PHDSTUDIES.LT

Ieškoti doktorantūros programų - Administravimo studijos - jungtinėse Amerikos Aguascalientes Meksikoje - 2019

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Verslo administravimas tai gana plati studijų disciplina, kurią pasirinkę studentai dažniausiai gilinasi į tokias verslo temas kaip finansai, rinkodara, komandinis darbas ar organizacinė kultūra. Būtent šio tipo akademinės studijų programos paprastai yra pasirenkamos tų žmonių, kurie siekia geresnės pozicijos versle ar tik planuoja pradėti savo karjerą jų pasirinktoje verslo srityje.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Administravimo studijos - jungtinėse Amerikos Aguascalientes Meksikoje - 2019

1 Rezultatai Administravimo studijos, Aguascalientes Filter

Daktaro administracinių mokslų

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Liepa 2019 Meksika Aguascalientes

Daktaro administravimo mokslų siūlo plačias galimybes tiems, kurie nori programą, kuri atitinka jūsų poreikius.