Daktaras verslumo ir inovatyvumo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

paleidimas Tarptautinis tarp universitetų tarpdisciplininis magistro (daktaro) studijų VERSLUMO IR INOVATYVUMAS skatino dėl kurti konkurencingą žinių, reikalingų siekiant sustiprinti aktyvų ir inovacinius gebėjimus asmenų ir visuomenės susiduria pokyčius ir valdyti pokyčius poreikį.

Universitetas Osijekas

Tyrimas yra rezultatas TEMPUS bendras Europos projektas Tarptautinis centras verslumo studijas (CD_JEP-41.014-2006), kuri buvo įgyvendinta Josip Juraj Strossmayer universiteto Osijek, Kroatija; Turku universitetas, Suomija; Maribor universitetas, Slovėnija; Universitetas Klagenfurtas, Austrija ir Durhamo universiteto, Jungtinė Karalystė į 2007-2009 m. Statyba švietimo pajėgumus visuose švietimo lygmenyse, mokymo iniciatyvumas ir verslumas, reikia sukurti kritinę masę pedagogų iš šio tarpdisciplininio srities, tai yra, sukurti komandas pedagogų iš įvairių disciplinų, kurie gali įgyvendinti verslumo ugdymo programas įvairiose švietimo lygiuose, nuo pradinio iki tretinis.

atsižvelgiant į tai, tarpdisciplininis pobūdis verslumo, Kuri gali būti apibrėžta siauras (per socialinių mokslų) arba plačiąja prasme (kaip pažinimo mokslo tarpdisciplininio mokslo sričiai), doktorantūros studijų verslumo ir inovatyvumo yra atvira visiems, kurie domisi, kurie nori prisidėti prie žinių hibridizacijos ir taip plėtoti kompetenciją novatoriškas požiūris į diagnozuoti ir spręsti problemas.

Nuo penki universitetai dalyvavo programos koncepciją, Kurio paskaitas komandas taip pat dalyvaus jo realizavimo, suteikti studentams galimybę, nemokėdami mokymo renginius, remiantis abipusiškumo, naudojimo mokymo ir mokslinių tyrimų išteklius universitetų partnerių principo, remiantis pasirašyta bendradarbiavimo susitarimo pagrindu universitetai.

Studijų programa yra išreiškiamas per ECTS kreditais, kurie leis mobilumą programos, perdavimo kiekis, arba kaupimo kiekis per visą gyvenimą trunkančio mokymosi sistemos palydovų.

Programa apima organizuotas klases, tiesiogiai individualų mokslinių tyrimų darbus Disertacijos ir pasirenkamuosius mokslinį ir pedagoginį darbą.

Akademinė pavadinimas suteikiamas, baigus studijas

Socialinių mokslų daktaras (mokslų daktaras), sritis ekonomika

Programos trukmė

6 semestrus, 3 metai

Sąlygos registracija

Teisė priėmimo į doktorantūros programą "Verslumo ir inovatyvumo" priklauso:

 • Studentai, kurie baigė tinkamo pasirengimo Bolonija, bent 4 metų universitetų studijų
 • Studentai, kurie baigė anksto Bolonijos universiteto mokslo magistro studijas
 • Studentai, kurie baigė Bolonijos universiteto magistrantūros profesinėms studijoms bei įgytos bent 60 ECTS
 • Studentai, kurie baigė Bolonijos 3 + 2 arba 4 + 1 arba 0 + 5 studijų programos

Studentams, kurių ankstesni tyrimai yra ne iš socialinių mokslų, taip pat galite registruotis į antrosios pakopos doktorantūros programa "Verslumo ir inovatyvumo", su artimųjų diferencialinės egzaminus, kurios bus nustatytos pagal doktorantūros studijų programos taryba, turint omenyje, susijusios mokslo sritys, kryptys ir šakos ,

Universitetas Osijekas

Atrankos kriterijai

Atrankos palydovės yra pagamintas remiantis vidutiniais rangais ankstesniame tyrimuose, motyvacinį esė, esamų mokslinių tyrimų ir mokslo literatūros, o potencialiam konsultanto rekomendacija.

Paraiškoje turi būti

 • Užpildyta paraiškos
 • Motyvacija esė
 • Gyvenimo aprašymas
 • rekomendacija
 • Stenograma klasių (aukščiausias išsilavinimo lygis)
 • Patvirtinta kopija diplomo (aukščiausias išsilavinimo lygis)
 • Pažymėjimo kopija pilietybės ar kitos tinkamos įrodymo pilietybės užsienio piliečių
 • Dvi fotonuotraukas (4 × 6 cm)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologn ... Skaityti daugiau

Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologna Agreement. This Faculty has played an important role in training scientists and experts in this part of Croatia. Skaityti mažiau