PHDSTUDIES

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Aplinkos inžinerija - Europoje - 2020

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Aplinkos inžinerija yra akademinė studijų sritis, kad traukiniai studentams sušvelninti ar pašalinti atliekas ir taršą, pagaminta gamybos ir kitų kenksmingų verslo pramonės. Asmenys, kurie mokosi aplinkos inžinerija dažnai eiti karjeros vyriausybės ar dirbti privačioms įmonėms, sprendžiant tokius klausimus, kaip perdirbimo sistemas, vandens sanitarijos ir atliekų šalinimo sprendimus.

Iš viso yra daugiau kaip 4000 aukštojo mokslo institucijų Europoje siūlo platų kursus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. Su vis daugiau ir daugiau iš šių organizacijų, teikiančių anglų kaip švietimo kalba bent kai kurie iš jų studijų programas, universitetų Europoje dabar yra aukštesnės kokybės nei bet kada anksčiau. Europos universitetai siūlo draugiškai priima užsienio studentų ir suteikti žinių kursą, kuris atitinka jų profesija turi šiandienos pasaulinės paklausos.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Aplinkos inžinerija - Europoje - 2020

4 Rezultatai Aplinkos inžinerija, Europa Filter

Aplinkos planavimo daktaras

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Jungtinė Karalystė, Belfastas
Doktorantūra
01 Sep 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
3 metai
Anglų
Su bendrabučiu

Erdvinio ir aplinkos planavimo institutas (ISEP) yra viena iš sparčiausiai augančių ir dinamiškų planavimo mokslinių tyrimų aplinkų Jungtinėje Karalystėje.

Skaityti daugiau

Daktaras chemijos ir procesų inžinerijoje: aplinkos inžinerija

University of Pardubice
Čekija, Pardubice II
Doktorantūra
01 Sep 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
4 metai
30 Apr 2020
Anglų
Su bendrabučiu

Ši doktorantūros programa ugdo ir ruošia studentus tapti aplinkos inžinerijos specialistais. Absolventai yra aukštos kvalifikacijos ekspertai, kurių specializacija yra aplinko ...

Skaityti daugiau

PhD aplinkos inžinerija

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Jungtinė Karalystė, Notingemas + 4 Daugiau
Doktorantūra
01 Oct 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Su bendrabučiu

Aplinkos inžinerija yra mokslo ir inžinerijos programa padės pagerinti natūralią aplinką, siekiant palengvinti sveiką vandenį, orą ir žemę teikimą.

Skaityti daugiau

Daktaro laipsnis pramonės, kompiuterių ir aplinkos inžinerijos srityje

Universidad de La Laguna
Ispanija, Tenerifės „Santa Cruz“
Doktorantūra
01 Sep 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Ispanų
Su bendrabučiu

Pateikta programa yra tokia prasme siūlanti 4 mokslinius tyrimus, kurie neabejotinai yra susiję su moksliniais ir technologiniais klausimais: pramonė, elektroninės technologij ...

Skaityti daugiau