Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

Doktorantūros aukščiausias akademinis laipsnis įmanoma, todėl jis reikalauja sunkaus darbo ir pasišventimo daug. Šis laipsnis programa paprastai trunka maždaug ketverių iki šešerių metų užbaigti ir ateina po uždirba meistras 's susijusioje srityje. Laipsnis yra pagaliau uždirbo sėkmingo disertacijos.

Kas yra žmogiškųjų išteklių plėtros daktaras? Plėtra pusė HR apima mokymo ir švietimo darbuotojų ir įgyvendinant patikrinimus, kad būtų laikomasi. Tai daktaras gali sutelkti dėmesį į plėtros ar kitus aspektus HR, kaip spręsti konfliktus, konsultavimo, psichologijos ir kolektyvinių derybų. Tyrimai gali būti atliekami apie dabartinę HR modelių ir jų veiksmingumą, ar sutelkti dėmesį į, kaip naujos technologijos poveikių HR. Suprasti pagrindinius žmogiškųjų išteklių funkcijos yra viena sąlyga, kad šis laipsnis.

Kolektyvinės priemonės ir įgijo iš žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro tarpasmeniniai įgūdžiai yra naudingi tvarkymo kasdienį gyvenimą.Kaip aukščiausias mokslo laipsnį, daktaro, taip pat gali sukelti pažangos ar darbo užmokesčio padidėjimas.

Kai skaičiuojame daktaro išlaidas, atminkite, kad jis dažnai ketverių iki šešerių metų. Studijų, mokesčiai, knygos ir būsto visi kaštai, kuriuos reikia apsvarstyti ir gali skirtis priklausomai nuo šalies, miesto ir mokyklos.

HR bendra departamentas bendrovių visame pasaulyje, ir jie gali būti angos absolventas su žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro. Nauja įmonių gali samdyti šį absolventas natūra padėti kurti savo ŽI politiką nuo nulio, ir nustatyti įmonės gali prireikti daugiau vadovų ir trenerių. Mokslų daktaro diplomą, taip pat atveria mokslinius tyrimus mokslo srityje duris.

Keli mokyklos siūlo daktaro Žmogiškųjų išteklių plėtros bei kitų susijusių sričių. Kai kurie dalykai apsvarstyti priimant savo pasirinkimą, yra kaip arti mokykla yra ir ar jūsų tyrimų tikslai išsirikiuoti su darbuotojų pasiūla.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

University of Johannesburg

Programa plėtoja intelektinės ir profesinius įgūdžius studentas. Kriterijus atitinkantis studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas, d ... [+]

Programa plėtoja intelektinės ir profesinius įgūdžius studentas. Kriterijus atitinkantis studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas, darbe. Disertacija reikštų savitą indėlį į žinių ir įžvalgų, disciplinos, taip pat mokslinių tyrimų srityje. Kvalifikaciniai studentai taip pat turėtų rodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologijos taikymo ir tinkamo raštu ir / arba žodžiu ir mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus. Studentai taip pat turėtų būti suteikta galimybė apmąstyti savo tyrimų išvadas.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba