Doktorantūros programos - Aplinkos mokslų studijos

Palyginti 19 doktorantūros programas - Aplinkos mokslų studijos

Aplinkos mokslų studijos

Filosofijos daktaras yra daktaro ar daktaro laipsnį, kad yra aukščiausias mokslo laipsnis pasiekiamas. Iš laipsnį turėtojas laikomas kvalifikuoti dėstyti universitetinio lygio savo srities studijų.

Kas yra aplinkos mokslų daktaras? A aplinkos mokslų daktaras apima keletą disciplinų, pavyzdžiui, ekologijos, biologinės įvairovės, aplinkos vertinimas, išsaugojimo, Paleoecology, geologija, ir aplinkos politiką. Tyrimo metodai ir skaitiniai įgūdžių kursai paprastai yra dalis šios programos, kad studentai yra susipažinę su statistinės analizės ir modeliavimo, kad jie galėtų vykdyti mokslinius tyrimus. Kursinių kinta institucijos, bet taip pat gali būti geografija, žemės mokslų, ekonomikos, politologijos ir jūrų biologiją. Kiti galimi studijų srityse apima gamtinius išteklius, kiekybinė analizė, socialinių mokslų ir vandens išteklius.

Absolventai su aplinkosaugos mokslų daktaro gauna platų tarpdisciplininį švietimą ir tapti kvalifikacijos bendraujant ir problemų sprendimo, du pagrindiniai komponentai, reikalingi sėkmingai politikos formavimo ir valdymo. Kandidatai taip pat įgyti kompetenciją mokslinių tyrimų metodus, pradedant nuo eksperimentinio ir mėginių ėmimo dizaino hipotezių tikrinimas ir įvertinti.

Iš daktaro kaina svyruoja, priklausomai nuo tyrimo, institucija politikos ir programos trukmės šalyje. Susisiekite Priėmimo buveinė universitete daugiau sužinoti apie studijų programą ir jos išlaidų.

Karjeros perspektyvos aplinkos mokslų egzistuoja akademinės bendruomenės, kur kandidatai gali mokyti ir vykdyti mokslinius tyrimus. Kitos karjeros galimybių yra prieinami vyriausybės ir pramonės, kaip antai aplinkos konsultacinių firmų ir pagrindinių naftos bendrovių. Vyriausybės pozicijos įvairių agentūrų, pavyzdžiui, JAVGeologijos tarnyba, Aplinkos apsaugos agentūra ir nacionalinės laboratorijos, yra ir kitų variantų. Valdymo karjerą yra dar vienas variantas, jei studento kursinių esančius technologinius ir valdymo klases.

Dabar tyrimai yra prieinami jums, nesvarbu, kur jūsų vieta yra. Jie taip pat teikti unikalias švietimo perspektyvas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Daktaras Aplinkos Inžinerijos Mokslų

Rezekne University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Latvija Rēzekne

Giliai specializuotos profesinės studijos ir tyrimai skatinti studentų kompetencijas srityje aplinkotyra. Absolventai gali dirbti mokslinių tyrimų įstaigų, daryti aplinkos mokslinių tyrimų darbus aplinkos inžinerijos srityje, dirbti aplinkos apsaugos institucijų, vietos savivaldos administracinių vienetų, pramonės įmonių, vykdyti akademinį darbą universitetuose, dirbti aplinkos kokybės vertinimo ir mokslinių tyrimų laboratorijos, įvertinti gamtos išteklius, gavybos ir perdirbimo, darbą su aplinkos įrangos, technologijų ir dizaino kūrimo organizacijomis. [+]

Giliai specializuotos profesinės studijos ir tyrimai skatinti studentų kompetencijas srityje aplinkotyra. Absolventai gali dirbti mokslinių tyrimų įstaigų, daryti aplinkos mokslinių tyrimų darbus aplinkos inžinerijos srityje, dirbti aplinkos apsaugos institucijų, vietos savivaldos administracinių vienetų, pramonės įmonių, vykdyti akademinį darbą universitetuose, dirbti aplinkos kokybės vertinimo ir mokslinių tyrimų laboratorijos, įvertinti gamtos išteklius, gavybos ir perdirbimo, darbą su aplinkos įrangos, technologijų ir dizaino kūrimo organizacijomis. Kviestinių profesorių iš partnerių universitetų bus įtraukti kaip mokytojų ir patarėjų programoje. Studentai turi galimybę dalyvauti Erasmus + mobilumas studijoms. ... [-]


PhD in Marine Environmental Science

The Hong Kong University of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų September 2018 Honkongas

[+]

Aš. Bendrosios Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, siekiantys priėmimo į magistro laipsnį turi turėti:

įgijo bakalauro laipsnį iš pripažintos įstaigos ar patvirtintos lygiavertės kvalifikacijos;

II. Anglų kalbos Priėmimo sąlygos

Jūs turite įvykdyti anglų kalbos reikalavimus vienu iš šių kvalifikacijos pasiekimų *:

TOEFL iBT-80 TOEFL-PBT 550

* Jei jūsų gimtoji kalba yra anglų, o jūsų bakalauro laipsnį arba lygiavertę kvalifikaciją buvo apdovanotas įstaigos, kurioje dėstoma vidutinio buvo anglų, jums bus atsisakyta nuo vykdant pirmiau Anglų kalbos reikalavimai.

Paraiškos pateikimo terminas ... [-]

PhD in Environmental Science, Policy and Management

The Hong Kong University of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų September 2018 Honkongas

Filosofijos (PhD) programos daktaras siekiama mokyti studentus originalioje tyrimų, aplinkos mokslas politikos ir vadybos, ir ugdyti savarankišką, tarpdisciplininius ir novatorišką mąstymą, kuris yra labai svarbus sėkmingos mokslinės karjeros aplinkosaugos mokslo, politikos ir valdymo mokslinių tyrimų ir formuluojant , [+]

Mes gyvename pasaulyje, susiduria su rimtais tarpusavyje aplinkosaugos problemas, įskaitant klimato kaitą, visur taršos sumažinimo, biologinės įvairovės ir smarkus tiekimo apribojimus už pagrindinių gamtos išteklių skaičius. Individualiai, ypač kartu, šie klausimai kelia rimtus iššūkius prie tvaraus vystymosi.

Aplinkos skyrius buvo sukurtas, siekiant patenkinti tokius iššūkius. Mūsų fakulteto nariai turi įvairių sluoksnių mokslo, inžinerijos, verslo ir socialinių mokslų pateikti bendrą ir pažangiausius švietimą ir mokslinius tyrimus pasaulinių aplinkosaugos problemų ir naujų sprendimų.

Tai plataus masto mokslinių tyrimų magistrantūros programa, kuri apima platų spektrą aplinkos interesus. ... [-]


PhD Atmosferos Aplinkos Mokslo

The Hong Kong University of Science and Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų September 2018 Honkongas

Doktorantūros programos tikslas išmokyti studentus originalių tyrimų atmosferos Environmental Science ir ugdyti nepriklausomą ir novatorišką mąstymą, kuris yra labai svarbus sėkmingos mokslininko karjerai aplinkos mokslas. Studentai privalo dalyvauti ir dabartiniai seminarai, įsipareigoja kursinių ir atlikti disertacijos tyrimus. [+]

Aplinkos buvo žeminantis nerimą keliančiu greičiu, daugiausia dėl netvaraus vystymosi ir netvaraus gamtos išteklių naudojimo. Nors aplinkos apsauga žymiai sukurta per pastaruosius kelis dešimtmečius, aplinkosaugos problemos buvo plėtojama tiek pobūdžio ir masto. Metodai sprendžiant daugelį aplinkosaugos problemų lieka prieštaringas.

Graduate Management Admission Test arba PhD programa siekiama mokyti studentus, originalios tyrimų Atmosferos aplinkos Mokslas ir ugdyti nepriklausomą ir novatorišką mąstymą, kuris yra labai svarbus sėkmingos mokslininko karjerai aplinkos mokslas. Studentai privalo dalyvauti ir dabartiniai seminarai, įsipareigoja kursinių ir atlikti disertacijos tyrimus. Studentai taip pat turi išlaikyti kvalifikacinį egzaminą ir reikalauja sėkminga gynyba disertaciją.... [-]


Aplinkos Mokslų Daktaras

Clarkson University Graduate School
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Potsdam

Clarkson University siūlo tarpdisciplininius magistro ir daktaro laipsnius aplinkos mokslo ir inžinerijos (ESE). Programos apima gamtos mokslų ir inžinerijos sritis, suteikiant jums galimybių bendrauti su socialiniais mokslais ir politikos formavimu. Jūs ištirsite natūralių ir žmogaus sistemų ryšius, kurie daro įtaką aplinkosaugos rezultatams vietos ir pasaulio mastu. [+]

Clarkson University siūlo tarpdisciplininius magistro ir daktaro laipsnius aplinkos mokslo ir inžinerijos (ESE). Programos apima gamtos mokslų ir inžinerijos sritis, suteikiant jums galimybių bendrauti su socialiniais mokslais ir politikos formavimu. Jūs ištirsite natūralių ir žmogaus sistemų ryšius, kurie daro įtaką aplinkosaugos rezultatams vietos ir pasaulio mastu.

Mes kuriame lyderius, kurie taiko inžineriją ir mokslą tarpdisciplinine perspektyva ir supranta politiką, reikalingą kompleksinėms aplinkos problemoms spręsti.

Jūs glaudžiai bendradarbiausite su dėstytojais įvairiuose disciplinose, kad turėtumėte teigiamą poveikį aplinkai. "Clarkson" pasaulinio lygio laboratorijos įrenginiai leidžia tyrinėti žmonijos supratimo sienas.... [-]


PhD in Evolution of Ecosystems and their Protection

Matej Bel University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Slovakija Banská Bystrica

[+]

Egzaminas komitetas skiria Gamtos mokslų fakulteto dekanas.

[-]

Pagrindinis Oficialus Doktorantūros Programą Aplinkos Chemijos Ir

Universidade da Coruña
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metų September 2018 Ispanija A Coruña + 1 daugiau

Doktorantūros programos Aplinkos chemijos ir pagrindinių yra oficialus universitetinis išsilavinimas, kurio bendras tikslas yra mokyti gydytojus Chemijos su orientavimo tiek aplinkos link sintezės ir apibūdinimo naujų junginių, kurie gali spręsti ir išspręsti problemas, srityje paklausa pramonės, administravimo ir visuomenė apskritai, skatinant mokslinius tyrimus, plėtrą ir mokslinius bei technologinius naujoves fundamentaliuosius ir taikomuosius lygį. [+]

Įdiegimas

programa Daktaras Aplinkos chemijos ir pagrindinių yra oficialus universitetinis išsilavinimas, kurio bendras tikslas yra mokyti gydytojus Chemijos su orientavimo tiek aplinkos srityje ir į sintezės ir apibūdinimo naujų junginių, kurie gali spręsti ir išspręsti problemas, reikalauja pramonės, administravimo ir visuomenė apskritai, skatinant mokslinius tyrimus, plėtrą ir mokslinių ir technologinių inovacijų fundamentaliuosius ir taikomuosius lygį.

Tai tarpžinybinė doktorantūros programą, kurioje gydytojai dalyvauja šiose srityse žinių: analizinė chemija, fizikinė chemija, neorganinė chemija, organinė chemija, chemijos inžinerijos ir fizikos.

Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]

Oficiali Doktorantūros Programą Aplinkos Mokslo Ir Technologijų

Universidade da Coruña
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metų September 2018 Ispanija A Coruña + 1 daugiau

Doktorantūros programos Aplinkos mokslo ir technologijų srityje yra oficialus universitetinis kurio tikslas yra rengti mokslininkus / kaip galima sustiprinti, gamybos ir perdavimo žinių, susijusių su aplinkos procesus, taip pat mokslo ir technologijų naujoves viskas susiję su jų tinkamai valdyti. [+]

Įdiegimas

Augantis visuomenės informuotumą apie aplinkosaugos problemas lėmė pastaraisiais dešimtmečiais ir išsivysčiusių šalių, ypatingą dėmesį skiriant Europos, įvairių naujų poreikių žinių, technologijų, inovacijų ir perdavimo jos susijusios su valdymo ir klausimais, susijusiais su aplinka įvairovė rezoliucija.

Programos Daktaras Aplinkos mokslo ir technologijų yra oficialus universitetinis kurio tikslas yra rengti mokslininkus / kaip galima sustiprinti, gamybos ir žinių perdavimo procesus, susijusius su aplinka, taip pat mokslo ir technologijų naujovės viską, kas susiję su jų tinkamai valdyti.

Į / dalyviai doktorantūros mokslininkų aktyviai palaikyti bendradarbiavimą su keliais įmonių, įstaigų, mokslinių tyrimų grupių ir mokslininkų / kaip tiek vidaus, tiek užsienio.... [-]


PhD Aplinkos Chemijos Ir Technologijų

University of Chemistry and Technology, Prague
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų October 2018 Čekija Praha + 1 daugiau

Iš Ph.D. tikslas Studijų programa yra mokyti ekspertus su gilių žinių apie aplinkos ir susijusių cheminių ir biocheminių disciplinų, informatikos ir matematinio modeliavimo. [+]

Apžvalga

Doktorantūros tikslas studijų programa - gilinti žinias apie aplinkosaugos ir susijusius chemines bei biochemines disciplinas, informatiką ir matematinį modeliavimą. Kandidatas tyrimai remtis šio pamato ir gilinti žinias plataus masto aplinkosaugos srityse, kaip antai: analitinių metodų stebėsenos vandens ir oro kokybės ir dirvožemio taršos; technologijos geriamojo vandens gamyba, nuotekų valymo; dumblo apdorojimas, kietųjų atliekų tvarkymo ir dirvožemio nukenksminimo technologijas; pašalinimas oro teršalų. Svarbus tyrimo dalis yra taip pat visų atliekų, perdirbimo ir panaudojimo kaip atsinaujinančių išteklių formų prevencija. Studentai yra mokomi sprendimas kompleksinių mokslinių tyrimų projektus.... [-]


Dtech Aplinkos Sveikatos

University of Johannesburg
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2018 Pietų Afrikos Respublika Johanesburge

Suteikti studentams kompetencijos taikyti aukšto lygio problemų sprendimo įgūdžiai, o kritinio ir reflektyvaus mąstymo paraišką pažangiausiais akademiniu lygmeniu, baigiant A į aplinkos sveikatos srityje disertaciją gamybai. [+]

Suteikti studentams kompetencijos taikyti aukšto lygio problemų sprendimo įgūdžiai, o kritinio ir reflektyvaus mąstymo paraišką pažangiausiais akademiniu lygmeniu, baigiant A į aplinkos sveikatos srityje disertaciją gamybai.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

MTech aplinkos sveikatos

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Morta Chadyiwa Telefonas: 011 559 6239 / Paštas: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

Daktaro Mokslo žmogaus Veiklos Srityse

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų July 2018 Meksika Aguascalientes

Daktaro mokslų žmogaus veiklos srityse yra tarpžinybinė ir įvairių sričių programos siūlomos projektavimo ir statybos mokslų centro, dalyvavo statybinių ir pastatų, dizainas Habitat, Geotechnika ir hidraulika departamentai, taip pat teorija ir metodai , Ši magistrantūros programa suteikia didesnį lankstumą už tai, kad pamoka sistema, kuri stiprina mokslinių tyrimų veiklą. [+]

Daktaro mokslų žmogaus veiklos srityse yra tarpžinybinė ir įvairių sričių programos siūlomos projektavimo ir statybos mokslų centro, dalyvavo statybinių ir pastatų, dizainas Habitat, Geotechnika ir hidraulika departamentai, taip pat teorija ir metodai , Ši magistrantūros programa suteikia didesnį lankstumą už tai, kad pamoka sistema, kuri stiprina mokslinių tyrimų veiklą.

Bendrasis tikslas

Mokyti aukšto lygio mokslininkus iš humanistinės perspektyvos su stipriu socialiniu įsipareigojimu ir aktyvaus susirūpinimą dėl aplinkos, sutelkiant dėmesį tyrėjui į žmogaus veiklos sričių specifinius regioninius kontekstus sistemiškai ir kritiško požiūrio problema prisidėti prie jų darnus vystymasis.... [-]


Daktaras Aplinkoje

San Jorge University / Fundacion Universidad San Jorge
Su bendrabučiu September 2018 Ispanija Saragosos

Doktorantūros siekiama plėtoti įgūdžius ir kompetencijas, reikalingas sėkmingai atlikti rimtus tyrimus orientuotą novatoriškas strategijas ir naujas korekciniai ir prevenciniai generuoja poveikį aplinkosaugos technologijų Geston tiriamajai veiklai. [+]

Doktorantūros siekiama plėtoti įgūdžius ir kompetencijas, reikalingas sėkmingai atlikti rimtus tyrimus orientuotą novatoriškas strategijas ir naujas korekciniai ir prevenciniai generuoja poveikį aplinkosaugos technologijų Geston tiriamajai veiklai.

Šie tyrimai sudaro mokymo laikotarpį, sudaryta iš magistro laipsnį arba 60 kreditų, įtrauktų į vieną ar daugiau univesitarios magistro laipsnių, atsižvelgiant į mokymo pasiūlymo universiteto.

Kai praėjo asignavimus, susijusius su jų mokymu savo asmeniniame maršrutas iki doktorantūros komiteto, įsteigto gali inicijuoti mokslinių tyrimų laikotarpį ir Disertacijos rengimo.

Tai daktaras siekiama mokyti pirmaujančių mokslininkų aplinkos tvarumo srityje ir remiasi oficialaus daktaro programos aplinką pagal RD 99/2011 leidžia holistinį tyrimus iš visų aplinkos aspektus. ... [-]


Aplinkos Mokslo Daktaras

Université du Québec à Rimouski UQAR
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Rimouski Lévis

Į aplinkos mokslų daktaro siekiama plėtoti ir integruoti žinias keliose daugiadalykinėse srityse sugrupuoti pagal bendrą temą į aplinkos santykių dinamikos analizę. [+]

Į aplinkos mokslų daktaro siekiama plėtoti ir integruoti žinias keliose daugiadalykinėse srityse sugrupuoti pagal bendrą temą į aplinkos santykių dinamikos analizę.

aplinkos biotechnologijų Ciklas ir vandens kokybė fundamentinius ir taikomuosius ekologija Atmosferos mokslai ir vandenynas Geomorfologija ir žemės naudojimo aplinkos toksikologijos

Programos struktūra

Aplinkos mokslo daktaras yra siūlomas kartu su UQAC, UQAM ir UQTR.

Programa apima 60 kreditų disertacijos rašymo gilinti temą į jo specializacijos aplinkos mokslų srityje.

Programos struktūra

Aplinkos mokslo daktaras yra siūlomas kartu su UQAC, UQAM ir UQTR.... [-]


Tarptautinis PhD Programa Aplinkos Mokslo Ir Technologijų

National Central University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Taivanas Taoyuan

Norint įveikti naujus iššūkius oro, dirvožemio ir aplinkos kaitos ir visuotinio atšilimo sukelta vandens tarša, mūsų programa yra skirta išmokyti studentus su puikia gebėjimų problemos analizės ir sprendimo pagal regionines ir pasaulio klausimais; nepriklausoma novatorišką mąstymą, planavimą ir projekto vykdymo; sprendimų priėmimo, tarpdisciplininis koordinavimas ir tarptautinė komunikacija. [+]

Norint įveikti naujus iššūkius oro, dirvožemio ir aplinkos kaitos ir visuotinio atšilimo sukelta vandens tarša, mūsų programa yra skirta išmokyti studentus su puikia gebėjimų problemos analizės ir sprendimo pagal regionines ir pasaulio klausimais; nepriklausoma novatorišką mąstymą, planavimą ir projekto vykdymo; sprendimų priėmimo, tarpdisciplininis koordinavimas ir tarptautinė komunikacija.

Ust - Tarptautinė doktorantūros programą Aplinkos mokslo ir technologijų (Ust-EST) teiks pažangiausias studijuojant programą tarpdisciplininio aplinkos tyrimų iš pasaulinės iki molekulinio lygio. Visi kursai bus dėstomi anglų kalba pagal neapmokėtų mokslininkų komanda su papildomo skirstymo teikti neprilygstamą Kinijos kalbančių aplinkinių ir mokymosi galimybės. Siekiant užtikrinti aukštos kryžminio drausmės pobūdį aplinkos tyrimo, visi pirmo kurso studentams vyks pradinio lygio kursus, susijusius su keturiomis pagrindinėmis temomis, ty sveikatos mokslo, fizikinės chemijos, inžinerijos ir nuotolinio stebėjimo technologijas, prieš pereinant į specializuotus mokslinių tyrimų darbo ,... [-]


Daktaras Ekologijos Ir Aplinkos Sveikatos

University Fernando Pessoa
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Portugalija Uostas

Doktorantūros programa yra susijusi su kurso mokymas darbuotojai nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, kurie lėmė nemažai mokslinių straipsnių. [+]

Laipsnis / Trukmė / ECTS (daktaro) / 3 metai (1 metai: ryšiai planas; 2 metų: darbas parengimas) koordinavimas:

Profesorius Nelsonas Barros (nelson@ufp.edu.pt)

Doktorantūros programa yra susijusi su kurso mokymas darbuotojai nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, kurie lėmė nemažai mokslinių straipsnių.

Priėmimo sąlygos 1.1. Bendrosios sąlygos:

Pasak nr. 1 iš UFP daktaro anketa Reglamento Nr 2 straipsnyje. 306/2008, iš birželio 9, taip gali būti taikomos šiai studijų ciklą:

1.1.1. Pareiškėjai kartu su magistro laipsnį arba juridinio ekvivalentas; 1.1.2. Pareiškėjai kartu su bakalauro laipsnį, kad turi mokslinį ar mokslinę ar profesinę mokymo programą, kuri yra pripažinta suteikdami gebėjimus užbaigti šį studijų ciklą vykdomosios patarimu iš antrosios pakopos universitetines studijas ir tyrimas mokykloje, nuo šiol, paskirtas CEPI; 1.1.3. Pareiškėjai, turintys mokslinės, mokslo ar profesinio mokymo programą, kuri yra pripažinta kaip suteikdami gebėjimus užbaigti šį studijų ciklą CEPI 1.2. Specialios sąlygos: 1.2.2. Doktorantūros programa Ekologija ir aplinkos sveikatos: pareiškėjai turi turėti magistro laipsnį vienoje iš šių sričių: aplinkai; Biologija; Sveikatos mokslų ar chemija. Studijų planas ... [-]