Daktaras architektūroje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daktaras Bratislavos Slovakijos technologijos universiteto Architektūros fakulteto studijų programa „Architektūra“ atspindi dabartinę mokslinių tyrimų ir meninę kryptį ir suteikia galimybę patobulinti savo individualius profilius, orientuotus į teorinius ir mokslinius tyrinėjimus. Tyrimas skatina jūsų sugebėjimą kūrybiškai ir savarankiškai dirbti įgyvendinant teorinius, mokslinių tyrimų ir plėtros (MTEP) ar meninio pobūdžio projektus, analizuoti ir spręsti sudėtingas problemas atitinkamose studijų srityse. Tai taip pat parengia, kaip sukurti savo kūrybinę MTEP ar meninę praktiką.

Architektūros programoje nagrinėjami architektūros teoriniai tyrimai, eksperimentinio projektavimo metodai, architektūros tipologijos tyrimai, aplinkos vertinimas, tvarumas architektūroje, istoriografija ir architektūros kritika.

Aptariamos temos apima „Body Conscious Lab“, naujas technologijas (papildytą ir virtualią realybę, generatyvinį projektavimo procesą, pagrįstą naujų programinių programų naudojimu) iki tvarios architektūros ir tam tikrų paminklų restauravimo bei daugelį kitų šiuolaikinių ir vizionierių, susijusių su architektūra. Universiteto mokslo parkas, įsikūręs Architektūros fakultete, sukuria platformą gaminiams gaminti ir yra aprūpintas naujomis technologijomis, tokiomis kaip lazeris, CNC apdirbimas, 3D spausdintuvai ir kt., Kurios gali būti naudojamos išsamiems tyrimams. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

Fakulteto mokslinis žurnalas ALFA suteikia puikią galimybę paskelbti savo tiriamąjį darbą kartu su kitais vietos ir tarptautiniais tyrėjais. Kaip daktaras tyrinėtojas, jūs galite savarankiškai dirbti su savo disertacija, tačiau turėsite individualų dėstytoją, jei jums prireiks patarimo ir konsultacijos. Geriausia, jei tyrimų grupės sudarytos iš dėstytojų ir jų daktaro. studentai dirba su konkrečiais projektais, kuriuos remia finansavimas ir dotacijos, įgalinantys dar intensyvesnį bendradarbiavimą su tarptautinėmis partnerių institucijomis. Jūs taip pat turėsite galimybę kreiptis dėl stažuotės pagal keletą taikomų schemų. Pavyzdžiui, programa „Erasmus Plus“ suteikia galimybę arba galite pasirinkti, organizuoti ir valdyti stažuotę bet kurioje pasaulio institucijoje ar įmonėje. Tokia stažuotė taip pat laikoma tyrimo dalimi.

Baigę studijas galite dirbti tyrimų ir švietimo, vyriausybinių ar bendruomeninių konsultacijų srityse. Jūs netgi galite tapti nuolatiniu fakulteto personalo nariu ir tęsti tolimesnius tyrimus architektūros srityje. Galite tęsti savo darbą bendradarbiaudami su tarptautiniais partneriais vykdydami tarptautinius mokslinių tyrimų projektus ir skaityti specializuotas paskaitas. 133890_16825746_997507877060997_80933374670429883_o.jpg

Paraiškų pateikimo terminai

2020 m. Gegužė (prašyti informacijos)

Mokestis už mokslą

Studentai, besimokantys anglų kalba

  • Ištęstinės studijos: 3500 € per metus
  • Išorinė studijų forma: 2400 € per metus

1 pastaba: Jei studijų pratęsimas viršija standartinę studijų trukmę, užsienio studentai, studijuojantys neakivaizdine anglų kalba, turi mokėti mokestį, atsižvelgiant į tai, ar studentas yra Europos Sąjungos valstybės narės, ar šalių, kurios yra šalys, pilietis prie Europos ekonominės erdvės susitarimo ar ne, nuo 1600 iki 2400 eurų per metus.)
2 pastaba: Mokestis už mokslą, susijusį su studijomis Slovakijos technologijos universitete Bratislavoje 2016-2017 mokslo metams - Rektoriaus direktyvos Nr. 3/2019-SR mokesčio už mokslą ir mokesčių, susijusių su studijomis STU, visa redakcija už 2020 mokslo metus. -2021, išduotas 2019 m. Rugsėjo 10 d. (Toliau - direktyva)
Mokesčiai gali keistis. Norėdami sužinoti faktinius mokesčius, patikrinkite STU svetainėje: http://www.stuba.sk/english/degree-students/legislation.html?page_id=2021

Apie mokyklą

Kodėl STU Architektūros fakultetas Bratislavoje?

Architektūros fakultetas yra vienas iš septynių Slovakijos technologijos universiteto Bratislavoje (toliau sutrumpintai vadinamas STU, iš slovakų kalbos „Slovenská technická univerzita“) fakultetų. Tai didžiausia ir seniausia architektūros mokykla Slovakijoje; architektūros mokymo pradžia siekia 1946/1947 mokslo metus ir yra susijusi su civilinės inžinerijos studijų sritimi.

Architektūros fakultetas šiandien yra kūrybinga ir konkurencinga įstaiga, kurioje dirba atviri darbuotojai ir sėkmingai išnaudojamos tarptautinio bendradarbiavimo galimybės mokslinių tyrimų ir švietimo srityse. Fakultetas, naudodamasis mobilumo programa „Erasmus Plus“, siūlo mainų galimybes su daugiau nei 50 institucijų partnerių visoje Europoje. Kasmet dešimtys Architektūros fakulteto studentų studijuoja užsienyje, taip pat tarptautiniai studentai atvyksta studijuoti į Architektūros fakultetą. Tuo pačiu metu į Architektūros fakultetą atvyko 29 tarptautiniai studentai.

Architektūros fakulteto dėstytojai yra išskirtinės asmenybės, kurios yra ne tik dėstytojai ir tyrinėtojai; dauguma jų yra aktyviai praktikuojantys architektai, miestų planuotojai arba pramonės, gaminių ir grafikos bei prekės ženklų dizaineriai. Gauti prizai ir apdovanojimai, taip pat pripažinimas ir ryšiai, vykstantys per Slovakijos sienas, yra geriausias jų savybių įrodymas. 133914_olah.jpg

Be nacionalinių ekspertų, FA STU taip pat kvietė atvykstančius dėstytojus iš užsienio: Janą Gehlą, Marco Casagrande, Nathalie de Vries (MVRDV), Rainerį de Graafą (OMA), Jenny B. Osuldseną („Snohetta“), Patriką Schumacherį („Zaha Hadid Architects“). ) yra tik keletas iš daugelio reikšmingų užsienio ekspertų ir šiuolaikinės architektūros asmenybių, kurie iki šiol lankėsi fakultete. Fakulteto tarptautinį įsitraukimą atspindi narystė tarptautinėse organizacijose ir dalyvavimas tarptautiniuose projektuose Slovakijoje ir užsienyje.

Gyvybingas Bratislavos miestas, kuris yra vienas mažiausių Vidurio ir Vakarų Europos didmiesčių, yra įkvepianti ir kartu prieinama vieta tarptautiniams studentams ir keliautojams. Dėl savo geografinės padėties centrinėje Europoje tai yra vartai į Europą. Jums patiks jo artumas prie Vienos, Budapešto, Prahos, kur yra puikus susisiekimas. Šioms sostinėms būdinga bendra istorija ir artimi atstumai. Tai suteikia daug galimybių kultūrinei, socialinei ir kelionių patirčiai. Puikus susisiekimas autobusais ir geležinkeliu iš Bratislavos, taip pat lengvas susisiekimas su Bratislavos ir Vienos oro uostais suteikia pigų susisiekimą su pagrindinėmis Europos vietomis.

Ką mes darome ir kaip?

Jei ieškote didžiausios ir seniausios Slovakijos architektūros mokyklos, kurios Architektūros fakultetas yra neatsiejama Bratislavos Slovakijos technologijos universiteto dalis, ketinate atvykti į reikiamą vietą.

Čia galite mokytis architektūros ir urbanistikos, pramonės ir gaminių dizaino. Šių studijų pobūdis nulėmė fakulteto pagrindinę švietimo strategiją, visų pirma dėmesį skiriant studentų kūrybiškumo ir kritinio mąstymo ugdymui bei jų gebėjimui reaguoti į nenuspėjamus ateities iššūkius, su kuriais dar susiduria kiekvienas absolventas. Projektinis mokymas, vadovaujamas ekspertų, turinčių akademinės ir profesinės kvalifikacijos, ir projektai, koordinuojami glaudžiai bendradarbiaujant su praktika, leidžia tiksliai modeliuoti „realaus gyvenimo“ patirtį.

Architektūros fakultetas taip pat siūlo koncentruoto darbo galimybes savo specializuotame švietimo ir tyrimų centre, esančiame UNESCO kultūros paveldo miesto Banská Štiavnica centre. Autentiškame istoriniame name (kurį faktiškai atstatė studentai) fakultetas gali priimti iki 30 studentų ir 10 darbuotojų per visus seminarus ar specializuotus kursus. 133910_21.jpg

Susipažinę su praktika, studentai skatinami dalyvauti įvairiuose vietiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Mokyklos kokybę daugiausia patvirtina mokinių pasiekimai. Architektūros fakultetas gali didžiuotis studentų sėkme įvairiuose vietiniuose ir tarptautiniuose architektūrinės-urbanistikos ir dizaino konkursuose (pvz., „Inspireli“ apdovanojimai, „Xella“, „Isover“, Nacionalinė premija už dizainą, „ABF Slovakia“ už geriausią bakalauro darbą, prof. Lacko premija) už geriausią diplominį darbą) ir daugelis kitų.

Turėdami tokią mintį, mes siekiame kompleksiškai paruošti savo studentus sunkiųjų įgūdžių, taip pat ir minkštųjų įgūdžių srityje būsimos „Industry 4.0“ kontekste.

Tačiau gero išsilavinimo nepakanka. Visų pirma siekiame sukurti bendruomenę. Architektūros fakultetas teikia turtingą socialinį, mokslinių tyrimų, akademinį ir sportinį gyvenimą. Mes turime senas tradicijas organizuoti savo didžiausią viešą renginį - Architektūros ir dizaino naktį. Daugelį renginių studentams ruošia studentai, pavyzdžiui, „Manifest“ (mūsų pirmakursiai nuoširdžiai priima savo naujus kolegas). Po to vyks atvirų durų dienos, studentų ir profesionalų parodos, demonstruojančios savo darbus, stalo teniso savaitgalis ir pan., Baigiant daugybe vietinės architektūros, dizaino, meno festivalių ir rinkų (tokių kaip „Miesto turgus“), Architektūros fakultetas mėgaujasi savo buvimas dėl savo strateginės padėties netoli Bratislavos miesto centro. 133888_19144165_1079579065520544_8162618331696172792_o.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... Skaityti daugiau

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. Skaityti mažiau