PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

Doktorantūros aukščiausias akademinis laipsnis įmanoma, todėl jis reikalauja sunkaus darbo ir pasišventimo daug. Šis laipsnis programa paprastai trunka maždaug ketverių iki šešerių metų užbaigti ir ateina po uždirba meistras 's susijusioje srityje. Laipsnis yra pagaliau uždirbo sėkmingo disertacijos.

Kas yra žmogiškųjų išteklių plėtros daktaras? Plėtra pusė HR apima mokymo ir švietimo darbuotojų ir įgyvendinant patikrinimus, kad būtų laikomasi. Tai daktaras gali sutelkti dėmesį į plėtros ar kitus aspektus HR, kaip spręsti konfliktus, konsultavimo, psichologijos ir kolektyvinių derybų. Tyrimai gali būti atliekami apie dabartinę HR modelių ir jų veiksmingumą, ar sutelkti dėmesį į, kaip naujos technologijos poveikių HR. Suprasti pagrindinius žmogiškųjų išteklių funkcijos yra viena sąlyga, kad šis laipsnis.

Kolektyvinės priemonės ir įgijo iš žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro tarpasmeniniai įgūdžiai yra naudingi tvarkymo kasdienį gyvenimą.Kaip aukščiausias mokslo laipsnį, daktaro, taip pat gali sukelti pažangos ar darbo užmokesčio padidėjimas.

Kai skaičiuojame daktaro išlaidas, atminkite, kad jis dažnai ketverių iki šešerių metų. Studijų, mokesčiai, knygos ir būsto visi kaštai, kuriuos reikia apsvarstyti ir gali skirtis priklausomai nuo šalies, miesto ir mokyklos.

HR bendra departamentas bendrovių visame pasaulyje, ir jie gali būti angos absolventas su žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro. Nauja įmonių gali samdyti šį absolventas natūra padėti kurti savo ŽI politiką nuo nulio, ir nustatyti įmonės gali prireikti daugiau vadovų ir trenerių. Mokslų daktaro diplomą, taip pat atveria mokslinius tyrimus mokslo srityje duris.

Keli mokyklos siūlo daktaro Žmogiškųjų išteklių plėtros bei kitų susijusių sričių. Kai kurie dalykai apsvarstyti priimant savo pasirinkimą, yra kaip arti mokykla yra ir ar jūsų tyrimų tikslai išsirikiuoti su darbuotojų pasiūla.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos Filter

Žmogiškųjų išteklių plėtros daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa ugdo studento intelektinius ir profesinius įgūdžius. Kvalifikuotas studentas turėtų įrodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Šis darbas būtų savi ...

Skaityti daugiau

Daktaras Žmogiškųjų išteklių plėtra

University of Illinois at Urbana-Champaign
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų

Studijuokite žinias ir taikomus procesus, naudojamus gerinant darbo rezultatus ir individualų mokymąsi organizacijose. Žmogiškųjų išteklių plėtros karjera yra prieinama nacion ...

Skaityti daugiau