Daktaras demografijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Demografija yra mokslinis žmogaus populiacijos dinamikos tyrimas. Jis apima gyventojų skaičiaus, struktūros ir pasiskirstymo tyrimą ir tai, kaip gyventojai laikui bėgant keičiasi dėl gimimų, mirčių ir migracijos, įskaitant susijusius santuokų, skyrybų ir abortų įvykius. Ekonominės, socialinės, kultūrinės ir biologinės aplinkos ir gyventojų raidos santykiai priežasčių ir pasekmių (įskaitant prognozavimą) požiūriu yra platesnio masto gyventojų tyrimų objektas. Demografija kaupia ir analizuoja duomenis, naudingus įvairioms disciplinoms, susijusioms su žmonėmis, pvz., Ekonomika, sociologija, socialinė medicina, antropologija, istoriografija, socialinė geografija, ekologija ir kt. švietimo sistema, draudimo bendrovės ir kt.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui yra vienpusis pokalbio forma. Remdamasis rašytiniu prašymu, pateiktu elektroniniu būdu kartu su paraiška, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. Gegužės 19 d., Dekanas gali leisti atlikti egzaminą per informacines ir ryšių technologijas, bet tik dėl rimtų ir dokumentais pagrįstų priežasčių, pvz., Sveikatos ar studijų užsienyje.

Egzamino metu kandidatas privalo įrodyti techninius ir lingvistinius įgūdžius studijuoti tam tikrą programą, taip pat atributus, reikalingus moksliniam darbui. Egzaminas vertinamas ne daugiau kaip 100 taškų, iš kurių 10 balų skiriama kaip priemoka už konkretesnę studijų turinio idėją ir planuojamą disertacijos darbą savanoriško taikymo priede, įskaitant disertacijos temą, trumpą komentarą, trumpą komentarą, numatomas priežiūros padalinys ir konkretaus prižiūrėtojo sutikimas prižiūrėti tokį doktorantūros projektą.


Priėmimo sąlygos

Priėmimas į doktorantūrą priklauso nuo to, ar sėkmingai baigta magistrantūros studijų programa.

Tikrinimo metodas: stojimo egzaminas
Patvirtinimo data (stojamojo egzamino) nuo: 2014-06-17 iki: 2018-06-28
Alternatyva (stojamojo egzamino data) nuo: 2017-09-08 iki: 2016-07-19


Atleidimo nuo egzaminų taisyklės

Egzamino egzaminą galima atsisakyti, remdamasi raštišku kandidato prašymu, jei jie sėkmingai kreipėsi į STARS projektą atitinkamais mokslo metais. Toks prašymas kartu su dokumentais, kad sąlygos buvo įvykdytos, turi būti pateiktas (bet ne elektroniniu būdu) iki 2019 m. Gegužės 19 d.


Karjeros perspektyva

Ph.D. Demografijos absolventas yra ekspertas daugelyje gyventojų tyrimų sričių. Jis / ji teikia visų rūšių demografinius tyrimus ir analizę socialinių, ekonominių ar sveikatos problemų kontekste. Jis / ji yra kompetentingas atlikti visų rūšių gyventojų prognozes, įskaitant būsimų infrastruktūros poreikių įvertinimus. Absolventas analizuoja gyventojų klimatą ir parengia socialinės politikos strategijas, taip pat prisideda prie įvairių viešojo administravimo padalinių patirties. Kiti vaidmenys apima viešųjų statistikos paslaugų (demografinės ir sveikatos statistikos), mokslinių tyrimų ir sprendimų priėmimo, taip pat verslo, rinkodaros ir kitų pramonės šakų įgūdžius. Absolventas yra kompetentingas kaip profesionalas bet kuriame regioniniame administraciniame lygyje. Jo / jos gebėjimai yra ypač naudingi įgyvendinant ilgalaikes iniciatyvas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... Skaityti daugiau

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. Skaityti mažiau