Daktaras sistemų inžinerijos ir informatikos, vadybos informatikos srityse

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daktaras sistemų inžinerijos ir informatikos, vadybos informatikos srityse

Aukštasis universitetinio išsilavinimo laipsnis suteikia gilių ir sistemingų žinių apie informacinių sistemų analizės specializaciją, projektuojant optimizuotą informacinių sistemų koncepciją ir jų veikimą jų naudotojų atžvilgiu. Be įgytų žinių apie informacines sistemas, studentai įgis didelę patirtį ekonomikos ir vadybos srityse. Studentai įgyja išankstinę sąlygą norint sėkmingai įgyti ekonomines ir vadovaujančias pareigas aukščiausio lygio įmonių ir kitų institucijų valdyme. Be to, studentai bus naudingi universitetuose, mokslo ir mokslinių tyrimų įstaigose.

arba papildomos informacijos ieškokite: http://www.ef.tul.cz/myuniversity

117785_lecture.jpg

"Škoda Auto PhD" programa

Doktorantūros kandidatai TUL turi teisę prašyti dalyvauti "Škoda Auto PhD" programoje arba gali rašyti savo disertaciją tematikos, kurią siūlo bendrovė.
Atrinktiems doktorantams " Škoda Auto PhD" programa yra unikali galimybė dirbti su savo daktaro disertacija bendradarbiaujant su ŠKODA AUTO specialistais.
Priėmimo procesas vyksta keliais etapais. Pirmiausia pristatysite savo disertacijos temą ir aptarsite ją su savo dėstytoju savo universitete ir ŠKODA AUTO atstovu. Po sėkmingo pokalbio dalyvauja vertinimo centre, o jei tai bus sėkminga, laukia jums atsitiktinė darbo sutartis.
Jei nesate atrinkti vertinimo centre, jūs taip pat galite papildyti savo disertaciją "ŠKODA AUTO" stažuotės forma.

117783_education_class.jpg

Pagrindiniai faktai

 • FAKULTETAS: Ekonomikos fakultetas
 • INSTRUKCIJOS KALBA: anglų kalba
 • TINKAMUMAS:
  • Pripažintas aukštasis išsilavinimas (magistro laipsnis), kaip nustatyta Akto Nr. 49/2009, Rink. (nebūtina kandidatams iš Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos ir Slovėnijos).
  • Būsimojo disertacijos temą (5-10 puslapių) ir paskelbtų dokumentų sąrašą rekomenduojama siųsti prieš pateikdami paraišką adresu admissions.ef@tul.cz.
  • Anglų kalbos įgūdžiai - B2 lygis, nereikia jokio oficialaus sertifikato.
  • Trumpas motyvacijos pokalbis per "Skype".
 • Trukmė: 4 metai
 • MOKĖJIMO / AKADEMINIS METAI: 1200 USD
 • PARAIŠKOS MOKESTIS: 2000 CZK / 100 USD
 • PARAIŠKOS PASKUTINIS PRISTATYMO LAIKAS:
  1 turas: NĖRA NUSTATYTA
  2 turas:
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Skaityti daugiau

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Skaityti mažiau
Liberecas , Vroclavas , Zittau + 2 Daugiau Mažiau