Daktaras Verslo administracija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Yasar University Socialinių mokslų instituto Verslo administravimo katedros Verslo administravimo doktorantūros programa skirta plėtoti tyrimų kultūrą ir veiksmingą vadybos požiūrį nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, perteikiant šiuolaikinę vadybos praktiką ir teorinius metodus verslo pasaulyje, kuriame vyksta konkurencija. greitai auga.

Verslo doktorantūros programa, skirtingai nuo kitų mokslo sričių, yra skirta studentams, turintiems galimybę ne tik siekti akademinės karjeros, bet ir būti aukščiausio lygio vadovu privačiame sektoriuje.

Vienas pagrindinių programos prioritetų yra sintetinti mokslo žinias ir tyrimų kultūrą, kad būtų galima reikalauti žinių, kurios prisidės prie vadybos mokslo plėtros nacionaliniu ir tarptautiniu lygiais. Dėl šios priežasties tikimasi, kad mūsų studentai įsisavins sistemingą discipliną, etinį požiūrį ir kūrybinio mąstymo kultūrą, leidžiančią kurti mokslo žinias ir kultūrą, ir pritaikyti šią kultūrą savo karjeroje, kaip tyrinėtojams ar praktikams, kaip filosofiją. gyvenimo.

Verslo administravimo katedra aktyviai bendradarbiauja su 50 pirmaujančių Europos universitetų, ir kiekvienas doktorantas gali lankyti kursus bent viename ne daugiau kaip dviejuose akademiniuose kursuose ir atlikti tyrimus šiuose universitetuose.

126578_126320_Yasar.jpg

Programos struktūra

Pirmieji doktorantūros metai Programa susideda iš kursinių darbų, po kurių eina vienerius metus pasiruošti daktaro kvalifikacijos egzaminui. Sėkmingai išlaikius egzaminą, studentai pradės kurti savo disertacijas, kurių bendras tyrimo laikotarpis yra dveji metai.

Karjeros galimybės

Daktaras Programa suteikia savo studentams platų profesijų spektrą beveik kiekviename verslo gyvenimo etape. Šios programos absolventai gali dirbti pažangias pozicijas rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, apskaitos / finansų, projektų valdymo ar gamybos padaliniuose nacionalinėse ar tarptautinėse įmonėse (MNC); vietos, kaip ekspertai užsienio ar vyriausybiniuose bankuose; privačios ar vyriausybinės finansų įstaigos; draudimo kompanijos; audito įmonės; arba būti atestuotais buhalteriais. Taip pat abiturientai bus supažindinti su įgūdžiais kurti savo verslą ir tapti veiksmingais verslininkais.

Įėjimo reikalavimai

 • Antrosios pakopos diplomas (arba aukštesnis)
  • MBA arba ekonomikos, finansų ar susijusios srities magistro laipsniai, kurių baigiamasis darbas yra 2,5 / 4 ar aukštesnis
 • Stojantieji kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / turkų.
  Dažnai iš savo mokyklos galite gauti tinkamą nuorašą. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patikrintomis originalo kopijomis.
 • Kalbos reikalavimai: TOEFL: 96, GRE: 153 arba GMAT: 500 (minimalus)
 • Kiti reikalavimai:
 • Turi būti pateikta bent viena nuoroda (-os).
 • Jūsų prašymui turi būti pridėtas motyvacinis laiškas.
 • Magistro CGPA turi būti bent 3 iš 4 (80 iš 100)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Skaityti daugiau

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Skaityti mažiau