• Studijų trukmė (metai): 3 metai
 • Tyrimas Pavadinimas: daktaras Viešojo administravimo
 • Kvalifikacijos lygmuo: dr (3rd ciklų)
 • Mokymo kalba: doktorantas turi rašyti disertaciją parinktį ir egzaminą arba graikų arba anglų kalba
 • Procesų Tyrimai: Pilnas / dalinis dalyvavimas
 • Minimalūs Kreditai: 90
 • Minimalūs Europos Kreditai (ECTS): 180

programos aprašymas

Nikosijos Universitetas siūlo doktorantūros Viešojo administravimo todėl daktaras (Ph.D.) viešojo administravimo.

Programa yra sukurta siekiant suteikti mokslo žinių aukščiausiu akademiniu lygmeniu ir parengti studentus karjeros aukštojo mokymosi, mokslinių tyrimų ir viešojo administravimo (Viešasis paslaugų, Puspriekabės Vyriausybės Organizacijos, vietos valdžios (savivaldybių ir bendruomenių), visuomeninių organizacijų srityje ir agentūromis, nevyriausybinėmis organizacijomis). Dėl doktorantūros programos Viešojo administravimo tikslas yra gaminti mokslininkus, kuris atliks pažangiausius mokslinius tyrimus, siūlyti novatoriškus ir praktiškų sprendimų ir užkariauti lyderio pozicijas viešojo administravimo srityje. Programa nukreipia studentus naudoti moderniausias metodus įvairių sričių mokslinius tyrimus, gaminti ir taikyti žinias teorinio ir praktinio lygio.

Iš doktorantų, nukreiptas į tas sritis, kurios tiesiogiai domina valstybės tarnyboje, pavyzdžiui, strateginės analizės ir planavimo, viešųjų programų, elektroninės valdžios, administracijos planavimas ir organizavimas, viešųjų paslaugų, viešosios tvarkos ir žmogiškųjų išteklių valdymo pratybų tyrimai , Programa sudaryta taip, kad leidžia studentams specializuotis ypatingo intereso sritims, turinti kaip fono žinių ir / ar patirtį viešojo administravimo.

Karjeros perspektyvas

Doktorantai, kurie sėkmingai baigę šią programą galės:

 1. Suprasti valstybės fakulteto aukštojo mokslo srityje.
 2. Norėdami atlikti vadovaujamąjį vaidmenį švietimo srityje, pvz valdymas pozicija mokyklos lygmeniu arba Švietimo ir kultūros ministerija.
 3. Norėdami dirbti kaip vyresniųjų vadovų departamentų Švietimo ir kultūros ministerijos (pvz Vilniaus pedagoginis institutas, programos plėtros tarnyba).
 4. Prisiimti ir didesnius administracinės / akademinės / patariamąjį vaidmenį privačių švietimo įstaigų, mokslinių tyrimų centrų ir konsultavimo centrus.

Prieiga prie tolesnių tyrimų

Doktorantas, kurie sėkmingai baigia jo tyrimai gali siekti Docentas studijas aukštojo mokslo institucijoje šalyje ar užsienyje.

mokymosi rezultatų

Baigus doktorantūros programos viešojo administravimo daktaro turėtojai:

 1. Jie įgis žinių apie naujausias teorijas ir metodus, viešosios administracijos.
 2. Jie bus pastatyti specializuotus gebėjimus ir įgūdžius sudėtingų teorinių ir praktinių problemų tyrimo ir galės gaminti veiksmingas šių problemų sprendimai.
 3. Jie specializuojasi paieškos, tyrimo ir supratimo problemines sritis viešojo administravimo ir novatoriškų metodų neatskleista taikymo.
 4. Stebėti pažinimo srityje raida ir praktika vadovautis Viešojo administravimo pasauliniu lygiu ir galės rekomenduoti ir įgyvendinti geriausius metodus ir praktiką viešojo administravimo modernizavimo vietos lygiu.
Programa mokoma:
 • Graikų
 • Anglų
University of Nicosia

Peržiūrėti 15 daugiau kursų University of Nicosia »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Contact school
Duration
3 - 8 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,500 EUR
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school