Daktaras tekstilės inžinerijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daktaras tekstilės inžinerijos srityje,

Šio doktoranto absolventai. Programa turi gilių žinių apie savo specializaciją, leidžiančią kūrybinį ir mokslinį darbą. Jie kuria bendravimo įgūdžius ir gali aiškiai išreikšti savo idėjas ir nuomones. Jie yra susipažinę su informacijos tvarkymo metodika. Jie gali rasti darbą visose studijuojamos filialo srityse, ypač mokslinių tyrimų ir švietimo srityse. Jie puikiai prisitaiko prie reikalaujančių darbo vietų kitose srityse, taip pat tarpdisciplininiuose tyrimuose. Jie gali toliau tobulinti nepriklausomą kvalifikaciją, gali išspręsti sudėtingas technologines ar inžinerines problemas.

117764_textileclass.jpg

Pagrindiniai faktai

 • FAKULTETAS: Tekstilės inžinerijos fakultetas
 • INSTRUKCIJOS KALBA: anglų kalba
 • TINKAMUMAS:
  • Pripažintas aukštojo mokslo diplomas (magistro laipsnis), kaip nustatyta įstatyme Nr. 49/2009, Rink. (nebūtinas pareiškėjams iš Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos, Vokietijos ir Slovėnijos).
  • Įėjimo egzaminas
  • Daugiau informacijos rasite čia: http://www.ft.tul.cz/en
 • Trukmė: 4 metai
 • MOKĖJIMO / AKADEMINIS METAI: 2000 USD
 • PARAIŠKOS MOKESTIS: 2000 CZK / 100 USD
 • PARAIŠKOS TERMINAS: 2020 m. Vasario 15 d. (2020/21 mokslo metams)

117763_ScreenShot2019-07-03at11.15.33AM.png

Studentų atsiliepimai

Jei buvo puiki vieta, kur pasimėgauti, TUL būtų tai !!! Didieji profesoriai, pažangiausios laboratorijos ir palaikomasis valdymas !!! Nuostabi galimybė dirbti su daugiašalėmis kolegomis. Ši institucija derina sudėtingus mokslinius tyrimus ir remia rekomendacijas, suteikiančias studentams galimybę išnaudoti visą savo potencialą. Universiteto gyvenimas buvo įdomus; mokslinių tyrimų intuityvus; studijos intelektualiai stimuliuoja ir patiria emociškai naudingas. Tai yra geriausia vieta, kur sutelkti dėmesį į mokslinius tyrimus, tuo pačiu išnaudojant nesugadintą gamtos grožį. Aš taip pat susirinku iš visų pasaulio dalių. PhD. TUL buvo geriausias dalykas, kuris įvyko mano karjerai.

Mohanapriya Venkataraman, M.Tech., MFTech, PhD.

Nuo Indijos - dabar dirba mūsų universitete

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Skaityti daugiau

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Skaityti mažiau
Liberecas , Vroclavas , Zittau + 2 Daugiau Mažiau