$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti geriausių doktorantūros programų Švedijoje - 2022

Stengiasi pasiekti didybės jų atitinkamų kompetencijos sričių doktorantūros studijų kandidatų veiklos turėtų apsvarstyti Švedijoje doktorantūros programas. Labai motyvuoti kandidatai yra pasirengę būti nepriklausomi mokslininkai, kur jie turi didžiulį potencialą, skelbti savarankiškai dirbti ir užimti didelę dėstymo patirtį per savo studijas. Kandidatai pasiekti doktorantū… Skaityti daugiau

Stengiasi pasiekti didybės jų atitinkamų kompetencijos sričių doktorantūros studijų kandidatų veiklos turėtų apsvarstyti Švedijoje doktorantūros programas. Labai motyvuoti kandidatai yra pasirengę būti nepriklausomi mokslininkai, kur jie turi didžiulį potencialą, skelbti savarankiškai dirbti ir užimti didelę dėstymo patirtį per savo studijas.

Kandidatai pasiekti doktorantūros Švedijoje bus pasinerti energingas, išsilavinęs orientuotą kultūrą, turtinga istorija ir tradicijos. Švedijoje daktaro laipsnį suteiks kandidatams galimybę augti ir kurti didelių arkivyskupai, kuri suteikia aukštą gyvenimo kokybę ir tvirtą pagrindą kolegos daktaro mokslo darbuotojų, dėstytojų ir specialistų žinias.

Yra daug universitetų pasirinkti iš Švedijos doktorantūros, kad geriausiai veikia kiekviena institucija savo mokymosi poreikius, paprastai specializacijos nusistovėjusius bendradarbiaujant su vietos pramonės šakų ir verslo bendruomenės.Šie universitetai siūlo doktorantūros programų, kurios padeda doktorantams specializuojasi studijų srityje, kurie negali būti siūlomi kitų institucijų. Norėdami rasti jūsų studijų srities doktorantūros studijas Švedijoje, slinkti žemiau esančių variantų!

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Švedijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
World Maritime University
Malmė, Švedija

World Maritime University ( WMU ) įsteigė JT Tarptautinė jūrų organizacija 1983 m. Ir yra TJO aukščiausioji jūrinės pakopos studijų ir tyrimų institucija.

World Maritime University ( WMU ) įsteigė JT Tarptautinė jūrų organizacija 1983 m. Ir yra TJO aukščiausioji jūrinės pakopos studijų ir tyrimų institucija. -
Doktorantūra
Dieninės
3 - 6 metai
Anglų
Rgs. 2022
Universiteto miestelis