Ekonominės ir socialinės istorijos daktaro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daktaras Ekonominę ir socialinę istoriją 1991 m. Įsteigė Lisabonos techninis universitetas, o 2009 m. Ji buvo pritaikyta Europos aukštojo mokslo erdvei. Šio 3 pakopos kurso tikslas - suteikti aukštos kokybės akademinį ekonomikos istorijos mokymą ir pateikti originalius šios srities tyrimus.

Kurso tikslas - paruošti specialistus, turinčius aukšto lygio aiškinimo ir reagavimo į ilgalaikius ekonominius ir socialinius pokyčius bei chronologinių, geografinių ir socialinių aspektų sąveiką.

ISEG tyrimų centruose, ty GHES - Socialinės ir ekonominės istorijos tyrimų centre - atlikti tyrimai teikia svarbią paramą šios programos studentams. Šis centras ir kiti ISEG tyrimų centrai, kurie taip pat buvo įvertinti kaip labai geri ar puikūs, yra doktorantūros mokslo centrai. Ekonominės ir socialinės istorijos studentai.

Kas yra daktaras ekonomikoje ir socialinėje istorijoje?

Visiems, norintiems įgyti aukštesnįjį akademinį išsilavinimą ir atlikti tyrimus, siekiant dirbti darbus, susijusius su tarptautine ir nacionaline raida viešajame, privačiame ar ne pelno sektoriuose. Daktaras baigimas suteiks galimybę studentams dirbti mokymo ir mokslinių tyrimų srityse, vadovaujančiose ir vykdomosiose pareigose tarptautinėse ir nacionalinėse organizacijose, konsultavimo, mokymo, tyrimų projektuose, žurnalistikoje, planavime, plėtros projektuose, viešosios politikos planavime ir vertinime bei socialiniuose projektuose ir politikoje.

instrukcijos kalba

Portugalų

Kaip kursas yra struktūrizuotas?

Daktaras Ekonominė ir socialinė istorija yra trejų metų programa, kurios metu studentai iš viso turi įgyti 180 ECTS (kreditų), tai atitinka trejų metų dieninį darbą. Jį sudaro:

 • Dėstomi kursai, 60 ECTS
 • Darbo parengimas, pateikimas ir gynimas, 120 ECTS

Kursų vienetai yra dėstomi pirmaisiais programos metais per 2 semestrus. Jie yra:

 • Tyrimo metodai (1 semestras), 10 ECTS
 • I tiriamasis seminaras (1 semestras), 10 ECTS
 • Pasirenkamasis kursas (1 semestras), 10 ECTS
 • Pasirenkamieji kursai (2 semestras), 20 ECTS
 • II tiriamasis seminaras (2 semestras), 10 ECTS

Kas gali kreiptis?

Kiekvienas, turintis ekonomikos, vadybos ir finansų, taip pat istorijos sričių magistro laipsnį, ir kiekvienas, įrodantis galimybes įgyvendinti programą. Taip pat gali būti kreipiami studentai, įgiję 16 ar daugiau GPA (iš 20), arba, esant ypatingoms aplinkybėms, studentai, kurių GPA yra mažesnis nei 16, tačiau įrodžiusiems tinkamą mokslinį pasirengimą ar profesinę patirtį.

Kokie kriterijai taikomi atrenkant kandidatus?

Doktorantūros programos mokslinis komitetas atrinks kandidatus remdamasis šiais kriterijais:

 • Magistro laipsnis ir jo balas
 • Pirmos pakopos (bakalauro) laipsnis (GPA) ir jo paskutinis pažymys
 • Akademinė ir atitinkama profesinė patirtis
 • Tyrimo Pasiūlymas

Paraiškos daktaro laipsniui gauti Ekonominė ir socialinė istorija skelbiama internete ISEG svetainėje. Kandidatai privalo pateikti įrodymus, kad atitinka priėmimo reikalavimus.

Jie taip pat turėtų pridėti mokslinių tyrimų pasiūlymą dėl savo daktaro disertacijos projekto. Pareiškėjo priėmimas priklauso nuo jo akademinės ir profesinės patirties įvertinimo bei tyrimo pasiūlymo patvirtinimo. Priimtiems kandidatams bus paskirtas vadovas ir jie bus integruoti į vieną iš priimančiųjų tyrimų centrų.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB ... Skaityti daugiau

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB and AMBA, complying with the best higher education standards. ISEG’s research centers are very well rated by the Portuguese research council (FCT). With an experienced and well prepared faculty, students from more than 70 countries contribute to an ever-increasing international academic environment, and take advantage of the school's excellence and location. ISEG Lisbon has excellent modern premises at the heart of Lisbon, right next to the Parliament and the river Tagus, in a vibrant neighborhood full of social life, business and culture. At ISEG, you will find a culture of excellence and achievement, alongside a climate of inclusiveness and cooperation. This is made by the mutual collaboration of students, faculty and staff. ISEG is a School prepared for the future: with a unique blend of quantitative skills and social contextualization of economic and managerial decisions, ISEG’s faculty, professionals, students and alumni are at the forefront of those who address the UN’s 17 Sustainable Development Goals (SDGs) with an entrepreneurial and collaborative mindset. Skaityti mažiau