Daktaro meno ir humanitarinių mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Presentación

Doktorantūros programa menų ir humanitarinių ULL yra tarpdisciplininis absolventas pasiūlymas siekiama rengiant mokslo kalbų ir kultūros studijų. Apima dailės, Klasikinė filologija, prancūzų, arabų ir romanų, ispanų filologijos, anglų ir vokiečių filologijos ir meno istorijos ir filosofijos skyriai; ir ji apima žinių apie kalbą ir arabų, ispanų, prancūzų, graikų, anglų, lotynų ir romanų filologijos, kultūrų ir literatūros, ir muzikos, meno ir dizaino, gamybos, teorijos ir istorijos srityse.

Šis platus laukas žinių yra padalintas į dvi pagrindines linijas: Kalba studijos (1 linija) ir filologiniai tyrimų, literatūros ir kultūros (2 linijos), bet yra nurodyta metinėje tiekimo linijų Mokomi tyrimai yra rasti tinklalapyje programa.

Mūsų pagrindinis tikslas yra apsaugoti savarankišką darbą mūsų studentai aplinkoje reikalauja ir motyvuojanti tyrimus sukelti gauti daktaro laipsnį vienoje iš patirties mūsų konkurencijos srityse.

Daktaras meno ir humanitarinių Iki ULL yra mokymo pasiūlymas kokybė, tarpžinybinis ir Międzywydziałowa lygis, karjeros ir tyrimai skirta absolventams, meno ir humanitarinių mokslų, su šių tikslų:

 • Paruošti kvalifikuotus specialistus su doktorantūros laipsnių pagrindinių principų humanistinės ir meno produkcijos ir naujų įrankių analizė ir interpretacija paiešką.
 • Mokymai dėl šių metodų naudojimą įvairiose srityse ir susijusiose srityse žinių, jungiančia mokslinių tyrimų ir plėtros užduotis viešųjų ar privačių subjektų, universitetų ir mokslinių tyrimų centrų taikomų menų ir humanitarinių mokslų.
 • Užtikrinkite tinkamą mokymą gauti mokslinę informaciją per žurnalų ir duomenų bazių, taip pat žodžiu ir raštu mokslinės komunikacijos, rengiant mokymo ir mokslo atskleidimo.
 • Mokymai dėl mokslo karjeros vystymo mokymosi mokslinį metodą, planuojant ir įgyvendinant projektus ir eksperimentus, rezultatų interpretavimo ir padaryti išvadas, kad bus plėsti žinias taikomosios dailės ir humanitarinių, prisidėti prie rezoliucijos problemos socialinėje aplinkoje šios žinių filialas.

Paklausa ir socialinių interesų. Integracija siūlomos strategijos MTP + I universitete.

Vienas iš didžiausių socialinių iššūkių Ispanijos strategijos Mokslo, technologijų ir inovacijų, ir "Horizontas 2020" pripažintos yra ES bendro programavimo iniciatyva Kultūros paveldas ir visuotinė kaita: naujas iššūkis Europai.

Pagal akronimą bendro programavimo iniciatyvą dėl kultūros paveldo (JPICH). Bendro programavimo iniciatyvos "Kultūros paveldas ir visuotinė kaita: naujas iššūkis Europai" (JPICH trumpam) yra tarpvyriausybinė iniciatyva skatinti novatorišką ir bendrus mokslinius tyrimus, kad būtų lengviau ir koordinuoti nacionalines programas

tyrimai, efektyviau ir veiksmingiau panaudoti ribotus finansinius išteklius, siekiant apsaugoti kultūros paveldą ir jo indėlis į Europos ekonomikos augimui.

Europos kultūros paveldas turtingas ir įvairus, ir tai yra pagrindinė sudedamoji mūsų individualios ir kolektyvinės tapatybės. Savo materialųjį, nematerialųjį ar skaitmenines formas, kultūros paveldas prisideda prie Europos Sąjungos sanglaudos ir vaidina svarbų vaidmenį savo plėtrą, sukuriant ryšius tarp piliečių.

Jungtinis programavimo iniciatyva kultūros paveldu suteikia pagrindą, per kurį valstybės narės kartu padidinti ir finansinio sverto pastangos, skirta šio kultūros paveldo tyrimų išsaugojimo.

Šiuo kontekste JPICH pradėjo 2010 Vision nustatantis dokumentas, iš suderinta su strategija "Europa 2020" viziją ir Europos mokslinių tyrimų erdvės įgyvendinimo tikslų rinkinį.

Strateginę darbotvarkę JPIHC keturių prioritetinių mokslinių tyrimų sritys:

 • Skatinti mokslinius tyrimus siekiant sukurti mąstymo visuomenę besikeičiančiame pasaulyje.
 • Connecting People "su paveldo ir parengti planus, kad jų tvarų valdymą ir išsaugojimą.
 • Sukurti žinių leistų geriau suprasti kontekstą, kuriame ji buvo suformuota ir kokia kultūrinis paveldas. Tai yra skatinti novatorišką vystymąsi ir spręsti naujus požiūrius, programas ir priemones, iš kultūros paveldo, generuoti pridėtinę vertę visuomenėje.
 • Apsaugos mūsų kultūrinį paveldą. Ištirti, kaip mes galime saugoti ir skatinti mokslinius tyrimus turi būti rengiami, siekiant remti tokią apsaugą.

Iš to išplaukia, kad suplanuotų išteklių rinkinys tyrimų ateinančiais metais siekiama remti mokslinius tyrimus kultūros paveldo, tiek jo teorinės dimensijos ir jos taikymo, susijusių su paveldo išsaugojimu.

Be to, tam tikrų aspektų Kanarų salose, kaip jo geografinę padėtį ir izoliuotumo, padėti apibrėžti savitą kultūrinį profilį kaip mainų branduolys nuo pirmųjų istorinių etapų. Viena vertus, Kanarų salos yra migracijos maršrutus mazgas ir šiuolaikiniame pasaulyje prisiėmė lyderio vaidmenį įvairiose konkurencingose ​​renginių tarptautinės kultūros. Šios savybės remti doktorantūros meno ir humanitarinių remiamą mokslinių tyrimų linijos, integruoti visus susidomėjimą kultūros studijų aspektus plėtrą. Programa suteikia visapusišką aprėptį doktorantūros mokymo absolventų menų ir humanitarinių mokslų srityje prisidės prie: 1) skatinti aukštos kvalifikacijos darbuotojų įsidarbinimo į didžiojo socialinio poreikio ir technologinių naujovių, 2) profesinio tobulėjimo srityje podoktorantūros mokslininkų menų ir humanitarinių mokslų, 3) mokytojų mokymas universiteto mokslo darbuotojų srityse, ir 4) mokslininkų formavimas atvedė į kultūros pramonę.

Patirtis pristatymo programas žinių srityje

Doktorantūros programa meno ir humanitarinių iš dalies gautas iš daktaro į dailės, meno istorija, filologija, Ispaniškas kalbotyros Ispaniškas literatūros ir kad susilieja į dabartinį pavadinimą:

 • FINE ART: samprata, procesas ir būdai vaizdas (iš 99/01 dvejų metų laikotarpis, kad dvejų metų laikotarpis 01/03), teorija menų (iš 99/01 dvejų metų laikotarpis, kad dvejų metų laikotarpis 03/05), medžiagas, būdus ir procedūras plastiko ir dizaino (iš 02/04 dvejų metų laikotarpis, kad dvejų metų laikotarpis 03/05), plastiko kūrimo ir dizaino (iš 04/06 dvejų metų laikotarpis, kad dvejų metų laikotarpis 08/10) ir pirmyn mąstymo ir meninės kultūros (nuo dvejų metų laikotarpis 04 / 06 10/08 bienalė).
 • Meno istorija: atviri etapai: daugiakultūrės meno ir muzikos (nuo 2005-į dvejų metų laikotarpis 08/10).
 • Filologija: programa, kuri atėjo kartu su ankstesniais ketveriais Ispaniškas Lingvistika, Literatūra, Ispaniškas klasikinė filologija ir arabų ir modernus filologija (nuo 1999-2001 iki 2011), kai dabartinis oficialus doktorantūros programą buvo patvirtinta studijų filologinio.

Siūlomo doktorantūros pagrindimas remiasi tradicija šių studijų rajone, kuris yra remiamas keleto daktaro disertacijų ir susijusių leidinių, taip pat absolventų techninio personalo, esančių darbo vietoje skaičių.

Mokslinis interesas doktorantūros programos yra grindžiamos moksliniu lygiu mokytojų / mokslininkų jį.

Doktorantūros programos meno ir humanitarinių kondensuojasi Į žinių esančio rajono nuo pat jo įkūrimo sričių mokslinius tyrimus. Dėl šios priežasties ir dėl savo specializacijos studijų esmės dalyvaujančių siūlomų dienos mobilumo ir internacionalizavimo programas turėjo mobilumo planą garantuoja susitarimų su Europos universitetų, taip pat pasiūlymas ypač nukreiptas į JAV ir Kanadą. Be to, kryžius ir tarpdisciplininis statusas dirbti humanitarinių suformuoti profilį, kurioje tradicija studijų atstovauja pagrindinį turtą, siekiant užtikrinti konkurencingas rezultatus.

pagaminti tyrimų grupių programos režimas darbai yra susiję su kultūros pramonės sektoriuje. Pageidautina jie prognozuojama leidybos sektoriuje, konsultavimas dėl institucinių uždavinių kultūros sektoriuje, įskaitant klausimus, kultūros paveldo ir konkrečiai apie muziejininkystės srityje, archyvų

ir dokumentai. Jis taip pat susijęs su meno kūrinių, garso ir vaizdo bei literatūrinės kūrybos.

Kalbant apie šio savitumo, mokslinių tyrimų veiklai programa akredituota mokslininkai, doktorantūros pateikti:

 1. Ji teikia paslaugas SGAI (Bendrosios paslaugos mokslinių tyrimų paramos), kuris įrodė, kad yra puikus įrankis, skirtas darbo vietoms kurti ir rezultatų perdavimas visuomenei, be remti mokslinius tyrimus ir mokslinėje bendruomenėje.
 2. Ji suteikia patentus, todėl naudos iš geresnio valdymo inovacijų ir gali prisidėti prie jos konsolidacijos.
 3. Ji suteikia daug mokslininkų audinių Kanarų visuomenėje.
 4. Teikia platų absolventas. Tarp siūlomų ULL į menų ir humanitarinių mokslų srityje į magistrantūros studijų programų yra keletas Międzyuczelniany. Taip pat tyrimo mes vystome yra daugybė tarptautinių jungtys.
 5. Daugiadiscipliniškumas tikrai įkūnija daug mokslinių tyrimų, kurie kaip pasiekti svarbių laimėjimų per plėtros sektoriuje menų ir humanitarinių mokslų.
 6. Mokslinių tyrimų programa srautas rodo būdingą turtingumą profilio srityse socialiniai mokslai, menai ir humanitarinių, kur yra daug mokslinių tyrimų grupių maži ir ypatybes, kad yra gauti svarbių rezultatų.

Grįsdama šį trajektorija, kad MTEP strategija + I į La Laguna universiteto įtrauktas į 2014-2020 strateginio plano, skatina mobilumą ir internacionalizaciją, sutelkiant dėmesį į skatinti veiksmus, kuriais siekiama pagerinti veiklą humanitariniai ir socialiniai mokslai ,

Universitetas La Laguna atliko apklausą, kurios rezultatai buvo išleistas kaip mokslinių tyrimų reorganizavimo skirtingais aspektais. Jis buvo pristatytas į La Laguna universiteto tvirtinti Senatui posėdyje 2014 birželio 25 Pagal pavadinimą Strateginių tyrimų planas 2014/2020. Specialūs paminėti jam daktaro ir planuojamus gerinti įvairių jo matmenys rajone yra pagamintas, įskaitant doktorantūros mokykloje kūrimas šiuo metu įgyvendinami.

Šis planas apima įvairius veiksmus, kuriais siekiama perduoti mokslinių tyrimų rezultatus ir darbo vietų kūrimą (ji turėtų būti pažymėta, kad Kanarų salos nedarbo lygis yra daugiau kaip 50% jaunų žmonių). Mes tikime, kad moksliniai tyrimai iškils kaip šio doktorantūros bus naudos iš daugelio išdėstytų plano priemonių, nes tai skatins aspektus, kurie egzistuoja nuo pradinio taško rezultatas.

 • 6 veiksmas linija EE1.3 planuoja kurti patobulinimus inovacijų valdymo ir gali prisidėti prie jos konsolidacijos.
 • Gerinti mokslininkų galimybes doktorantūros programose yra ypač pagal EE2.4 Line 17 veiksmų. apibrėžiant padidinti kokybę ir skaičių doktorantūros programas, kad gauti paminėti į meistriškumo, ir magistro kokybę tikslą.
 • Įvairios tarptautinės jungtys dalyvauja mokslinių tyrimų mes vystome. Tai bus sustiprintas 18 veiksmų, afomentar orientuotų studijų programų ir tarp universitetų daugiadisciplinei, tarptautiniu mastu orientuota.
 • Daugiadiscipliniškumas yra 19 veiksmų tikslas, nes tai tikrai įkūnija daug mokslinių tyrimų, kurie kaip pasiekti svarbių laimėjimų per plėtros sektoriuje menų ir humanitarinių mokslų. Tai apibrėžiama siekiant skatinti mokslinį personalą integruotai ir išsamiai apžvelgti mokslinių tyrimų karjeros, siekiant, kad ji gali kovoti daugiasrites projektus, spręsti pagrindines visuomenės problemas tikslas.
 • Į mūsų rezultatų dėka 20 veiksmų kokybės padidėjimo, skatina paskatų procesų tyrimą, siekiant užtikrinti tarptautinį paminėjimas ULL tezių ir pristatyti šias tarptautines tendencijas įteisinimas daktaro disertacijų, priklausomai nuo kiekviena sritis.
 • Ir būtent, Veiksmo 46 adresai Ramos Humanitarinių ypatumus PRIPAŽINDAMOS, kad vieno asmens komandų ar mažo dydžio žinių apie mūsų disciplinų srityse ypatumas nusipelno būti pripažintas imantis konkrečių priemonių, siekiant patenkinti savo konkrečius reikalavimus , Esame įsitikinę, kad būtent dėl ​​to, kad prisijungti prie daugelio specialistų grupės integruoti didesnis galimybė, kad ši tendencija didės per ateinančius metus.

Žiūrėkite į šias lenteles

Administracinis valdymas: aukštosios mokyklos Doktorantūros ir ULL

Programa bus integruota į doktorantūros mokyklos, kurios sukūrimas buvo patvirtintas valdančiosios tarybos rugsėjo 26, 2013 ULL. Iki jo įsigaliojimo, programa akademiškai paskirti ne Filologijos ir administracinio valdymo fakulteto bus antrosios pakopos studijų Komisijos atsakomybė.

Akademinė komitetas doktorantūros programos menų ir humanitarinių iš La Laguna universiteto prisiimti orientavimo uždavinius studentams, susijusius su mokslinių tyrimų, kuriai priskiria jo disertacija projektą ir pasiūlyti prireikus ugdymo turinio pritaikymą būtina.

Studentai su dieninių ir neakivaizdinių

Pagal nuo pastovumo švietimo taisyklių nuostatas, tikimasi, kad studentai su visą darbo laiką gali sudaryti iki 40% studentų mokosi.

Studentai su dieninių atsidavimą: 24

Studentai su ne visą darbo laikas: iki 16

Kompetencijos

pagrindiniai įgūdžiai

 • CB11 - sistemingą supratimą apie studijų ir meistriškumo įgūdžių ir mokslinių tyrimų metodus, susijusius su šios srities srityje.
 • CB12 - Gebėjimas pastoti, dizainas ar sukurti, įgyvendinti ir priimti esminį proceso mokslinių tyrimų ar kūrimą.
 • CB13 - Galimybė prisidėti prie plečia pažinimo riba per originalius tyrimus.
 • CB14 - Gebėjimas atlikti kritinę analizę ir įvertinimą bei sintezę naujas ir sudėtingas idėjas.
 • CB15 - Gebėjimas bendrauti su akademine ir mokslo bendruomenės ir visuomenės apskritai apie jų kompetencijos srityse į kelius bei kalbų dažniausiai naudojamų tarptautinę mokslo bendruomenę.
 • CB16 - Gebėjimas skatinti per akademinių ir profesinių kontekstuose, mokslo, technologijų, socialinės, meninės ar kultūrinės pažangos žiniomis pagrįstą visuomenę.

Asmeniniai gebėjimai ir įgūdžiai

 • CA01 - Navigacija mūsų situacijas, kuriose yra mažai konkrečios informacijos.
 • CA02 - Rasti pagrindinius klausimus, kurie turi būti atsakyta išspręsti sudėtingą problemą.
 • CA03 - projektuoti, kurti, plėtoti ir pradėti naujus ir novatoriškus projektus savo srities žinių.
 • CA04 - Darbas tiek įrangos ir savarankiškai tarptautinio ar disciplinų kontekste.
 • CA05 - integruoti žinias, rankena sudėtingumą, ir suformuluoti sprendimus su ribota informacija.
 • CA06 - Kritika ir gynybos intelektinės sprendimų.

Mokymo veikla

 • Dirbtuvių metodai ir tyrimų metodikos
 • Dalyvavimas seminaruose tyrimų
 • Perteikimo seminarą
 • Pagalba nacionalinių ar tarptautinių konferencijų
 • Lieka kitų mokslinių tyrimų centrų (mobilumas)

Linijos tyrimo

 • 1 eilutė: filologijos, literatūros ir kultūros studijos
 • 2 eilutė: Kalbų studijos

Priėmimo kriterijai

Priėmimo kriterijai

Pagal taisykles ir nuostatus PhD studentas turi įrodyti 300 kolegijoje kreditus, iš kurių 60 bus atitikti magistro laipsnį. Pradinio formavimo reiškia išsami ir leisti mokslinių tyrimų etapo pradžios.

Be to, manoma, kad dėl doktorantūros žinių šiuolaikinės kalbos, anglų realizavimo sąlyga, kreditavimo Level B1, be to, ispanų kalba. Visų pirma, jei darbas siekiama ką nors kalbą arba kai dėl kitų nei ispanų kalba darbai, instrumentinė žinios tos kalbos nereikia.

Potvarkių doktorantūros kursus La Laguna (Rezoliucija 2013 sausio 17 d, BOC 17 Sausio 25, 2013) nustatyta, kad atsižvelgiant į universiteto:

 1. Komisiniai akademinės doktorantūros programos, kurios nurodytos šio reglamento 14 straipsnyje, gali nustatyti papildomus reikalavimus ir atrankos kriterijus ir priėmimo studentams atitinkamą doktorantūros programą.
 2. Priėmimas į doktorantūros programų gali būti reikalingi specialūs mokymo papildus, laikantis nustatytų profilių įsileidimo doktorantūros programą.
 3. Tokie papildai specifinis mokymas, siekiant viešųjų mokesčių ir suteikiant stipendijas ir stipendijas studijoms tikslais atlygis mokymo doktorantūros lygio ir jo plėtrai nebus įskaičiuojami kredito limitų išdėstytais tikslais šis reglamentas 5.2 straipsnio ,
 4. Reikalavimai ir priėmimo kriterijai dalyje vienas remiasi, taip pat papildomo mokymo nustatyta šio straipsnio antrojoje dalyje dizainas, įrašomi į atminties prašymo atlikti patikrinimą gerbti 35 straipsnis.
 5. Sistemos ir priėmimo procedūros, turėtų įtraukti į mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kylančių iš negalios paramos paslaugas ir konsultavimą, kuri įvertins, ar įmanoma ugdymo pritaikymo, tvarkaraščius ar alternatyvių tyrimų poreikį atveju.

Papildomi atrankos kriterijai ir priėmimo.

Studentai, kurie atitinka minėtus ankstesniame skyriuje reikalavimus, nori patekti į doktorantūros programą, turi pateikti kartu su paraiška, bent jau taip dokumentacija:

 1. legalizuota universitetinį išsilavinimą, suteikiantį jam teisę naudotis, įskaitant lygiavertiškumo, jei toks yra (jei laukiama, bus laukiama pateikimas registracijos procesas) kopiją.
 2. originalus sertifikavimo arba patvirtinta kopija diplomą, patvirtinantį bent B1 lygio anglų kalba.
 3. originalus sertifikavimo arba patvirtinta kopija dalykų, studijuotų pagal universitetinį išsilavinimą, kuris leidžia jiems pasiekti, visų pirma paminėti pavadinimą, trukmę ir ženklinimas dalykų ir pažymių vidurkis akademinės įrašo.
 4. Gyvenimo aprašymas.
 5. motyvuotas raštas prašoma vykdyti doktorantūros programą ir jos interesų ar pirmenybę programa internete išreikšti save priežasčių.

priėmimo procesas atsakingas už organo ir sudėties

Akademinė komitetas yra atsakingas už priėmimo procese, vertinant pateiktus pagal nustatytus kriterijus išankstinę registraciją. Per programos svetainę ir antrosios pakopos studijų komisijos (ar doktorantūros mokyklos, kai operacijos), iš sąrašo priimta ir ne priimti, nurodydamas nepriėmimo ir pripažinimo priežastis Dieninis ar ne visą darbo laiką tiems pripažino. Priimti studentai turi įteisinti savo registraciją pagal grafiką ULL. Pasak oficialaus daktaro universiteto La Laguna (BOC 25 2013 sausis) taisyklių, akademinis komitetas sudaromas iš ne daugiau kaip septynių profesorių ir / ar tyrėjų, dalyvaujančių joje, įskaitant akademinio koordinatoriaus kuris veikia kaip prezidentas tas pats.

Už nuopelnus vertinimo kriterijai

Registracija paraiškos bus vertinamos pagal akademinio komiteto pagal šią skalę rezultatą:

 1. Vidutinis įvertinimas stenograma, įskaitant klasių bakalauro laipsnį arba bakalauro ir magistro (tais atvejais, kai tai yra reikalavimas leisti susipažinti su programa): iki 52%.
 2. Atsižvelgiant į mokslinių tyrimų įvairovę, taip pat bakalauro pakankamumo ir pereiti prie konkrečios linijos lengvatinio tyrimą pareiškėjo, kiek tai susiję su oficialių magistrantūros studijas įvertino turinį: iki 13%
 3. Akreditavimo aukštesnio lygio anglų kalbos, negu reikalinga skaitant literatūrą ir supratimą apie mokymo veiklą šia kalba: B2 lygio, ne daugiau kaip 5%.
 4. Išskanavę bendradarbiavimą arba predoctoral dotacijos, stipendijos: iki 10%
 5. Lieka kitų mokslinių tyrimų centrų ar užsienio piliečiai; Taip pat patirti bendradarbiavimo mokslinių tyrimų veiklą (dalyvavimas kolektyvinio straipsnio, dalyvavimas konferencijose ar renginiuose mokslo sklaidos, bendradarbiavimo dėl tyrimų komanda): iki 10%.
 6. papildomas mokymas, absolventas ar specializacija menų ir humanitarinių iki 10%.

Specifiniai atrankos testai

nėra svarstoma.

Sistemos ir priėmimo procedūros studentams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, kylančių iš negalios

Universitetas La Laguna, per viceprezidentas studentas ir priežiūros paslaugų, plėtojamas nuo 1999 programa studentams su negalia (PAED). Šios programos tikslas yra užtikrinti lygias galimybes ir skatinti mokinių, turinčių specifinių ugdymosi poreikių integraciją. PAED, per tiesioginį ir asmeninį dėmesį, skatina betono visapusiškai vystytis šių mokinių į atvira ir prieinama aplinkosaugos priemones. PAED išlaiko stabilią remti struktūrą periodinių skambučius. Per apklausą, poreikiai yra žinomi ir individualūs veiksmų planai yra skirti mokytojai apie sunkumus, būtų pranešami ir techniniai patarimai ir parama yra siūloma. Šiuo metu yra trys programos, vienas iš paramos mokiniams, turintiems klausos sutrikimas (gestų kalbą), kita ant transporto studentams su judėjimo deficito ir kitų mokymosi aplinkos pritaikymas vyksta. Dėl papildomos informacijos žr.

Studentai su daline atsidavimą. Priėmimo kriterijai ir tvarka. Sąlygos pakeisti režimą.

Atsižvelgiant namų programų ir interesus studentams specializuotos sveikatos priežiūros darbą ir mokymą į programą, manoma, kad 30% -40% studentų pasirinkti etato. Ši pirmenybė turi būti nurodyta prašyme dėl priėmimo, arba kartą pripažino, tuo atveju bet kuri iš žemiau išvardytų aplinkybių, ir leisti pripažinimą šią sąlygą, nepažeidžiant nustatytų ULL išlaidų taisykles:

 1. Jie dirba ir dokumentai apibūdinantys darbo santykius;
 2. Tai turi įtakos fizinio ar jutimo negalia lygio nustatymo poreikį tęsti neakivaizdinės studijos. Tokiu atveju turite pateikti pažymėjimą, patvirtinantį jų neįgalumo laipsnio;
 3. Koncertuos specializuojasi šioje ar kitame universitete su visą darbo laiką, kreditavimo šią sąlygą dokumentais mokymo;
 4. Pasirūpinkite, kad pagrindinio globėjo statusą išlaikytinių arba turite vaikų iki trejų metų nemokamai. Abi sąlygos turi būti dokumentuojami akredituota kompetentingai institucijai;
 5. Būdamas labai konkurencinga sportininkas.
 6. Kitos sąlygos šeimoje ar socialinio pobūdžio, kad būtų tinkamai pagrįstas. Pripažinimas studento statusą su etato bus peržiūrėtas ir kasmet ratifikuota. Bet kuriuo atveju, studentas gali prašyti, kad atsidavimas režimo pasikeitimas per doktorantūros studijų programos plėtrą. Studentai taip pat per programos kūrimo, prarasti būklę, dėl kurių jos buvo suteiktos ne visą darbo laiką, automatiškai taps studentams visu etatu.
/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Skaityti daugiau

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Skaityti mažiau
Tenerifės „Santa Cruz“