PhD Programos

Doktorantūros arba PhD studijos - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis, kurį siūlo įvairiausi pasaulio universitetai. Tai paprastai būna aukščiausias universitetų siūlomas laipsnis.

Todėl būtent daktaro laipsnis yra labai vertinamas ne tik akademiniame, bet ir verslo pasaulyje. Doktorantūros studijos ypatingai praverčia specialistams, kurie domisi lyderyste, akademija, konsultavimu, moksliniais tyrimais ar verslumu.

Daugybė viso pasaulio universitetų bei verslo mokyklų siūlo įvairiausias doktorantūros studijų programas. Vienos iš populiariausių doktorantūros sričių šiuo metu yra verslo inžinerija, natūralieji mokslai, medicina, miestų tvarumas ir plėtra, menai, socialiniai bei humanitariniai mokslai.

Iš pirmo žvilgsnio Doktorantūros studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių doktorantūros studijų sąrašą.

Naujai pridėtos PhD programos

SOAS University of London

Mphil / PhD Plėtros Ekonomika

Spalis 18, 2017
Vystymosi ekonomikos doktorantas yra ekonomikos mokslų katedros siūlomas mokslinis laipsnis ir taip pat yra doktorantūros programos "Tarptautinė plėtra" dalis Bloomsbury doktorantų rengimo partneryste. Pastarasis yra vienas iš nedaugelio JK Ekonomikos ir socialinių tyrimų tarybos (ESRC) pripažintų centrų, taip gaunant finansinę paramą ir ypač indiv… [+]idualias dotacijas magistrantams ir doktorantams. Šis doktorantūros kursas yra atviras pareiškėjams, ar ESRC finansavimas yra tinkamas gauti ar jo gauti, o ESRC finansuojami studentai turėtų sudaryti mažą mažumą. Sėkmingi kandidatai į MPhil / PhD plėtros ekonomika paprastai turi gerą magistro laipsnį atitinkamoje srityje, jei tiesiogiai patekti į MPhil / PhD būdas, nors kiekvienas pareiškėjas yra vertinamas pagal nuopelnus, įskaitant darbą ir kitą patirtį. [-]


Institute of Development Studies

Phd Pagal Mokslinių Tyrimų

Spalis 13, 2017
"IDS" yra pasaulyje pirmaujantis tarptautinių plėtros tyrimų centras, kuriame dirba daugiau nei 50 mokslinių tyrimų studentų, dirbančių įvairiose mokslinių tyrimų temose daugelyje Azijos, Afrikos, Balkanų, Lotynų Amerikos ir Artimųjų Rytų.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę