Dizainas, technologijos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dizainas, technologijos mokslai

Dabartinės technologijos pokyčiai suteikia daug galimybių kūrybinėms industrijoms. Pasaulinėje rinkoje yra aštuonios pagrindinės sritys, kuriose gali augti kūrybinė pramonė: dizainas, filmų gamyba, muzika, animacija, interaktyvi žiniasklaida, kompiuteriniai žaidimai, skaitmeninė reklama, gastronomija ir kultūros paveldas. Kūrybinėms industrijoms reikia mokslininkų ir specialistų, kurie gali naudoti tarpdisciplininius mąstymo įgūdžius, kad galėtų kurti naujus vaizdinių technologijų ir skaitmeninių produktų naudojimo būdus. Visame pasaulyje auga poreikis ekspertams, kurie gali kūrybiškai valdyti įvairių ryšių platformų konvergenciją, kurie gali analizuoti, numatyti ir spręsti besikeičiančius asmenų (kaip vartotojų ar piliečių) poreikius ir lūkesčius.

Šiandieniniame pasaulyje kūrybinės pramonės šakos labiau nei anksčiau buvo sudėtingesnės sudedamosios dalys ir procesai, susiję su forma, funkcija, medžiaga ir gamyba. Todėl tampa vis svarbiau įgyti tarpdisciplininį supratimą apie naujas XXI amžiaus koncepcijas, pvz., Sąveikos dizainą, patirties projektavimą ir paslaugų dizainą.

Šis naujas tarpdisciplininis laukas, apimantis taikomąjį dizainą, socialinius ir elgsenos mokslus, skaičiavimus ir eksperimentinį projektavimą, reikalauja plataus mąstymo apie motorines sistemas, informatiką, mokslo, technologijų ir informacijos filosofiją, emocijas ir suvokimą. . Todėl būtina glaudžiai bendradarbiauti tarp dizaino, kompiuterių inžinerijos, psichologijos, sociologijos, istorijos ir žiniasklaidos studijų.

Remiantis tuo, kas išdėstyta pirmiau, ši magistrantūros programa siekiama suteikti studentams galimybę įgyti taikomą, teorinę ir kritinę supratimą apie interaktyvų bendravimą, patirties projektavimą ir paslaugų projektavimą bei plėtoti kaip mokslininkai ir (arba) praktikai. Dizaino, technologijų ir visuomenės studijų programa suteikia studentams galimybę baigti programą su baigiamuoju darbu (MDes laipsnis), magistro baigiamuoju darbu (magistro laipsniu) arba daktaro disertacija (doktorantūra).

Paraiškos reikalavimai:

 • Minimalus GPA 3,00 / 4,00
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas:
  • TOEFL: IBT min. 80, CBT min. 213, PBT min. 550
  • YDS: min. 80
 • Standartizuoti bandymai:
 • ALES: min. 70 vienodai įvertintas (EA); min. 80 doktorantų be magistro laipsnio
 • GRE: min. 156 Kiekybinis (ne Turkijos piliečiams)

Visi šie dokumentai yra reikalingi ir turėtų būti įkeliami naudojant mūsų internetinę paraiškų sistemą.

Atkreipkite dėmesį, kad „GRE“ ir „TOEFL“ reikalavimai negali būti atšaukti jokiam pareiškėjui, net jei jie visą savo ankstesnį išsilavinimą anglų kalba.

Kai pateiksite savo internetinę paraišką, jūs galite būti įtrauktas į sąrašą ir susisiekti su jais, kad galėtų suplanuoti „Skype“ interviu.

Stipendijos

Po pokalbio, jei siūloma įeiti į programą, jūs taip pat automatiškai gausite stipendijos pasiūlymą. Papildomų formų nėra.

Doktorantūros (4 metų) programos stipendijos apima:

 • 100% studijų stipendija
 • Mėnesinė stipendija ir nemokamas apgyvendinimas (konkurenciniu pagrindu)
 • Kitos išmokos (sveikatos draudimas, biuro patalpos)117685_KU_RankingQS_800x800px_0202.jpg
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its ... Skaityti daugiau

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its full collection of Colleges—including Administrative Sciences & Economics, Engineering, Natural Sciences, Humanities & Social Sciences, Law, and Medicine—Koç University has been distinguished by its notable contributions to the elevation ofeducation, knowledge, and service, both domestically and beyond. International admission details can be found at https://international.ku.edu.tr/ Skaityti mažiau