Daktaro laipsnis (edd) organizacinių pokyčių ir vadovavimo

Bendroji informacija

15 locations available

Programos aprašymas

švietimas

Graduate Management Admission Test arba Švietimo daktaro laipsnis Laipsnis yra skirtas patyrusiems švietimo specialistams ir nustato, kad jūs pirmaujančių savo profesinės srities žinių, supratimo ir supratimo srityje.

EdD yra tiems, kurie nori daryti esminį ir originalų indėlį į švietimo žinių plėtotę įvairiose švietimo įstaigose, įskaitant K-12 mokyklas, kolegijas, universitetus ir vyriausybines organizacijas.

"EdD" programa, teikiama per internetinių sąveikų ir realaus pasaulio patirties derinį, leidžia studentams ir toliau dirbti visą laiką, siekdama laipsnio, kuris juos išskirs kaip organizacinius lyderius. Studentai išnagrinės, kaip mokymasis vyksta formaliose ir neoficialiose darbo vietose, išnagrinėja veiksmingas strategijas organizaciniam mokymui palengvinti ir mokosi kurti sistemas, kurios sukurtų veiksmingesnes, prisitaikančias ir konkurencingas organizacijas.

Šis laipsnis atitinka poreikį aukščiausio lygio profesinio tobulinimo ir mokymo pedagogų ir su švietimo politika ir administravimu. Pagrindinis dėmesys skiriamas daugiamačių švietimo ir stipendijų praktikos sąveikai.

Šis laipsnis skirtas supažindinti dabartines praktikuojančias žinias, supratimą apie mokyklų ir kitų švietimo įstaigų filosofinį, organizacinį, politinį, socialinį, vadybinį, tarpasmeninį ir techninį aspektus. Tarpusavio teorijos ir praktikos sąsajos tyrimas prasideda daugybe internetinių modulių, kurie padės jums suvokti kritinius klausimus, su kuriais šiandien susiduria pedagogai ir politikai, per šiuolaikinių ir istorinių tyrimų bei filosofijos objektyvą. Šis platus pamatas leis jums patobulinti savo konkrečius interesus vykdant prižiūrimus tyrimus, kurie atliks originalų indėlį į jūsų veiklą.

Programos funkcijos

 • Aukšto lygio akademinis įvairių švietimo ir profesinių klausimų tyrimas
 • Keturi mokymo vienetai ir prižiūrimi tyrimo komponentai
 • Padarys galimybę prisidėti prie žinių perduodant vienetus ir per savo disertaciją
 • Dėmesys profesinės praktikos ir stipendijų sąveikai ir santykiui.

Programos apžvalga

Pagrindiniai vienetai

 • UU-EDUD-801 Švietimo tyrimai: filosofija ir praktika
 • UU-EDUD-802 mokymo ir mokymosi metodai
 • UU-EDUD-803 švietimo politika: teorija ir praktika
 • UU-EDUD-804 "Švietimo vadyba, vadovavimas ir administravimas"
 • UU-EDUD-900-1 EdD disertacija (1 dalis)
 • UU-EDUD-900-2 EdD disertacija (2 dalis)
 • UU-EDUD-900-3 EdD disertacija (3 dalis)
 • UU-EDUD-900-4 EdD disertacija (4 dalis)
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2017

Apie mokyklą

Unicaf University is a Pan African independent, recognised university, combining the best elements of international education, offering high quality internationally recognised qualifications. The Univ ... Skaityti daugiau

Unicaf University is a Pan African independent, recognised university, combining the best elements of international education, offering high quality internationally recognised qualifications. The University has branch campuses and or learning centres in 9 different countries in Africa and is registered and approved by the National Council for Higher Education (NCHE) in Malawi and the Higher Education Authority of Zambia (HEA). Skaityti mažiau
Larnaka , Niujorkas , Atėnai , Bukareštas , Londonas , Kairas , Akra , Lilongvė , Port Luisas , Nairobis , Lagosas , Mogadišas , Lusaka , Irbid , Kipras internete + 14 Daugiau Mažiau