Palyginti doktorantūros programas - Administravimo studijos Kipre 2020

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo… Skaityti daugiau

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Kipras, oficialiai Kipro Respublikos, yra sala, šalis Rytų Viduržemio jūros. Kipras yra trečia pagal dydį ir trečias tankiausiai sala Viduržemio jūroje, ir valstybė narė, į Europos Sąjungą.

Geriausios doktorantūros programos - Administravimo studijos Kipre - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University of Nicosia
Nicosia, Kipras

Nikosijos Universitetas siūlo doktorantūros Viešojo administravimo todėl daktaras (Ph.D.) viešojo administravimo.

Nikosijos Universitetas siūlo doktorantūros Viešojo administravimo todėl daktaras (Ph.D.) viešojo administravimo. -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Graikų, Anglų
Universiteto miestelis