Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

Doktorantūros aukščiausias akademinis laipsnis įmanoma, todėl jis reikalauja sunkaus darbo ir pasišventimo daug. Šis laipsnis programa paprastai trunka maždaug ketverių iki šešerių metų užbaigti ir ateina po uždirba meistras 's susijusioje srityje. Laipsnis yra pagaliau uždirbo sėkmingo disertacijos.

Kas yra žmogiškųjų išteklių plėtros daktaras? Plėtra pusė HR apima mokymo ir švietimo darbuotojų ir įgyvendinant patikrinimus, kad būtų laikomasi. Tai daktaras gali sutelkti dėmesį į plėtros ar kitus aspektus HR, kaip spręsti konfliktus, konsultavimo, psichologijos ir kolektyvinių derybų. Tyrimai gali būti atliekami apie dabartinę HR modelių ir jų veiksmingumą, ar sutelkti dėmesį į, kaip naujos technologijos poveikių HR. Suprasti pagrindinius žmogiškųjų išteklių funkcijos yra viena sąlyga, kad šis laipsnis.

Kolektyvinės priemonės ir įgijo iš žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro tarpasmeniniai įgūdžiai yra naudingi tvarkymo kasdienį gyvenimą.Kaip aukščiausias mokslo laipsnį, daktaro, taip pat gali sukelti pažangos ar darbo užmokesčio padidėjimas.

Kai skaičiuojame daktaro išlaidas, atminkite, kad jis dažnai ketverių iki šešerių metų. Studijų, mokesčiai, knygos ir būsto visi kaštai, kuriuos reikia apsvarstyti ir gali skirtis priklausomai nuo šalies, miesto ir mokyklos.

HR bendra departamentas bendrovių visame pasaulyje, ir jie gali būti angos absolventas su žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro. Nauja įmonių gali samdyti šį absolventas natūra padėti kurti savo ŽI politiką nuo nulio, ir nustatyti įmonės gali prireikti daugiau vadovų ir trenerių. Mokslų daktaro diplomą, taip pat atveria mokslinius tyrimus mokslo srityje duris.

Keli mokyklos siūlo daktaro Žmogiškųjų išteklių plėtros bei kitų susijusių sričių. Kai kurie dalykai apsvarstyti priimant savo pasirinkimą, yra kaip arti mokykla yra ir ar jūsų tyrimų tikslai išsirikiuoti su darbuotojų pasiūla.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

University of Johannesburg

Programa ugdo studento intelektinius ir profesinius įgūdžius. Kvalifikuotas studentas turėtų įrodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Šis darbas būtų ... [+]

Programa ugdo studento intelektinius ir profesinius įgūdžius. Kvalifikuotas studentas turėtų įrodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Šis darbas būtų savitas indėlis į dalyko disciplinos ir tyrimų srities pažinimą ir įžvalgą. Kvalifikuoti studentai taip pat turėtų parodyti atitinkamos tyrimo metodikos taikymo kompetenciją ir tinkamą rašytinį ir (arba) žodinį tyrimo proceso ir išvadų bendravimą. Studentai taip pat turėtų galėti apmąstyti savo tyrimų rezultatus.

Priėmimo sąlygos

Tinkamas magistro laipsnis (NQF 8 arba 9 lygis) platesnėje žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, taip pat mokslinių tyrimų metodikos modulio baigimas pagyrimu ir (arba) magistro laipsniu, vidutiniškai išlaikant 65% magistro laipsnį. Nuo trejų iki penkerių metų susijusi pramonės darbo patirtis. Studentų skaičiaus apribojimai reikalauja atrankos proceso, kurį sudaro visos dienos vertinimo centras ir psichometriniai įvertinimai. Modulis, turintis bent bakalauro ar aukštesnį statistinių metodų ar analizės metodų lygį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba