Doktorantūros programa yra Asrtrofísica yra ankstesnio daktaro astrofizikos ir fizikos doktorantūros programos struktūra materijos jungimą rezultatas. Abu doktorantūros programos turi kompetencijos Švietimo ir mokslo ministerijos paminėjimas.

Pagrindimas pavadinimas

Kontekstas Mokslo, akademinės ir socialinės Lygiuoja Pasiūlymas Pavadinimas

Doktorantūros programa yra Asrtrofísica pateikti yra ankstesnio daktaro astrofizikos ir fizikos doktorantūros programos struktūra materijos jungimą rezultatas. Abu doktorantūros programos turi kompetencijos Švietimo ir mokslo ministerijos paminėjimas.

Didžiulis tarptautinis stiprumas tyrimų astrofizikos ne iš astrofizikos Kanarų salos instituto daugiausia dėl mokslininkų, kurie buvo apmokyti šiame centre. Tai tapo įmanoma dėka sėkmingo doktorantūros programa, kuri susiformavo pastaraisiais metais, yra immensa dalį Ispanijos Astrofizika įgyvendinimą.

Astrofizikos, yra įvairių eksperimentinės mokslas, integruoja įvairių sričių fizikos su daug jungčių su matematika, geologija, chemija, biologija, technologijos ir kompiuterija. Šiuo metu astrofizikos tapo mokslinės disciplinos labai domina visuomenę, kad remia mokslinius tyrimus, kaip prioritetinės srities. Ši palūkanų taip pat atsispindi dienraštyje spaudoje, konferencijose ir parodose, skirtas plačiajai visuomenei, taip pat reikšmingas paklausa akademinio mokymo pagal universitetų studentams.

Astronomija yra turbūt seniausia mokslas žinoma ir praktikuojama. Astrofizikos, kuris kyla iš fizikos taikymo struktūros, sudėties ir evoliucijos žvaigždžių tyrimu, buvo sukurtas XIX amžiuje, o ypač per XX a. Astrofizika tiesiogiai susiję medžiagos įvedėte universitetus per pastaruosius 40 metų, sprendžiant tvirtai į mokymo programą ir turintys neeilinį priėmimą tarp studentų eksperimentinių mokslų, iš esmės.

Kita vertus, tiesiog peržiūrėti dienraštyje suprasti, kad astrofizika šiuo metu yra viena iš eksperimentinių mokslų sukėlė didesnį susidomėjimą mūsų visuomenėje. Taip yra dėl, be kita ko, taip:

 • daugelis klausimų, kad žmogus klausia apie pobūdį ir kilmę, kaip apibrėžta tyrimo šio mokslo sritį (pavyzdžiui, dėl Kosmologija, exobiology, iš planetos klimatas, juodųjų skylių, tamsiosios materijos, astrofizyki ir tt tyrimas),
 • Naujausi technologiniai pokyčiai ir eksperimentinės (erdvinių ir teleskopais, infraraudonųjų spindulių stebėjimo palydovai ir rentgeno naujų detektoriai, radijo interferometrijos ir matomų gravitacinės bangos detektoriai, superkompiuteriai ir tt) leidžia arba leis artimiausiu metu veiksminga pažangos sprendžiant minėtus enigmas ir
 • yra labai tarpdisciplininis mokslas, turintys santykius pirmiausia su fizikos ir matematikos, bet ir chemijos, biologijos, geologijos, inžinerijos, kompiuterijos, among others.

Tai visuomenės interesas daro šiuo metu akademinis fonas astrofizikos prašoma pagal daugelio studentų (nors apskritai mažėja mokinių klasių eksperimentiniai mokslai) ir taip pat daro patrauklų pasiūlymą tiek mokyti vidurinėse mokyklose ir aukštųjų mokyklų mokslo sklaidos plačiajai visuomenei.

Kita vertus, tai yra prioritetinis klausimas astrofizikos tyrimų ne tik mūsų šalyje, bet ir tose šalyse, Europos Sąjungos (ES) ir kitų pažangių šalių. Net nacionalinės ir tarptautines organizacijas, pavyzdžiui, NASA (Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracija), ESA (Europos erdvės agentūra) ESO (Europos pietų observatorija) ir daugelis kitų išlaikyti mokslines programas skirta mokslinių tyrimų šioje srityje.

tradicija

Doktorantūros programos astrofizikos taip pat nori pasinaudoti didelę patirtį pirmosios ir antrosios pakopos mokymo ir mokslinių tyrimų metu mūsų universitete, puikus infrastruktūros esamos Kanarų salose ir palankūs akademinė atmosfera jau sukurta. Į astrofizikos ir magistras Fizikos magistro šiuo metu dėstė kūno ULL Fakultetas: struktūra (šiuo klausimu tiek su kokybės paminėjimas: MCD2006-00365 astrofizikos, fizikos: struktūra Tema: MCD2007-00040) ir Docorado programos astrofizikos ir fizikos: Estructuera materijos (tiek kompetencijos švietimo ir mokslo ministerijos Paminėkite). Abu doktorantūros programos, už puikų ir platų pasiūlymą, tapo nacionaliniu ir tarptautiniu standartu.

Iš Astrofíica (da) ULL departamentas dėsto studijų astrofizikos nuo 1975 iki dabar, pirmą kartą Chemijos fakultete, o vėliau fizikos, kurio padalinys yra ULL 1987 buvo gemalų. Visą šį laiką mes bandėme praturtinti mokymą su keliais bendradarbiavimą, pirmiausia su Astrof # instituto našlė de Canarias (IAC) ir, antra, su daugeliu vidaus ir užsienio institucijose. Glaudus ryšys tarp DA ir IAC leido iš pradžioje mokymo veiksmingą bendradarbiavimą ir mokslinių tyrimų, su žmogaus ir unikalių medžiagų mūsų šalyje skaičių, atsižvelgiant į mokymo paslaugas.

Be to, nuolat atsidavimą mokslinių tyrimų darbuotojų VAS mokytojų darbui, DA formuluoja ugdymo organizacija, kuri specializuojasi astrofizikos ir modernius mokymo išteklius, pavyzdžiui: kompiuterių centras studentas (1980) nemokama prieiga bet kurią dieną savaitę, išskirtinis iš astrofizikos departamento ir atėjo turi 40 darbo vietų šiuolaikinių kompiuterių su "Linux" operacine sistema; laboratorijoje Instrumentuotė ir metodai astrofizikos arba automatizuota teleskopas praktika įrengiamos prie fakulteto kupolas, dauguma kitų nešiojamieji kompiuteriai remti taip pat pagrindinių ir eksperimentinės fizikos, elektronikos ir sistemos (FE), departamento pagrindinių fizikos II skyriai (FF2) ir pagrindinių fizika (FB) imtis perteikti studijų fundamentaliųjų fizikos nuo 1987 sukūrė savo mokymo bakalauro ir magistro nuolat ir artikuliuoti mokymą fundamentaliųjų fizikos fizikos fakulteto ir nustatyti kartu su DA, tiek laipsnių išnykusi, kaip dabartinio lygio fizikos uLL. Remiantis tyrimų fundamentaliųjų fizikos jie keletas gerai įrengtos laboratorijos leidžia mokymo pasiūlyti daktaro itin aukštos kokybės.

Integracijos strategija MTTV ir naujovių diegimo Aš Mokykla Docotorado

La Laguna universiteto (ULL), per pasirašytą su astrofizikos Kanarų salos (IAC) instituto 1993 metais bendradarbiavimo susitarimą, suteikia IAC tyrimų atsakomybę už astrofizikos srityje.

Atsižvelgiant į glaudų ryšį tarp antrosios pakopos mokymo ir mokslinių tyrimų, valdymo doktorantūros programos ULL astrofizikos yra bendra abiejų centrų. Doktorantūros astrofizikos ir ULL-IAC yra apie aštuoniasdešimt tyrėjai specializuojasi įvairiose srityse astrofizikos galimybę tiesiogiai darbas.

Be to, IAC susirenkant kas metus sutartis astrofizikos gyventojas daktaro disertacijų į šį doktorantūroje, taip pat kintamo skaičių stipendijų į Europos šalyse darbas (Tarptautinės stipendijos) ir JAV (stipendiją iš universiteto florida).

Šiuo metu apie keturiasdešimt daktaro disertacijos yra sukurtas vienu metu; skaityti nuo dešimties vidutiniškai per metus (nuo Archyvas disertacija, kad nuo 2008 m tezės gali būti konsultuojamasi).

į Doktorantūros ir Graduate ULL mokyklos kūrimas buvo patvirtintas valdančiosios tarybos 2013 m rugsėjo 26 d. Suprantama, sukurtą vieno ar daugiau universitetų ir galimo bendradarbiavimo su kitomis organizacijomis, centrų, įstaigų ir organizacijų, su R Daktaro mokyklos padalinį + D + I, vidaus ar užsienio, kuri visų pirma skirta į per organizacijai doktorantūros valdymas vienu ar daugiau šakų žinių ar tarpdisciplininis. Atsižvelgiant į mūsų programą Docotorado atveju mes išlaikyti glaudų bendradarbiavimą su įvairiomis agentūromis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mokslinių tyrimų (žr 1.4 skyrių) ir daugiausia su astrofizikos Kanarų salos institutas.

Reglamentai oficialiose mokymų Docotrado paskelbtais Žin Nr.17 Kanarų salos 2013 sausio 25, I skyriaus, 38 ir 39 straipsniai, iš į Esculas daktaro taisyklės pateikti.

Straipsnis 38.- Daktaro Mokyklos

 1. Universitetas "La Laguna struktūros jos doktorantūros krypties doktorantūroje mokykloje, pagal Karaliaus dekreto 99/2011 nuostatas, siekiant organizuoti per savo srities valdymo, mokymų ir veiklos dr.
 2. Doktorantūros mokykla turi užtikrinti, kad plėtoja savo strategiją, susijusią su mokslinių tyrimų strategijos universitete ar universitetuose ir, jei dalyvauja tinkama, valstybės mokslinių tyrimų įstaigos ir kiti subjektai ir institucijos. Ji taip pat turi įrodyti pakankamą valdymo gebėjimus savo tikslais užtikrintoms universitetų ir institucijų skatinimą.
 3. Mokykla bus planuoti reikalingą tiekimą būdingą formavimosi ir raidos doktorantūros vykdomos veiklos arba pagal darbuotojų universitetų ir institucijų, skatinančių gerai su išorės specialistų, profesorių ir tyrėjų lankytojų pagalba. Bet kuriuo atveju, Doktorantūros Mokyklos turėtų užtikrinti lyderystę savo srityje ir pakankamai mokytojų gydytojai magistrantų ir doktorantų savo srities žinių critical mass.
 4. Doktorantūros mokykla bus surengta daugiausia dėmesio savo veiklą vienoje ar daugiau specializuotų ar tarpdisciplininių sričių. Taip pat, jei laikoma tikslinga, jis gali apimti oficialius mokymus Master esmės turinio
 5. mokslinių ir kitų atvira mokslinių tyrimų mokymo veiklą.
 6. Doktorantūros mokykla turės Iniciatyvinis komitetas, kuris atlieka funkcijas, susijusias su organizavimą ir valdymą, tai ir bus sudarytas iš, bent jau iš mokyklos direktorė, jos doktorantūros programų ir atstovų koordinatoriai asocijuotas. Mokyklos direktorius skiria rektoriaus arba bendru sutarimu yra taikomi, kai daktaro Mokykla yra nustatyta agregaciónde keliuose universitetuose. Ji turėtų būti garsus mokslininkas, priklausantis vienai iš universitetų ar
 7. skatinti institucijas. Ši sąlyga turi būti patvirtintas dėl mažiausiai trijų pripažintų laikotarpių tyrimų veikla turi laikantis Karališkojo dekreto 1086/1989 nuostatas, rugpjūčio 28 pagrindimo. Be akt atveju, kad mokslo užima poziciją, kad neįgyvendina minėtus vertinimo kriterijus privalo įrodyti, panaši į minėtų privalumų.
 8. Doktorantūros mokykla turėsite vidaus taisykles, kurios nustato, be kita ko, teises ir pareigas, doktorantų, laikantis Karališkojo dekreto nuostatų 1791/2010 30 gruodžio, patvirtinančiuose Bakalauras statutas, ir mokytojai ir disertacijos vadovų ir sudėtis ir funkcijos akademinių komitetų jų programas, atsižvelgiant tai, kas nurodyta šių taisyklių.
 9. Visi asmenys prisijungę Daktaro Mokykla turi pasirašyti savo įsipareigojimą laikantis praktikos kodeksą, mokykloje imtasi.
 10. Jei taip mano esant tikslinga, jis gali sukurti kitą daktaro mokyklų dėmesio bendradarbiavimą su kitais universitetais, su kitomis organizacijomis, centrų, įstaigų ir organizacijų, su R + D + I, viešasis ar privatus, vidaus ar užsienio, taip pat , jei laikoma tikslinga, siekiant skatinti bendrą valdymą doktorantūros programų universiteto, kuris suteikė kompetentinga ministerija patvirtinimus.

Straipsnis 39.- Nepaisant nurodyta ankstesniame straipsnyje, La Laguna universiteto gali turėti kitoms organizacinėms struktūroms doktorantūros studijas per tuos, kuriems pagal galiojančius reglamentus, remiantis jo mokymo strategijos šioje srityje , Bet kuriuo atveju, turi būti registruojami kiekvieno doktoranto programos, kuri yra patronuojanti kūnas.

kompetencijos

pagrindinis

 • CB11 - sistemingą supratimą apie studijų ir meistriškumo įgūdžių ir mokslinių tyrimų metodus, susijusius su šios srities srityje.
 • CB12 - Gebėjimas pastoti, dizainas ar sukurti, įgyvendinti ir priimti esminį proceso mokslinių tyrimų ar kūrimą.
 • CB13 - Galimybė prisidėti prie plečia pažinimo riba per originalius tyrimus.
 • CB14 - Gebėjimas atlikti kritinę analizę ir įvertinimą bei sintezę naujas ir sudėtingas idėjas.
 • CB15 - Gebėjimas bendrauti su akademine ir mokslo bendruomenės ir visuomenės apskritai apie jų kompetencijos srityse į kelius bei kalbų dažniausiai naudojamų tarptautinę mokslo bendruomenę.
 • CB16 - Gebėjimas skatinti per akademinių ir profesinių kontekstuose, mokslo, technologijų, socialinės, meninės ar kultūrinės pažangos žiniomis pagrįstą visuomenę.

Asmeniniai gebėjimai ir įgūdžiai

 • CA01 - Navigacija mūsų situacijas, kuriose yra mažai konkrečios informacijos.
 • CA02 - Rasti pagrindinius klausimus, kurie turi būti atsakyta išspręsti sudėtingą problemą.
 • CA03 - projektuoti, kurti, plėtoti ir pradėti naujus ir novatoriškus projektus savo srities žinių.
 • CA04 - Darbas tiek įrangos ir savarankiškai tarptautinio ar disciplinų kontekste.
 • CA05 - integruoti žinias, rankena sudėtingumą, ir suformuluoti sprendimus su ribota informacija.
 • CA06 - Kritika ir gynybos intelektinės sprendimų.

Mokymo veikla

 • VAS Žiemos mokykla
 • Paskaitos ir seminarai
 • Kongresas Studentai iš fizinio fakulteto (COEFFI)
 • Doktorantas Seminarai fiziką La Laguna universiteto (SEDFULL)
 • judrumas

Linijos tyrimo

 • 1 eilutė: kosmologija ir didelio energijos astrofizikos
 • 2 eilutė: egzoplanetų ir Saulės sistema
 • 3 eilutė: Fizinis Saulės ir Žvaigždžių
 • 4 eilutė: užgalaktinis astrofizikos ir Galaktikos
 • 5 eilutė: struktūra Matter

Priėmimo kriterijai

šie reikalavimai ir priėmimo kriterijai teigiama:

Doktorantūros yra atvira savo ir kitų universitetų, tiek ispanų ir užsienio nurodytomis į Patekimo į rinką reikalavimai studentams sąlygas.

Būtų leista studentai turi turėti:

 • iš 300 ECTS kreditų minimumas oficialių universitetinių studijų, iš kurių ne mažiau kaip 60, ten bus tikrasis lygis apskritai:
  • astrofizikos
  • arba eksperimentiniais ar techninių mokslų. Tokiu atveju, jie taip pat turi cursados ​​bent 18 ECTS mokytojai astrofizikos ir ne mažiau kaip 10 mokslinių tyrimų inicijavimo.

Kad būtų galima pripažinti, studentus magistro laipsnius su eksperimentiniais ar techninių mokslų, kurie nėra baigę magistro studijas astrofizikos, yra prieigos modulis, susidedantis iš 18 mokymo kreditų.

Sakė prieigos modulis remiasi kreditų mokoma Masters astrofizikos.

3.3 skirsnyje bus aprašyta tokių mokymo papildus.

Kūno atsakingas priėmimo procese:

Šios dienos priėmimo proceso kūnas yra akademinis komitetas Masters ir daktaras astrofizikos tuo La Laguna universiteto.

Jo composion taip:

 • Prezidentas: iš šeimininko Režisierius: būti iš astrofizikos departamento profesorius su visu etatu, ir galimas direktorius daktaro disertacijų.
 • Sekretorius: A astrofizikos ar garsus tyrinėtojas iš astrofizikos Kanarų salos instituto profesorius
 • Vokalinis 1: Kita astrofizikos profesorius, ir jei buvusio direktoriaus Akademinio komiteto magistro ir doktorantūros įmanoma
 • Vokalinis 2: iš fizinio fakulteto dekanas atstovas
 • Vokalinis 3: vienas iš Fizikos katedrų dalyvauja įvairiuose Astrofizika daktaras mokytojas

Studentai su ne visą darbo laiką

Mes vadovautis ULL taisykles dėl neakivaizdinių studijų studentų priėmimo. 7 straipsnis nuostatai oficialūs doktorantūros kursai La Laguna universiteto paskelbti Oficialiajame leidinyje Kanarų salos numeris 17 penktadienis 25 2013 sausio II skyriuje yra surinkti:

7 straipsnis režimas atsidavimo.

 1. Tyrimai reglamentuojami šiame reglamente gali būti pagal visą ar ne visą darbo laiką.
 2. Pagal apibrėžimą, tai suprantama, kad visi mokiniai, kurie įrašyti į oficialų doktorantūroje ji bus visą laiką.
 3. Kad atitiktų doktoranto pagal etato,
  Jūs turite pateikti prašymą būdu ir per nustatytą laiką
  įsteigta už tai, pateisinti nesugebėjimą atlikti šiuos tyrimus pagal dieninių dėl priežasčių, darbo veiklos, specialiųjų ugdymosi poreikių, poreikius šeimos priežiūros, profesionaliems sportininkams ar aukšto lygio, taip pat tiems, kurie yra numatyti į pastovumą iš uLL arba, tam tikrais atvejais, atsižvelgiant į taisykles, kad parengti taisykles. Šie prašymai bus išspręsti prieš nustatytą laikotarpį už įtraukimą į doktorantūrą akademinės komiteto atitinkamo doktorantūroje. Prieš šią rezoliuciją, gali būti pateikta.
 4. Doktorantai gali kreiptis dėl režimo kaitos atsidavimą pateisinamų priežasčių. Akademinis komitetas doktorantūros programą bus išduoti oficialų apie tai praneša leidimą arba tokį pakeitimą neigia. Dėl šio sprendimo gali būti pateiktas bylą rektoriaus apeliaciją per vieną mėnesį nuo pranešimo.

Mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, kylančių iš negalia

Sistemas ir procedūras priėmimo įtraukti į studentų atveju

su specialiųjų ugdymosi poreikių, kylančių iš negalios paramos paslaugas ir konsultavimą, kuri įvertins, ar įmanoma ugdymo pritaikymo, tvarkaraščius ar alternatyvių tyrimų poreikį.

Akademinė komitetas Masters ir doktorantų bus atsakingas už vadovavimą sakė esudiantes ir priskirdami jiems asmeninio mokytojas juos konsultuoti ir padėti tiek skirtingas procedūras ir specifinius poreikius, atsirandančius dėl jų neįgalumo.

Be to, Akademinis komitetas įvertins galimus ugdymo pritaikymo, tvarkaraščius ar alternatyvių tyrimų poreikį papildyti studentų su negalia mokymas.

Maksimalus skaičius priimtų studentų ir Baremo Priėmimo

Didžiausias skaičius naujų studentų priimti į doktorantūros programos yra 50 mokiniai.

Turėtų egzistuoti daugiau nei 50 prašymų dėl priėmimo, kad įvykdytos priėmimo į šią skalę pajamų narių reikalavimus:

 1. 5 taškai stenograma.
 2. 3 taškai A astrofizikos meistras.
 3. 2 taškai už magistro laipsnį eksperimentiniais ar techninių mokslų.
 4. Iki 2 taškai kitų privalumų: dotacijos, stipendijos, kursai imtasi, ir tt
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Ispanų

Peržiūrėti 16 daugiau kursų Universidad de La Laguna »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date