Daktaras tarptautinių tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Josef Korbel mokykla doktorantūros programa apjungia platų ir griežtą mokymo įprastinių laukų - tarptautinės politikos, lyginamosios politikos, tarptautinės politinės ekonomikos ir / ar politinė teorija - su daug galimybių pritaikymas, kūrybiškumo ir tirti. Fakultetas kuravimo užtikrina kiekvienas studentas siekia produktyvią kelią tyrime, ar tikslas yra aukštasis mokymas arba tyrimų, Vyriausybės arba nepelno sektoriaus karjerą. Kiekvienais metais Josefas Korbel Mokykla gauna apie 100 paraiškas ir priima 4 pareiškėjus, todėl labai stengėsi po ir konkurencinga programa.

Mūsų doktorantai plėtoti glaudžius darbinius santykius su fakulteto atviros, neformalioje aplinkoje, kuri palengvina sąveiką ir keistis idėjomis. Maža programą taip pat prisideda prie stiprios bendruomenės jausmas. Josef Korbel Mokyklos uždaviniai kiekvienas studentas tapti originalūs ir kūrybingi mokslininkas tuo pačiu užtikrinant palankią aplinką asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Pastaraisiais metais mūsų doktorantūros absolventai nuėjo dėstyti universitetuose ir laisvųjų menų koledžų kaip antai Karalienės universiteto Belfaste, Occidental College, Kolorado koledžas, universitetas Delavero universiteto Pietų Floridos ir oro pajėgų akademijoje. Kitos absolventai vykdė ne akademinės karjeros ne Fordo fondas, Carter Center, Amerikos Raudonojo Kryžiaus, JAV vyriausybės ir daugiau.

FIELD Sritys

  • Lyginamoji politika
  • Tarptautinė politinė ekonomija
  • politinė teorija

CENTRAI IR INSTITUTAI

Kitas būdas, kad mūsų doktorantai įgyti papildomą darbą ir mokslinių tyrimų patirtį yra per dalyvavimą su mūsų mokyklos centrų, institutų ir žurnaluose. Kandidatai šiuo metu dirba su šiais centrų, institutų ir žurnaluose:

  • Centras teisių plėtros
  • SIE Chéou-Kanas centras tarptautinio saugumo ir diplomatijos
  • Frederikas Pardee centras Tarptautinių Futures
  • Žmogaus teisių ir žmogaus gerovės Prisijungę leidinys

FINANSINĖ PAGALBA

Josef Korbel Mokykla suteikia trejų metų visą mokslą atsisakymo ir gyvenimo stipendija daugumai pareiškėjų pripažintus mūsų doktorantūros programą. Be to, doktorantai gali pasinaudoti galimybėmis tarnauti kaip mokslinių tyrimų padėjėjų tuo Josef KORBEL mokykloje.

  • Papildoma informacija apie išorės stipendijų ir dotacijų galimybių

programos lėšų

  • Biuro Studentų reikalų svetainės (https://portfolio.du.edu/issta), namų doktorantūros vadovo ir kitų svarbių dokumentų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Josef Korbel School of International Studies is one of the world's leading schools for the study of international relations. Located in the vibrant city of Denver, Colorado, our innovative program ... Skaityti daugiau

The Josef Korbel School of International Studies is one of the world's leading schools for the study of international relations. Located in the vibrant city of Denver, Colorado, our innovative programs provide students the skills, knowledge and expertise needed to become global leaders in the public, private and nonprofit sectors. Skaityti mažiau