PhD Programos

Doktorantūros arba PhD studijos - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis, kurį siūlo įvairiausi pasaulio universitetai. Tai paprastai būna aukščiausias universitetų siūlomas laipsnis.

Todėl būtent daktaro laipsnis yra labai vertinamas ne tik akademiniame, bet ir verslo pasaulyje. Doktorantūros studijos ypatingai praverčia specialistams, kurie domisi lyderyste, akademija, konsultavimu, moksliniais tyrimais ar verslumu.

Daugybė viso pasaulio universitetų bei verslo mokyklų siūlo įvairiausias doktorantūros studijų programas. Vienos iš populiariausių doktorantūros sričių šiuo metu yra verslo inžinerija, natūralieji mokslai, medicina, miestų tvarumas ir plėtra, menai, socialiniai bei humanitariniai mokslai.

Iš pirmo žvilgsnio Doktorantūros studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių doktorantūros studijų sąrašą.

Naujai pridėtos PhD programos

Concordia University Chicago

EdD / PhD In Leadership: Mokytojų Lyderystės Specializacija

Balandis 18, 2018
Concordia University Chicago lyderystės katedra yra pirmaujančioje srityje teikiant pedagogams kokybišką, aktualų ir dabartinį aukštąjį išsilavinimą, kuris skatina viešųjų ir nevalstybinių mokytojų ir administratorių vadovavimą, nes jie teigiamai veikia mokyklas. Mes remiame savo doktorantūros kandidatus ir visus studentus viešosiose ir nevalstybinėse m… [+]okyklose. Mes esame refleksyvūs profesionalai, kurie teikia kokybišką, aktualų ir dabartinį išsilavinimą mūsų pirmaujantiems kandidatams. Mes rengiame savo kandidatus būti mokytojų ir administratorių vadovais, vadovaujantiems studentams tarnaujantiems viešosioms ir nevalstybinėms mokykloms, kad jie taptų veiksmingais piliečiais pasaulinėje visuomenėje. [-]

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Mokslo Ir Technologijų Didaktikos Doktorantas

Balandis 21, 2018
Tikslai: užtikrinti, kad studentai, be mokslininkų teorijų įsisavinimo, įgytų gerai žinotų ir įvaldytų metodus, kurie dažniausiai naudojami jų specializacijos srityje (viena iš specifinių mokslo ir technologijų didaktikos) ...

Manipal Academy of Higher Education Dubai

PhD Biotechnologija

Balandis 21, 2018
"Manipal" aukštojo mokslo akademija, Dubajus "Campus" siūlo filosofijos doktorantūrą (Ph.D.) programą biotechnologijos srityje.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę