PHDSTUDIES.LT

Geriausios doktorantūros programos in Limerick Airijos sala 2019/2020

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Limerikas miestas garsėja gera gyventojų studentų, kurie siekia Doktorantas ir daktaro laipsnius, humanitarinių mokslų ir meno. UL universitetas Limerikas yra vienas iš geriausių universitetų Airijoje.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas in Limerick Airijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

Struktūrinis daktaro taikomosios lingvistikos

Mary Immaculate College
Universiteto miestelis Dieninės 4 - 4 metai Rugsėjis 2019 Airijos sala Limerick

Pagrindinė švietimo programos principas yra tai, kad jis bus tyrimai pažangią ir reikės užsiimti su pažangiausius mokslinius tyrimus visoje sub-srityse taikomosios kalbotyros diapazone. Tai reiškia, skatinti tyrimais grindžiamas mokymasis apsimetę realaus pasaulio problemas, susijusias su kalbos vartojimo ir įsigijimo.

PhD švietimo (mokoma)

Mary Immaculate College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Airijos sala Limerick

Struktūrizuotų doktorantūros programa yra ketverių metų struktūra pro- gramą, kuri apima kursinių mokslinių tyrimų metodus, pagrindinių ir papildomų drausmės konkrečios ...