Daktaras ekonomikos ir socialinių reikalų istorija

PHD ekonomikos ir socialinių reikalų istorija buvo įsteigtas Lisabonos technikos universiteto 1991 metais ir pritaikytas Europos aukštojo mokslo erdvės 2009 m. Ši 3. ciklas Kurso tikslas teikti aukštos kokybės akademinį mokymą ekonomikos istorijos ir gaminti originalius tyrimus šioje srityje.


Kurso tikslas parengti specialistus su didelės talpos aiškinimo ir atsako į ekonominius ir socialinius pokyčius ilgalaikėje perspektyvoje ir tarp chronologine, geografinių ir socialinių aspektų šių pokyčių sąveika.


Tyrimas vykdomas ISEG mokslinių tyrimų centrai - būtent GHES - Socialinė ir ekonominė istorija tyrimų centras - teikia svarbią paramą Studentai šią programą. Šis centras ir kitų mokslinių tyrimų centrų ISEG, kuris buvo taip pat įvertintas kaip labai gerai arba puikiai, yra priimančiosios centrų PHD Ekonomikos ir socialinė istorija studentams.

Kas yra daktaras Ekonomika ir socialinių Istorija ieškote?

Kiekvienas suinteresuotas gauti pažangių akademinių mokymo ir daro tyrimus, siekiant darbo vietų, susijusių su tarptautinės ir nacionalinės plėtros viešajame sektoriuje, privačiame sektoriuje, ar ne pelno sektoriuje. Doktorantūros baigimo leis studentams dirbti mokymo ir mokslo darbuotojų pareigas, valdymo ir vykdomosios pozicijas tarptautinių ir nacionalinių organizacijų, konsultavimo, mokymo, mokslinių tyrimų projektus, Žurnalistika, planavimo, plėtros projektus, viešoji politika planavimo ir vertinimo, ir socialinius projektus bei politikos.

Lauguage Nurodymo

Portugalų kalba

Kaip žinoma struktūra?


PHD ekonomikos ir socialinių reikalų istorija yra trejų metų programa, kurioje studentai turi gauti 180 ECTS (kreditų) iš viso, atitinkantis trejus metus visą darbo dieną. Ji apima:


• Mokoma kurso vienetų, 60 ECTS;
• RENGIMAS, PATEIKIMAS ir gynybos disertaciją, 120 ECTS.

Kurso vienetai mokoma Pirmaisiais programos per 2 semestrus. Jie yra:


• Mokslinių tyrimų metodai (1 semestro), 10 ECTS kreditų;
• Moksliniai tyrimai Seminaras Aš (1 semestras), 10 ECTS kreditų;
• Pasirenkamieji Dalyko (1 semestras), 10 ECTS kreditų;
• Pasirenkamieji dalykai vienetai (2. pusmetį), 20 ECTS;
• Moksliniai tyrimai Seminaras II "(2 semestras), 10 ECTS kreditų.

Kas gali kreiptis?


Kiekvienas, turintis magistro laipsnį ekonomikos, vadybos ir finansų srityse, taip pat istorija, ir kiekvienas parodyti gebėjimus atlikti programą. Studentai, kurie gavo labai VPS 16 ar daugiau (iš 20), arba, esant ypatingoms aplinkybėms, studentai, kurių VPS yra mažesnis nei 16, bet parodė tinkamą mokslinį pasirengimą arba profesinę patirtį, taip pat gali taikyti.

Kokie kriterijai yra naudojami atrinkti kandidatus?


Mokslinis komitetas doktorantūros programą bus pasirinkti kandidatus į šiuos kriterijus:


• magistro laipsnį ir jo galutinis pažymys


• Pirmasis ciklas (bakalauro) laipsnis (SVP) ir jos galutinis pažymys


• Akademinės ir atitinkamą profesinę patirtį


• Tyrimo Pasiūlymas

Paraiškos dėl doktorantūros ekonominės ir socialinės istorijos gaminami internete su ISEG svetainėje. Pareiškėjai turi pateikti įrodymus, kad jie atitinka priėmimo reikalavimai.


Jie taip pat turėtų pridėti pasiūlymą mokslinių tyrimų savo daktaro disertacijos projektą. Priėmimas pareiškėjui priklauso nuo jų akademinės ir profesinės patirties ir patvirtinimo pasiūlymo tyrimų vertinimą. Priimamos pareiškėjams bus priskiriamas vadovui ir būti integruota į vieną iš hostingo mokslinių tyrimų centrų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų ISEG - Lisbon School of Economics & Management »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
7,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date