$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Aplinkos biologijos studijos

Doktorantūros studijuoja savo sričių ateitį atliekant nuodugnius ir originalius tyrimus per tris ar šešerius metus. Daugeliu atvejų studentai privalo ginti savo tyrimus prieš ekspertų grupę, kol jiems suteikiamas laipsnis. Kas yra aplinkos biologijos mokslų daktaras? Aplinkos biologijos sritis yra daugialypė ir gali labai skirtis tarp programų, tačiau dauguma studentų siūlo pasir… Skaityti daugiau

Doktorantūros studijuoja savo sričių ateitį atliekant nuodugnius ir originalius tyrimus per tris ar šešerius metus. Daugeliu atvejų studentai privalo ginti savo tyrimus prieš ekspertų grupę, kol jiems suteikiamas laipsnis.

Kas yra aplinkos biologijos mokslų daktaras? Aplinkos biologijos sritis yra daugialypė ir gali labai skirtis tarp programų, tačiau dauguma studentų siūlo pasirinkti zoologiją, jūrų biologiją, augalų biologiją ar ekologiją kaip specialybę. Moksliniai tyrimai dažniausiai atliekami vietoje, o ne laboratorijoje, nors daugelis studentų gali suskaidyti savo laiką tarp dviejų, tyrinėdami organizmus savo mokslinių tyrimų srityje ir dirbdami, kad moksliškai apibrėžtų santykius tarp jų. Nors daugeliui didesnių universitetų studentai gali pasiūlyti kelis takelius, mažesnės mokyklos ar departamentai dažnai kuria savo mokymo programas, pagrįstas vietine vietove, pavyzdžiui, jūros gyvybe ar augalų gyvenimu.

Aplinkos biologijos tyrimai dažnai ugdo moksleivius įgūdžiais, reikalingais atlikti lauko tyrimus ir biocheminiai analizuoti įvairius egzempliorius. Šie įgūdžiai kartu su aukščiausiais organizaciniais įgūdžiais, kuriuos studentai linkę įgyti, gali tapti patraukliais būsimiems darbdaviams.

Tarp kitų galimų mokesčių studentams gali reikėti sumokėti papildomas laboratorijų ir įrangos mokesčius, susijusius su jų doktorantūros studijomis. Jei norite sužinoti, ar įdomios programos apima papildomus mokesčius už mokslą, tiesiogiai susisiekite su būsimomis mokyklomis, kad gautumėte daugiau informacijos.

Aplinkos mokslų profesoriai, aplinkos biologai, išsaugojimo botanikai, laukinės gamtos biologai, žuvininkystės biologai ir išteklių biologai yra visi bendrieji karjeros pavadinimai, kuriuos organizuoja PhD aplinkos biologijoje. Absolventų užimtumo galimybių įvairovė daugiausia priklauso nuo jų specialybių, nuo tų, kurie linkę link gyvūnų mokslų, kurie dažnai pradeda eiti į zoologijos sritis, pvz., Zoologijos sodų ir gyvulių mokslininkus, ir tuos, kurie linkę į jūrų ar augalų biologiją, kurie siekia karjeros žemės ūkio arba vandens pramonės šakose.

Doktorantūros studijos yra retai prieinamos visiškai internete, nors kai kurios programos gali leisti moksleiviams tiesiogiai koordinuoti savo mokslinių tyrimų prižiūrėtojai, vykdant ne-disertaciją. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
University of Southern California
Pietų Los Andželas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Jūrų aplinkos biologijoje mokslų daktaras programa tiria jūrų organizmus, jų sąveiką sudėtingose jūrų ekosistemose ir kylančias bendruomenių savybes, atsirandančias dėl šios s ... +

Jūrų aplinkos biologijoje mokslų daktaras programa tiria jūrų organizmus, jų sąveiką sudėtingose jūrų ekosistemose ir kylančias bendruomenių savybes, atsirandančias dėl šios sąveikos. Pagal projektą ir būtinybę šis darbas apima visų biologinio organizavimo lygių tyrimus, taip pat organizmų ir abiotinio pasaulio susikirtimo tyrimus. -
Doktorantūra
Anglų
Rgs. 2022