Daktaro administracinių mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daktaro administravimo mokslų siūlo plačias galimybes tiems, kurie nori programą, kuri atitinka jūsų poreikius. Studentas projektuoja ir traukiniai intensyviai ir nepriklausomai nuo jo daktaro disertacijos rengimo, ieško savo idėją ištrūkti nustatytą modelį ir dizaino sprendimus, kurie naudos organizacijas ir visuomenę.

Studentas atitinka jo reikalavimus dėl sertifikavimo pasinaudojant siūlomų pagrindinių dalykų, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų metodiką, kiekybinius ir kokybinius metodus, patvirtinimo svarstyklės, among others. Be to, studentai dalyvauja seminaruose pusę metų ir papildančios veiklos, kaip antai, pasirenkant, dalyvavimas konferencijose, leidiniuose ir nacionalinių bei tarptautinių viešnagėms. Tiesą sakant, pastaruoju metu pasiekė susitarimo "dvigubo laipsnio" su Politechnikos universiteto Cartagena, kuri suteikia doktorantus svarbių privalumų ir tarptautinių apdovanojimų pasirašymą.

Visi šie veiksmai stiprinti doktoranto administracinių mokslų, kurie šiuo metu dalyvaujančių studentų iš įvairių miestų regione plėtrą. Net studentų programa yra žymiai skatinamas mobilumo veiklą, pavyzdžiui, nacionalinių ir tarptautinių buvimo šalyse galiojančius bendradarbiavimo susitarimus: Ispanija, Prancūzija ir Čilė.

Dvi pagrindinės sritys ar linijos gamybos ir taikymo žinių vadybos mokslų daktaras yra:

 • valdymo strategijos
 • Elgesys ir organizacinė kultūra

Bendrasis tikslas

Mokyti aukšto lygio mokslininkus kurti ir taikyti žinias administracinių mokslų srityje, pabrėždamas kultūros ir organizacinės elgsenos ir nacionalinių valdymo strategijas, kurios daro poveikį su naujoviškų įmokų sprendžiant problemas, susijusias su organizacijos plėtros valstybiniu lygiu, ir tarptautiniu mastu.

specifinis:

 • Studentas turi žinių apie mokslinių tyrimų metodologiją, taip, kad jis gali sukurti tvarkingą ir kritinį mąstymą ir gilinti žinias sieną, konsultavimas duomenų šaltinius ir didinti sąmoningumą PRIPAŽINDAMOS autorių įmokas ir patys.
 • Kad studentai turi žinių apie šiuolaikinių tendencijų vadybos mokslo, susijusių su vidaus ir išorės aplinkos organizacijų ir išsamių žinių apie nuo elgsenos ir kultūros LGAC ir administracinių strategijas šiuolaikiškumą.
 • Kad studentai turi išmanyti kiekybinių metodų ir kokybinių metodikas, siekiant vykdyti mokslinius tyrimus dizainas, atitinkantis jo tikslą. Studentas turi statistiniais metodais ir dizaino ir tvirtinimo įrankiai meistriškumą tvirtinti laikantis empirinių įrodymų ir atlikti atitinkamą hipotezė testą.

Baigiu aprašymą

žinios:

 • Žinoti pagrindinius metodologinius požiūrius į mokslinius tyrimus bendrųjų ir administracinių mokslų ypač.
 • Žinoti pagrindinius požiūrius vadybos mokslo per šiuolaikinių tendencijų valdymo ir organizacinė elgsena.
 • Kokybiniu ir kiekybiniu metodika taikoma Administracinių mokslų.
 • Be statistinių metodų statistinių duomenų analizė, kūrimas ir patvirtinimas matavimo skalės taikomos vadybos mokslo
 • Teorinis ir empirinis LGAC programoje; Elgesys ir organizacinė kultūra ir valdymo strategijas, per papildomą veiklą atlieka studentas, vadovaujantis jos priežiūros komitetas.

įgūdžiai:

 • Tobulina ieškoti, analizės ir sisteminimas dokumentinę informaciją.
 • Plėtoti įgūdžius taikyti nuosekliai ir sistemingai mokslinį metodą artėjimo tūpti ir hipotezių tikrinimas ir kitų metodologinių požiūrių.
 • Įgyti įgūdžių projektuojant originalų ir novatoriškus mokslinius tyrimus, patikimos informacijos ir validez./td>
 • Įgyti įgūdžių dalyvauti akademinių mokslinių tyrimų grupių ir tarpdisciplininių tinklų, kuriais siekiama generuoti mokslines žinias atnaujinami ir aukščiausio lygio elgsenos ir organizacijos kultūros ir valdymo strategijas.
 • Ugdyti kritinį mąstymą padaryti epistemologiniu ir metodinę diskusiją apie vadybos mokslo ir elgesio ir organizacinių kultūros ir valdymo strategijas, kuri leidžia jums kurti ir stiprinti atitinkamą mokslinę produkciją.

Požiūriai ir vertybės:

 • Rodyti veiksnumu į pokyčius ir naujoves organizacijos ir vadybos mokslo tendencijas elgesio ir organizacinių kultūros ir valdymo strategijų srityje.
 • Rodyti žinutę atvirumo požiūrį į skirtingų epistemologinę, teorinių ir metodologinių požiūrių vadybos mokslui.
 • Rodyti atkaklumą link integruoti tarpdisciplinines ar kelių mokslinių tyrimų grupių skirtingose ​​vystymosi stadijose ir atvirumo kritišką nuomonę.
 • Pasireiškianti patikimumą ir atskaitomybę šaltinių duomenimis ir rezultatų sklaida, kurioje iš kitų įmokos ir atpažinti save naudojimui.
 • Tiesiog subalansuoti bendrovės ir visuomenės interesus apskritai.

Reikalavimai laipsnį

Patvirtinti visus programos medžiagą, nebūtinai turi atitikti pasirenkamų kreditų kiekvieną semestrą, taip pat patvirtinusi mokslinių tyrimų seminarų. Anksčiau, prieš pradedant 5 dienos. Semestras pateikti iš anksto daktaro tyrimo, kuris turi 3 būdai patvirtintas, patvirtintą su komentarais, todėl jūs turite terminą tą patį semestrą pateikti prieš pasirašant 6th. Bet man nepavyko, kuris yra skiriamas iš programos.

Egzaminas laipsnio laiko žymėjimo reglamentą. Be to, laikantis Bendrųjų nuostatų ŽŪN Mokymo nuostatos dėl gauti laipsnį.

Paskelbusi arba priimtas recenzuojamame žurnale straipsnį ar knygos skyrius Gaminio disertacijos bendradarbiaujant su dėstytoju ir kitais nariais priežiūros komitetas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad Autónoma de Aguascalientes se ha consolidado como la Máxima Casa de Estudios del estado y se proyecta a nivel nacional e internacional, por su calidad académica, incremento en la oferta ... Skaityti daugiau

La Universidad Autónoma de Aguascalientes se ha consolidado como la Máxima Casa de Estudios del estado y se proyecta a nivel nacional e internacional, por su calidad académica, incremento en la oferta educativa, investigación y desarrollo tecnológico, además de una difusión cultural y trabajo de apoyo social que le ha valido su prestigio y reconocimiento, pues cuenta con el cuenta con 92% de sus programas institucionales y el 100% de sus posgrados interinstitucionales dentro del Programa Nacional de Posgrados de Calidad (PNPC) de Consejo Nacional de Ciencia y Tecnología en México, el máximo organismo de ciencia y tecnología en la país; mientras que a nivel internacional seguimos incorporando programas a la evaluación de diversos organismos. Skaityti mažiau