Doktorantė švietime

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Pagreitintas eterinis švietimo daktaras

Ar jau įgijote mokslo magistro laipsnį? Jei kada nors norite pereiti į gerai apmokamą karjerą švietimo srityje, turite turėti šį diplomą savo gyvenimo aprašyme. Bet tai nereiškia, kad turėtumėte sustoti.

Mokyklos ir korporacijos yra du didžiausi švietimo specialistų darbdaviai. Kasmet jie gauna tūkstančius paraiškų magistro laipsnio turėtojams. Nors švietimo srityje yra daug puikių darbų, į šiuos darbus pretenduoja dar daugiau žmonių. Tai žmonės, turintys ir magistro laipsnius.

Jei norite išsiskirti iš kitų pretenduojančių į darbą, turėtumėte tapti švietimo daktaru. Švietimo daktarų nėra tiek daug, kiek yra edukologijos magistrų. Taigi, jei atvyksite pas darbdavį, turėdami išsilavinimą daktaro laipsnį, jūsų paraiška taps prioritetine.

Kai esate švietimo daktaras, tai reiškia, kad turite įgaliojimus vadovauti mokyklai, universitetui ar visam mokyklos rajonui. Žinoma, turėsite įgyti tam tikrą mokytojo ar profesoriaus darbo patirtį. Tačiau keliaujant kopėčiomis, kada nors galite atsidurti universiteto dekano ar mokyklos direktoriaus vaidmenyje.

American International Theism University siūlo pažangią ir pagreitintą studijų programą, kuri moko studentus tapti švietimo daktarais vos per 12 mėnesių. Jei jau turite edukologijos magistro kvalifikacinį laipsnį, tai jau beveik baigsite mokymus. Tiesiog tęskite šiek tiek ilgiau ir tapsite gydytoju, kol to nežinote.

Visi mūsų kursai ir laipsniai yra akredituoti Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnybos. Daugelis švietimo įstaigų visame pasaulyje žino šią organizaciją. Doktorantūros laipsnis su ASIC akreditacija bus labai vertingas, kai baigus studijas bus kreipiamasi į darbą švietimo srityje.

Kursai, kuriuos privalote lankyti, yra: Amerikos švietimo istorija, Mokymosi teorijos, Globalizacija ir švietimas, Švietimo technologijos, Nuotolinio mokymo pagrindai, Švietimo lyderystė, Švietimo tyrimo metodai, Žmogiškieji ištekliai švietimo srityje ir Specialiojo ugdymo klausimai.

Baigę šiuos kursus, turėsite visas vertingas priemones, reikalingas norint išspręsti bet kokias lyderio pozicijas švietimo srityje. Būtent tai mokyklos ir korporacijos nori matyti žmonių taikymuose. Jei sugebėsite įrodyti darbdaviams, kad turite šiuos įgūdžius, jie norės jus iškart samdyti.

American International Theism University yra vienas iš nedaugelio akredituotų universitetų pasaulyje, siūlantis prieinamas doktorantūros studijų programas internete. Negana to, jos yra ir pagreitintos studijų programos. Tai reiškia, kad jei norite gauti daktaro laipsnį per 12 mėnesių, o ne per 24 mėnesius, tai galite padaryti. Reikėtų tik, kad taptumėte dieniniu mūsų universiteto studentu.

Įperkamumas yra dar vienas veiksnys, kodėl tiek daug studentų nusprendžia tęsti doktorantūros studijas American International Theism University . Studijų norma yra 7350 USD už visą doktorantūros programą.

Kai manote, kad dauguma universitetų už doktorantūros studijas ima nuo 30 000 iki 100 000 USD, čia gausite tikrą sandorį. Geriausia tai, kad mūsų laipsniai yra akredituoti, todėl jie turi tokią pat vertę, kaip ir kiti doktorantūros laipsniai iš brangesnių universitetų.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Reikalingos klasės

 • EDUD 810 - Amerikos švietimo istorija
 • EDUD 870 - globalizacija ir švietimas
 • EDUD 895 - mokymosi teorijos
 • EDUD 920 - technologijos švietime
 • EDUD 930 - nuotolinio mokymo pagrindai
 • EDUD 950 - Švietimo tyrimo metodai
 • EDUD 960 - Žmogiškieji ištekliai švietimo srityje
 • EDUD 971 - specialiojo ugdymo klausimai
 • EDUD 973 - Švietimo lyderystė
 • EDUD 979 - Švietimo teisė ir etika
 • EDUD 1000 - baigiamasis darbas / darbas

Kursų informacija

AITU siūlo edukacines programas, kurios paruošia studentus religiniams pašaukimams - ministrams, specialistams ar tarnystės neprofesionalams. Mūsų nereliginės programos apima konsultavimą, teizmą, švietimą, verslo administravimą, muziką, vaizduojamąjį meną, žiniasklaidos komunikaciją ar socialinį darbą.

 • Laipsnio trukmė: Iki 3 metų
 • Būtinos sąlygos: Švietimo ar susijusios srities magistro laipsnis.
 • Mokestis: 7 350 USD
 • Kursų baigimo laikas: 6-15 savaičių kiekvienam kursui
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... Skaityti daugiau

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. Skaityti mažiau