Daktaras fizinėje geografijoje ir geoekologijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Antrosios pakopos studijų dalykas „Fizinė geografija“ siejasi su to paties pavadinimo magistro studijų dalyku. Savo specializacijose antrosios pakopos studijų dalykas apima visą fizinės geografijos spektrą:

  • Ji kuria individualias pagrindines mokslo disciplinas, tiriančias dalines kraštovaizdžio srities posistemes: ketvirčio geomorfologiją ir paleogeografiją, klimatologiją, meteorologiją, hidrologiją, biogeografiją, pedogeografiją ir geoekologiją.
  • Jis susijęs su geografinės aplinkos sinteze, kurią užtikrina sudėtinga fizinė geografija. Be santykių tarp gamtinių geografinės aplinkos komponentų, ji apima ir fizinės-geografinės bei socialinės-ekonominės sferos sąveiką.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui yra vienpusis pokalbio forma. Remdamasis rašytiniu prašymu, pateiktu elektroniniu būdu kartu su paraiška, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. Gegužės 19 d., Dekanas gali leisti atlikti egzaminą per informacines ir ryšių technologijas, bet tik dėl rimtų ir dokumentais pagrįstų priežasčių, pvz., Sveikatos ar studijų užsienyje.

Egzamino metu kandidatas privalo įrodyti techninius ir lingvistinius įgūdžius studijuoti tam tikrą programą, taip pat atributus, reikalingus moksliniam darbui. Egzaminas vertinamas ne daugiau kaip 100 taškų, iš kurių 10 balų skiriama kaip priemoka už konkretesnę studijų turinio idėją ir planuojamą disertacijos darbą savanoriško taikymo priede, įskaitant disertacijos temą, trumpą komentarą, trumpą komentarą, numatomas priežiūros padalinys ir konkretaus prižiūrėtojo sutikimas prižiūrėti tokį doktorantūros projektą.


Priėmimo sąlygos

Priėmimas į doktorantūrą priklauso nuo to, ar sėkmingai baigta magistrantūros studijų programa.

Tikrinimo metodas: stojimo egzaminas
Patvirtinimo data (stojamojo egzamino) nuo: 2014-06-17 iki: 2018-06-28
Alternatyva (stojamojo egzamino data) nuo: 2017-09-08 iki: 2016-07-19


Atleidimo nuo egzaminų taisyklės

Egzamino egzaminą galima atsisakyti, remdamasi raštišku kandidato prašymu, jei jie sėkmingai kreipėsi į STARS projektą atitinkamais mokslo metais. Toks prašymas kartu su dokumentais, kad sąlygos buvo įvykdytos, turi būti pateiktas (bet ne elektroniniu būdu) iki 2019 m. Gegužės 19 d.


Karjeros perspektyva

Ph.D. studijų programa įgijo šias žinias: didelę bazę bendroje geografijoje ir tvirtas teorines žinias apie visą fizinę geografiją. Absolventas turi gilias teorines žinias jo specializacijos srityje, taip pat kai kuriose fizinės geografijos (geomorfologijos, klimatologijos, hidrologijos, pedografinės geografijos, biogeografijos, geoekologijos) šakose arba jų derinyje. Absolventas įveikia lauko tyrimų, skaičiavimo, statistikos, geoinformatikos ir GIS metodus ir gerai išmano bent vieną pasaulio kalbą. Taigi absolventas gali atlikti tiek mokslinį, tiek mokslinį darbą, taip pat taikomuosius mokslinius tyrimus įvairiose mokslo ir mokslo institucijose bei viešajame administravime.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... Skaityti daugiau

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. Skaityti mažiau