Daktaras ekologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ekologijoje nagrinėjama organizmų grupių sąveika, susijusi su jų abiotine aplinka. Tyrimas yra bendras, ty apima visas taksonominių vienetų grupes. Projektai, kuriuose vyrauja biologinė sąveika, turi pirmenybę abiotinės aplinkos tyrimams: populiacijų ir bendruomenės ekologijai, ekosistemų tyrimams.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui yra vienpusis pokalbio forma. Remdamasis rašytiniu prašymu, pateiktu elektroniniu būdu kartu su paraiška, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. Gegužės 19 d., Dekanas gali leisti atlikti egzaminą per informacines ir ryšių technologijas, bet tik dėl rimtų ir dokumentais pagrįstų priežasčių, pvz., Sveikatos ar studijų užsienyje.

Egzamino metu kandidatas privalo įrodyti techninius ir lingvistinius įgūdžius studijuoti tam tikrą programą, taip pat atributus, reikalingus moksliniam darbui. Egzaminas vertinamas ne daugiau kaip 100 taškų, iš kurių 30 taškų skiriama kaip premija už konkretesnės studijų turinio idėjos pateikimą ir planuojamą disertacijos darbą savanoriško paraiškos priede, įskaitant disertacijos temą, trumpą komentarą, trumpą komentarą. numatomas priežiūros padalinys ir konkretaus prižiūrėtojo sutikimas prižiūrėti tokį doktorantūros projektą.


Priėmimo sąlygos

Priėmimas į doktorantūrą priklauso nuo to, ar sėkmingai baigta magistrantūros studijų programa.

Tikrinimo metodas: stojimo egzaminas
Patvirtinimo data (stojamojo egzamino) nuo: 2014-06-17 iki: 2018-06-28
Alternatyva (stojamojo egzamino data) nuo: 2017-09-08 iki: 2016-07-19


Atleidimo nuo egzaminų taisyklės

Egzamino egzaminą galima atsisakyti, remdamasi raštišku kandidato prašymu, jei jie sėkmingai kreipėsi į STARS projektą atitinkamais mokslo metais. Toks prašymas kartu su dokumentais, kad sąlygos buvo įvykdytos, turi būti pateiktas (bet ne elektroniniu būdu) iki 2019 m. Gegužės 19 d.


Karjeros perspektyva

Ph.D. Ekologijos programa skirta studentams, turintiems biologinių ar susijusių sričių, pavyzdžiui, žemės ūkio ir aplinkos mokslų, fone. Tyrimas grindžiamas dabartiniais metodais ir procesais, naudojamais faktiniuose dotacijų projektuose ir daugiausia dėmesio skiriama naujausioms ekologijos problemoms. Šios programos absolventas įsisavins aktualius šios srities metodus, gebės publikuoti savo darbą kokybiškuose tarptautiniuose žurnaluose ir mokyti universitetuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... Skaityti daugiau

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. Skaityti mažiau