PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Žemės mokslų studijos Honkonge 2021

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.

Žemės mokslų (Earth Science) studijos studentus gali paruošti darbui įvairiose srityse, kadangi jų metu jie ne tik išsamiai analizuoja temas susijusias su žemės dirva, vandeniu ar oru, bet taip pat analizuoja ir atmosferos ir mūsų visatos subtilybes ir įvairius niuansus. Tad šias studijas pabaigusiems specialistams iš tiesų gali atsiverti daugybė įvairiausių karjeros galimybių. Jie gali dirbti tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Geriausios doktorantūros programos - Žemės mokslų studijos Honkonge - 2021

1 Rezultatai Žemės mokslų studijos, Honkongas Filter

Žemės, vandenynų ir atmosferos mokslų daktaras

The Hong Kong University of Science and Technology
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Žemės, vandenynų ir atmosferos mokslai (EOAS) teikia pagrindines žinias, kurios sukuria mūsų mokslinį suvokimą ir supratimą apie žemės sistemą ir kintančias tendencijas. EOAS ...

Skaityti daugiau