) pirmąjį pusmetį pirmuosius metus.
  • Mokymosi rezultatai:
   1. Pademonstruoti sistemingą supratimą apie studijų srityse spręsti.
   2. įsivaizduoti, dizainas, įgyvendinti ir patvirtinti tyrimų su akademinio griežtumo siūlomoje srityje procesą.
   3. Atlikti kritinę analizę, vertinimą ir sintezę pateiktus pasiūlymus seminare
  • Veiklos kalbos: Ispanų ir portugalų.
  • Režimas: Vaizdo konferencija
  • Valdymo veiklos: įgūdžių ir gebėjimų kurso įsigijimo yra akredituota atlikti darbą raštišką tarp 6000 ir 7000 žodžių bet iškeltus seminare klausimai ryšius su daktaro disertaciją.
 • Procesų valdymas: įgūdžių ir gebėjimų kurso įsigijimas yra akredituota atlikti darbą raštišką tarp 6000 ir 7000 žodžių bet iškeltus seminare klausimai ryšius su daktaro disertaciją.
 • Mobilumo veiksmai: Dėl mobilumo veiksmų, remiantis pastabas ataskaitoje ir dabartinių biudžeto išteklių, pasiūlyme numatoma, kad jokių konkrečių mobilumo veiksmai vyks. Nariai doktorantūros bandys padidinti siūlomų dalyvaujančių universitetų visame patarimus ir informaciją apie stipendijas, dotacijas ir kelioniniai krepšiai kad studentai gali gauti paslaugas potencialą. Tie, kurie pasirinkti disertacijos Europos paminėti turi atitikti nustatytus reglamentus galiojo jų konkrečius kvietimus kriterijus ir programa patars ir skatinti labiausiai šio doktorantūros disertacijų forma.

Švietimo Seminaras 2: iššūkiai tyrimų Atlanto pasaulio kultūros paveldo

 • Darbo valandų skaičius: 10
 • Aprašymas:
  • turinys:
   1. Architektūros paveldo Atlanto Pasaulis: Nauja mokslinių tyrimų būdų
   2. balansas istorinio ir meninio paveldo Atlanto archipelagai.
   3. Kultūros paveldas: Pervedimai ir vertybės.
  • Laikas: dviejų sesijų tris valandas, o dvi dar dvi valandas (3 3 2 2) pirmąjį pusmetį jau antrus metus.
  • Mokymosi rezultatai:
   1. Pademonstruoti sistemingą supratimą apie studijų srityse spręsti.
   2. įsivaizduoti, dizainas, įgyvendinti ir patvirtinti tyrimų su akademinio griežtumo siūlomoje srityje procesą.
   3. Atlikti kritinę analizę, vertinimą ir sintezę pateiktus pasiūlymus seminare
  • Veiklos kalbos: Ispanų ir portugalų.
  • Režimas: Vaizdo konferencija
  • Valdymo veiklos: įgūdžių ir gebėjimų kurso įsigijimo yra akredituota atlikti darbą raštišką tarp 6000 ir 7000 žodžių bet iškeltus seminare klausimai ryšius su daktaro disertaciją.
 • Procesų valdymas: įgūdžių ir gebėjimų kurso įsigijimas yra akredituota atlikti darbą raštišką tarp 6000 ir 7000 žodžių bet iškeltus seminare klausimai ryšius su daktaro disertaciją.
 • Mobilumo veiksmai: Dėl mobilumo veiksmų, remiantis pastabas ataskaitoje ir dabartinių biudžeto išteklių, pasiūlyme numatoma, kad jokių konkrečių mobilumo veiksmai vyks. Nariai doktorantūros bandys padidinti siūlomų dalyvaujančių universitetų visame patarimus ir informaciją apie stipendijas, dotacijas ir kelioniniai krepšiai kad studentai gali gauti paslaugas potencialą. Tie, kurie pasirinkti disertacijos Europos paminėti turi atitikti nustatytus reglamentus galiojo jų konkrečius kvietimus kriterijus ir programa patars ir skatinti labiausiai šio doktorantūros disertacijų forma.

Švietimo seminaras 3: Tyrimai atokiausiuose regionuose ir teisės ypatumus

 • Darbo valandų skaičius: 10
 • Aprašymas:
  • turinys:
   1. sala ir atokiausi regionai: pripažinimo valstybės ir tarptautinės teisės problemas.
   2. Lyginamoji teisės aktai Atlanto archipelagai.
   3. teisiniai ir administraciniai sunkumai įgyvendinant teisę į Atlanto archipelagai.
  • Laikas: dviejų sesijų tris valandas, o dvi dar dvi valandas (3 3 2 2) pirmąjį pusmetį jau trečius metus.
  • Mokymosi rezultatai:
   1. Pademonstruoti sistemingą supratimą apie studijų srityse spręsti.
   2. įsivaizduoti, dizainas, įgyvendinti ir patvirtinti tyrimų su akademinio griežtumo siūlomoje srityje procesą.
   3. Atlikti kritinę analizę, vertinimą ir sintezę pateiktus pasiūlymus seminare
  • Veiklos kalbos: Ispanų ir portugalų.
  • Režimas: Vaizdo konferencija
  • Valdymo veiklos: įgūdžių ir gebėjimų kurso įsigijimo yra akredituota atlikti darbą raštišką tarp 6000 ir 7000 žodžių bet iškeltus seminare klausimai ryšius su daktaro disertaciją.
 • Procesų valdymas: įgūdžių ir gebėjimų kurso įsigijimas yra akredituota atlikti darbą raštišką tarp 6000 ir 7000 žodžių bet iškeltus seminare klausimai ryšius su daktaro disertaciją.
 • Mobilumo veiksmai: Dėl mobilumo veiksmų, remiantis pastabas ataskaitoje ir dabartinių biudžeto išteklių, pasiūlyme numatoma, kad jokių konkrečių mobilumo veiksmai vyks. Nariai doktorantūros bandys padidinti siūlomų dalyvaujančių universitetų visame patarimus ir informaciją apie stipendijas, dotacijas ir kelioniniai krepšiai kad studentai gali gauti paslaugas potencialą. Tie, kurie pasirinkti disertacijos Europos paminėti turi atitikti nustatytus reglamentus galiojo jų konkrečius kvietimus kriterijus ir programa patars ir skatinti labiausiai šio doktorantūros disertacijų forma.

Tyrimai 1 seminaras

 • Darbo valandų skaičius: 10
 • Aprašymas:
  • Turinys: Paroda kiekvienam doktorantų pateikimo tolesnių protokolą sudaro tikslai, požiūris į šią problemą, hipotezę, teorinė, metodologija, moderniausių mokslinių tyrimų ir laiko. Atsakant, mokytojai reikalaus rašymo procedūrų humanistinių ir mokslinių straipsnių, atskleidimo ir socialinės komunikacijos tyrimų ir naudoti informacines technologijas.
  • Laikas: dviejų sesijų tris valandas, o dvi dar dvi valandas (3 3 2 2) antrojoje pusėje pirmaisiais metais.
  • Veiklos kalbos: Ispanų ir portugalų.
  • Režimas: Vaizdo konferencija
  • Valdymo veiklos: atitinka tikslus, nustatytus atsižvelgiant į vykdant kiekvieną kredituojama disertaciją protokolus.
 • Valdymo procedūra: atitikimas nustatytus tikslus į vykdant kiekvieną kredituojama disertaciją protokolus.
 • Mobilumo veiksmai: Dėl mobilumo veiksmų, remiantis pastabas ataskaitoje ir dabartinių biudžeto išteklių, pasiūlyme numatoma, kad jokių konkrečių mobilumo veiksmai vyks. Nariai doktorantūros bandys padidinti siūlomų dalyvaujančių universitetų visame patarimus ir informaciją apie stipendijas, dotacijas ir kelioniniai krepšiai kad studentai gali gauti paslaugas potencialą. Tie, kurie pasirinkti disertacijos Europos paminėti turi atitikti nustatytus reglamentus galiojo jų konkrečius kvietimus kriterijus ir programa patars ir skatinti labiausiai šio doktorantūros disertacijų forma.

Tyrimai Seminaras 2

 • Darbo valandų skaičius: 10
 • Aprašymas:
  • Turinys: Paroda kiekvienam doktorantų pateikimo tolesnių protokolą sudaro tikslai, požiūris į šią problemą, hipotezę, teorinė, metodologija, moderniausių mokslinių tyrimų ir laiko. Atsakant, mokytojai reikalaus rašymo procedūrų humanistinių ir mokslinių straipsnių, atskleidimo ir socialinės komunikacijos tyrimų ir naudoti informacines technologijas.
  • Laikas: dviejų sesijų tris valandas, o dvi dar dvi valandas (3 3 2 2) antroje pusėje antrus metus.
  • Veiklos kalbos: Ispanų ir portugalų.
  • Režimas: Vaizdo konferencija
  • Valdymo veiklos: atitinka tikslus, nustatytus atsižvelgiant į vykdant kiekvieną kredituojama disertaciją protokolus.
 • Valdymo procedūra: atitikimas nustatytus tikslus į vykdant kiekvieną kredituojama disertaciją protokolus.
 • Mobilumo veiksmai: Dėl mobilumo veiksmų, remiantis pastabas ataskaitoje ir dabartinių biudžeto išteklių, pasiūlyme numatoma, kad jokių konkrečių mobilumo veiksmai vyks. Nariai doktorantūros bandys padidinti siūlomų dalyvaujančių universitetų visame patarimus ir informaciją apie stipendijas, dotacijas ir kelioniniai krepšiai kad studentai gali gauti paslaugas potencialą. Tie, kurie pasirinkti disertacijos Europos paminėti turi atitikti nustatytus reglamentus galiojo jų konkrečius kvietimus kriterijus ir programa patars ir skatinti labiausiai šio doktorantūros disertacijų forma.

Tyrimai Seminaras 3

 • Darbo valandų skaičius: 10
 • Aprašymas:
  • Turinys: Paroda kiekvienam doktorantų pateikimo tolesnių protokolą sudaro tikslai, požiūris į šią problemą, hipotezę, teorinė, metodologija, moderniausių mokslinių tyrimų ir laiko. Atsakant, mokytojai reikalaus rašymo procedūrų humanistinių ir mokslinių straipsnių, atskleidimo ir socialinės komunikacijos tyrimų ir naudoti informacines technologijas.
  • Laikas: dviejų sesijų tris valandas, o dvi dar dvi valandas (3 3 2 2) antroje pusėje jau trečius metus.
  • Veiklos kalbos: Ispanų ir portugalų.
  • Režimas: Vaizdo konferencija
  • Valdymo veiklos: atitinka tikslus, nustatytus atsižvelgiant į vykdant kiekvieną kredituojama disertaciją protokolus.
 • Valdymo procedūra: atitikimas nustatytus tikslus į vykdant kiekvieną kredituojama disertaciją protokolus.
 • Mobilumo veiksmai: Dėl mobilumo veiksmų, remiantis pastabas ataskaitoje ir dabartinių biudžeto išteklių, pasiūlyme numatoma, kad jokių konkrečių mobilumo veiksmai vyks. Nariai doktorantūros bandys padidinti siūlomų dalyvaujančių universitetų visame patarimus ir informaciją apie stipendijas, dotacijas ir kelioniniai krepšiai kad studentai gali gauti paslaugas potencialą. Tie, kurie pasirinkti disertacijos Europos paminėti turi atitikti nustatytus reglamentus galiojo jų konkrečius kvietimus kriterijus ir programa patars ir skatinti labiausiai šio doktorantūros disertacijų forma.

judrumas

 • Darbo valandų skaičius: 160 (vieną mėnesį, per dvidešimt darbo dienų x aštuonias valandas tiek ne visą darbo dieną studentams, kaip neakivaizdinių studijų studentų)
 • Aprašymas:
  • Buvimas tyrimo, dokumentacijos centro ar užsienio universitete, kuris yra susijęs su doktoranto programos.
 • Procesų valdymas: įgūdžių ir gebėjimų buvimo padarytą vykdant raštišką ataskaitą tarp 6000 ir 7000 žodžių dėl konkrečios veiklos, įsigijimas, ir pasiektus į priekį nuo daktaro disertaciją tikslų bus įskaityta ir esančius savo plano rengimo veikla.
 • Mobilumo veiksmai: Kiekvienas doktorantas privalo atlikti bent viešnagę tarptautinėje tyrimų centro pridūrė, ties mokymo laikotarpio pabaigos, įskaitant ne mažiau kaip vieną mėnesį. Šis buvimas sieks dalyvauti konkrečius kursus ir mokslinių tyrimų seminarų ir keistis patirtimi su kitais mokslininkais. Disertacija direktorius, bendradarbiaudamas su dėstytoju ir doktoranto pats, suplanuoti šias patalpas; Jie bus įtraukti į mokymo planą kiekvienam Doktoranto veiklą, ir todėl turi būti patvirtintas akademinio komiteto doktorantūros studijų programos. Lankstumas kuriant mobilumo viešnagę (pridėti keletą lieka arba atlikti juos per vienerius metus) siekiama palengvinti šios veiklos studentai visą laiką realizavimą. Dėl mobilumą Tikrinant, studentas gali būti atliekamas bet kuriuo iš užsienio valstybių įstaigų su esamais bendradarbiavimo susitarimus ir yra išvardyti atitinkamame priede šio pasiūlymo.

Mokslinių tyrimų sritys

 • 1 eilutė: istorinių ir socialinių dinamika.
 • 2 eilutė: Kultūros paveldas.
 • 3 eilutė: teisinė ir institucinė sistema

Priėmimo kriterijai

Pagal visuotinio prieinamumo principo apskritai turės prieigą prie šios programos visi studentai, kurie atitinka reguliavimo reikalavimus bendrųjų taisyklių Daktaro ir valstybinėms (RD 99/2011 ir Współbrzmieniowy), kaip savo dalyvaujantys universitetai. Apskritai, pajamos aprašymą pareiškėjo prisijungti prie šios doktorantūros studentas, magistro laipsnis arba lygiavertis, kurie gavo pagrindinį mokymą tyrimo metodų. Daktaro disertacijų bus atlikta gimtąja kalba, ir tiems, kurie reikalauja tarptautiniai nuorodas, laikytis galiojančių teisės aktų pagal šią indikaciją.

Atrankos kriterijai studentams visu etatu, yra:

 • Prieiga kvalifikacija (svertinis 50%), vertinami taip: jei studentas yra turėti nuoroda, 10 taškų; jei turint laipsnį iš tos pačios šakos žinių, bet mokė kitų fakultetų, turės 8 taškus; ir jei esate įrodymu turint kitą žinių, 6 punktais filiale.
 • Akademinė įrašas (svertinis 50%): vidutinė klasė rekordiškai bakalauro ir magistro laipsnį (300 ECTS kreditų) skaičiuojamas vieno ženklo po kablelio tikslumu.

Atrankos kriterijai studentams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, kylančių iš negalia yra tokie patys kaip ir kiti studentai, palikdami bent 1 kv. Akademinė komitetas įvertins šiuo atveju už galimus ugdymo pritaikymo poreikį.

Tarpai saugomos vienas iš atsidavimas sąlygų, kurioms netaikoma, bus įtraukta į kitą režimą.

Kai metinės mokslą, jokių pakeitimų gali būti padaryta atsidavimą režimui per mokslo metus, jei Paskesni rimtų aplinkybes turi būti įvertintas akademinio komiteto. Priežastis, galima teigti, prašyme, be kita ko, yra: darbo veikla, specialiuosius ugdymosi poreikius, šeimos priežiūros poreikius, aukštos kokybės sportininkai ir ekonominė padėtis namų.

Su tik pavyzdinis pobūdžio ir nėra baigtinis, ypač tikimasi didžiausio skaičiaus doktorantų atvyksta iš šių magistrantūros studijas:

 • Tie, kurią siūlo ULPGC ir ULL ir UAC ir UAM humanitarinių (pageidautina 1 linija), socialinių mokslų ir teisės (pageidautina 3 linija) ir Architektūros ir humanitarinių mokslų (pageidautina 2 linija ). Bet kuriuo atveju, bendro kryptis daktaro disertacijų mokytojų komandiruojami į kitą programą linijų yra įmanoma.
 • Bet meistras susiję su mokslinių tyrimų programa
 • Atsižvelgdama įveikti 300 ECTS kreditų bakalauro ir magistro pageidautina humanitarinių, socialinių mokslų ir teisės ir architektūros.
 • Studentai su DEA pavadinime gauti per programas, kurias reglamentuoja RD 778/98 ir RD 1393/2007.
 • Užsienio studentai pagal galiojančius potvarkius.

Studentai su užsienio laipsnį be standartizavimo gali kreiptis dėl priėmimo į doktorantūrą, kai lygis prilygsta Ispanijos oficialų universitetinį magistro laipsnį ir įgaliojimus šalyje kvalifikaciją išdavimo priėmimo į doktorantūrą mokymas yra akredituota ,

Tai priėmimas nereiškia, bet kuriuo atveju ankstesnio pavadinimą arba pripažinimo, išskyrus prieigą prie šių mokymų tikslais patvirtinimo.

Taigi, studentai su užsienio laipsnį be standartizavimo, reikalingą visiškai galiojimo nuo jų įregistravimo nustatyta lygiavertiškumo rezoliucijos suteikė atitinkamų pirmininkų universitetų, dalyvaujančių šio daktaro, kai nustatytuose Reglamentu ataskaitos išduotas, kuriame rodo, kad užsienyje įgytos kvalifikacijos pripažinimo Vykdydamas šiuos tyrimus tikslais vardą. Lygiavertiškumas turi būti prašoma per nustatytą laiką, po pavadinimo remiantis kurį norite prieiti prie trečiosios pakopos studijas ir akademinę pažymą apie studijas minėta, nurodydamas temas ir akademinių periodus cursados ​​ir pavadinimas suteikia prieigą namuose doktorantūros studijas. Visi aukščiau bus pateikta tinkamai įteisintos (originalas ir fotokopija gretinimo arba fotokopijas, kurių autentiškumas Ispanijos ambasadų ar konsulinių paslaugų). Jei nėra šaltinio kalbą atveju kastilų taip pat turėtų lydėti patvirtintą vertimą iš minėtų dokumentų.

Dėl studentų priėmimo gebėjimas vienu metu atlikti prašymą lygiavertiškumo prašymas, jei reikia, taip pat bus įtraukti. Akademinė komitetas doktorantūros programos (NAPD) turi įvertinti užbaigtų pareiškėjo akademinių tyrimų adekvatumą, atsižvelgiant įtraukti tai dėl pasiūlymo įtraukti į programą. Lygiavertiškumo nutarimai sudaro studento failą ir gali būti sertifikuojami kaip bet kuri kita jos pabaigoje. Jūs taip pat galite pamatyti, kad išduotos ataskaitos tarnauti kaip precedentus panašių situacijų. Tokiais atvejais, naujos ataskaitos nebus būtina. Studentai gali registruotis nelaukiant lygiavertiškumo rezoliucijos, o jūsų registracijos galiojimas bus priklauso nuo šio pareiškimo.

Studentai, kurie atitinka ir priėmimo gali kreiptis dėl priėmimo į doktorantūros programą, už kurios bus nustatytos iš anksto registracijos laikotarpis. Toks taikymas turi būti vietoje pareikšti skambutį.

Po šio termino pabaigos, CAPD paskelbia užsisakyti laikiną priimtų studentų pagal akademinius kriterijus Dokumentacijos BAREMADO kaip minėta pirmiau.

Ne-leista pareiškėjai gali pateikti per laiką ir nustatyta tvarka skambučio reikalavimą.

Po pretenzijų laikotarpį ir išspręsti tai, studentų santykis leista atitinkamus valdymo organo mokinių, kad galėtų įteisinti jų registraciją nurodytą laikotarpį bus perduotas. Ne formalizuoti savo registraciją, pareiškėjas mažės jų teises.

Bet kuriuo atveju, tai bus visada veikti su pilna pagarba visuotinio prieinamumo ir ne ribota prieiga studentų su bus įsteigta specialieji ugdymosi poreikiai, kylantys iš negalios principo.

Ispanijos universiteto situacija bendrųjų ir Kanarų universitetuose, ypač, atrodo, rodo į prieigą prie doktorantų apskritai ir per mokslinių tyrimų dotacijų sumažėjimą, ypač.

Kanarų tyrimų agentūra (ACIISI), pavyzdžiui, nebuvo vadinama konkreti parama mokslinių tyrimų projektams nuo 2010 Taip pat problemiškas įtraukti PDI studentai iš ULPGC ir pati ULL, kurie dar turi iš daktaro laipsnis, apribojo įdarbinimą

LV kaip RD 14/2012 skubių priemonių rezultatas racionalizuoti viešąsias išlaidas švietimui. Tokiomis aplinkybėmis būtina, kad neatsparių vietų užima neakivaizdinių studijų studentų skaičius viršija dieninio vietose, taip, kad studentai gali sėkmingai įgyti doktorantūros programos įgūdžius, ypač kad galėtų atlikti mokslinis indėlis per originalius tyrimus, kad išplečia pažinimo riba šioje srityje, ir kad nusipelno leidinį nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu.

Willas misija Akademinis komitetas (peritonine) duoti sutikimą dėl atitinkamų daktaro disertacijų kartą pateiktų pasiūlymų laiku (Reglamentas Doktorantūros ULPGC 8.2 straipsnyje dėl leidimo ir indėlių disertacijos perdirbimo daktarų). Šiuo tikslu Akademinis komitetas

nustatyti objektyvūs kriterijai apima bent reikalavimas, kad doktorantas yra gaminami, kaip pirmojo ar vyresnysis autorius mokslo (publikacijų žurnaluose, knygose ar knygų skyriai, patentų ar meno kūrinių) įnašo patikrinta kokybė ir prisideda prie doktorantūros paramos kilęs iš disertaciją, prieš nusėdimą.

Be to, kad pirmiau daktaro galite registruotis visą laiką ar ne visą darbo laiką.

Dėl pastarosios režimu bus būtina sąlyga doctorando darbo laiku suteikiamos, jei taikytina, peritonine. Ši sąlyga turi būti prašoma kiekvienais mokslo metais peritonine, teikiant patvirtinamuosius dokumentus. Doktorantas statusas visu etatu bus laikomas pagrindo charakteris darbo, šeimos ar darbuotojams. Priežastys, susijusios su darbo situacijose geriausia sudaro fiksuota arba nuolatinio pobūdžio, ilgalaikes sutartis per tam tikrą laiką, arba kitas situacijas apsvarstyti peritonine. Šeimos ar asmeninio pobūdžio priežastys, be kitų situacijų, priklausomybės, priežiūra senyvo amžiaus arba neįgaliems vaikams ir šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikų ir smurtu lyties situacijose. Studentai su negalia 33% laipsniu, jei to prašo ir dokumentais pagrįsti peritonine.

Režimas kaita gali būti prašoma Įrašas laikotarpių bendrą licenciją, su sąlyga, palankaus ataskaita peritonine.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2018

Apie mokyklą

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Skaityti daugiau

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Skaityti mažiau
Tenerifės „Santa Cruz“