close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Ankstyvojo vaikų ugdymo studijos

Doktorantas yra laipsnis, kurį kai kurie studentai siekia baigę bakalauro ir magistro studijų programas. Norint pasiekti daktaro laipsnį, studentai turi atlikti originalius tyrimus ir pristatyti jį disertacijoje. Kai kurios institucijos taip pat gali reikalauti, kad studentai baigtų kursus prieš pradėdami disertaciją. Kas yra ankstyvojo ugdymo doktorantas? Doktorantūros laipsnis suteik… Skaityti daugiau

Doktorantas yra laipsnis, kurį kai kurie studentai siekia baigę bakalauro ir magistro studijų programas. Norint pasiekti daktaro laipsnį, studentai turi atlikti originalius tyrimus ir pristatyti jį disertacijoje. Kai kurios institucijos taip pat gali reikalauti, kad studentai baigtų kursus prieš pradėdami disertaciją.

Kas yra ankstyvojo ugdymo doktorantas? Doktorantūros laipsnis suteikia studentams galimybę domėtis vaikystės mokymuis už klasės ribų. Galimos mokslinių tyrimų sritys yra pradinio ugdymo vaidmuo vystymosi psichologijoje, vaikų literatūroje ir kaip ji daro įtaką mokymosi iki paauglystės mokymuisi, arba būdai įtraukti fizinį išsilavinimą į vis labiau priklausomas nuo technologijų priklausančias klases. Kursinis darbas padėtų doktorantai studijuoti ir rašyti, taip pat supažindinti juos su svarbiausiais pradinio ugdymo klausimais.

Studentai, įgiję daktaro laipsnį šioje srityje, gali pastebėti, kad jų žinios apie sudėtingas pradinio ugdymo problemas daro jas labiau pritaikytos mokyklos administravimo pareigoms. Tyrimo ir rašymo įgūdžiai, parengti disertacijos rašymo metu, gali būti perkeliami į kitas profesijas ir gyvenimo sritis. Pedagoginis doktorantūros programos aspektas suteikia studentams įžvalgą klasėje.

Doktorantūros programos gali užtrukti keletą metų, o kainos skiriasi priklausomai nuo institucijos studentų pasirinkimo. Tiesiogiai bendraujantis su universitetu siūlo idėją, kiek programos kainuos.

Su šiuo laipsniu studentai gali mokytis kaip mokyklos rajonų švietimo konsultantai ar politikos formuotojai, mokyklų vadovų viršūnės ar ankstyvosios pedagogikos mokslininkai. Daugelis studentų, kurie uždirba savo doktorantą, nusprendžia tapti profesoriumi. Jie gali tiesiogiai prižiūrėti ankstyvo ugdymo programas ir taikyti savo disertacijos tyrimus realaus pasaulio mokymo programoms. Jie gali mokyti mokytojus arba dirbti su ne pelno siekiančiomis organizacijomis, kurios tvarko nepilnamečių jaunuolių išsilavinimą.

Ankstyvojo ugdymo doktorantūros programos gali būti prieinamos šalia jūsų, naujoje ir įdomioje vietoje ar internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University College of Southeast Norway
Drammen, Norvegija +7 Daugiau

USN siūlo daktaro tyrimų mokymo pedagoginiais ištekliais ir mokymosi procesų darželyje ir mokykloje. Programa buvo akredituota 2012 metų rudenį.

USN siūlo daktaro tyrimų mokymo pedagoginiais ištekliais ir mokymosi procesų darželyje ir mokykloje. Programa buvo akredituota 2012 metų rudenį. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia