Daktaras Sociologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas:

Doktorantūros programos Sociologijos suteikia papildomą išsilavinimą ir akademinį mokymą profesijų tyrimus ir plėtrą. Tyrimas yra sukurtas kaip kelių tipinių, stiprus dėmesys skiriamas susiejimas teorija, metodika ir empirinė. Juo siekiama atspindėti aktualius šiuolaikinės visuomenės į pasaulio kontekste.

Esminių doktorantūros kursai apima: disertacijos koliokviumams; Disertacija seminarai; Metodologiniai ir Specializacijos kursai; Skaitiniai Sociologijos teorija; Sociologiniai tyrimai praktika; Teorija kiekybinė ir kokybinė metodologija.

Graduate's profilį ir įsidarbinti:

Absolventai įgis žinių apie šiuolaikinio sociologinių teorijų, atsižvelgiant į socialinės minties, kiekybinių ir kokybinių metodikų kanono kontekste ir pasirinktos srities specializaciją. Tai bus papildyta pasirinktų socialinių įgūdžių (pvz ryšių ir IT įgūdžių) pedagoginė ir techninių tyrimų įgūdžių (pvz mokslo redagavimo ir Bibliografinė tyrimų). Doktorantai turėtų atlikti savo autentišką tiriamąjį tyrimus daktaro disertacijos ir prisidėti prie sociologinių žinių pažangos, dalyvaudami seminaruose, konferencijose, leidinių ir kitos veiklos tarptautinėse mokslinėse bendruomenėse.

Programa numato švietimo ir mokymo profesijų aukštojo mokslo įstaigų, mokslinių tyrimų institutų ir mokslinių institutų, privataus sektoriaus, NVO, nevyriausybinių organizacijų ir kt

Programos. Bandymo reikalavimai:

Paraiškos paprastai priimami kartą per metus (registracija žiemai semestrą), kartais du kartus per metus (registracija vasaros semestrą). Egzaminą sudaro interviu, kuriame pareiškėjas pateikia jo / jos disertacijos projektą. Išimtiniais atvejais nagrinėjimas gali būti raštu. Skype "interviu taip pat gali būti įrengtas. Kandidatai turi įrodyti jų kvalifikacijos didesnis nei galutinio valstybiniu egzaminu sociologijos ar kitų socialinių, susijusių su jų siūlomos disertacijos dėmesio mokslų lygiu. Pareiškėjas privalo turėti magistro laipsnį sociologijos ar susijusios disciplinos (pavyzdžiui, socialinės ir kultūrinės antropologijos, socialinės psichologijos, politologijos, religijos studijų, kultūros studijų) paraiškos pateikimo metu ar apdovanojamas prieš registraciją laipsnį.

Paraiška paketą sudaro:

  • Struktūrinis Gyvenimo aprašymas (pasirašytas);
  • Patvirtintas kopija magistro laipsnį diplomu;
  • Žinoma stenograma arba ekvivalentas MA tyrimą;
  • Disertacija projektas pasiūlymas;
  • Jei reikia, įrodymai profesinės veiklos į pasirinktą studijų sritį (pvz, paskaitas, dalyvauti konferencijoje Laipsnio nesuteikiančių studijų, leidiniai).

Pasiūlyme disertacijos projektą (apie 1000-1500 žodžių) turi apibrėžti savo teorines arba empirinių mokslinių tyrimų srityje, bendrą tyrimo tikslas, state-of-art diskusija teorijos ir mokslinių tyrimų srityje, pasiūlė metodiką, ir bibliografija. Pirmenybė teikiama projektams, sociologijos, religijos, sociologijos švietimo, sociologijos darbui ir įmonei, sociologijos šeimos, gerontosociology, Lyčių sociologija, sociologijos etninių ir marginalizuotų grupių.

Mokestis už mokslą:

2000 eurų per metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! Skaityti mažiau