Filter
Doktorantūra
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Aplinkos studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019/2020

Vienas turi atlikti du dalykus, kai uždirbti daktaro laipsnį. Pirmiausia reikia suprasti konkretaus dalyko kruopščiai. Antra, reikia plačiai žinių apie šiuo klausimu.

Į aplinkosaugos studijas įstoję studentai paprastai studijuoja tokius studijų dalykus kaip gamtos mokslai, matematika, o taip pat ir ekonomikos pagrindai. Pagrindiniai į aplinkosaugos studijas įtraukiami dalykai yra aplinkosaugos etika, politinių institucijų teisinis reguliavimas bei rizikos vadyba. Paprastai, aplinkosaugos studijomis besidomintys studentai turi pasirinkti vieną iš daugybės siauresnių aplinkosaugos mokslų specializacijų.  

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios doktorantūros programos - Aplinkos studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Jungtiniai Arabų Emyratai

Heriot-Watt University Dubai

Energetikos, geomokslų, infrastruktūros ir visuomenės mokykla turi iš prigimties stiprią tyrimų kultūrą. Moksliniai studentai labai vertina indėlį į bendrą mokyklos tyrim ... [+]

Apžvalga

Energetikos, geomokslų, infrastruktūros ir visuomenės mokykla turi iš prigimties stiprią tyrimų kultūrą. Moksliniai studentai labai vertina indėlį į bendrą mokyklos tyrimų profilį.

Mokykla yra padalinta į tris mokslinių tyrimų institutus:

Infrastruktūros ir aplinkos institutasTvaraus pastato dizaino kompetencijos centrasSocialinės politikos, būsto ir lygių galimybių tyrimo institutas

Dubajuje vykstantys tyrimai vystosi, kaip rodo mūsų siūlomos doktorantūros programos. Mokslinių tyrimų studentams pateikiamos įdomios galimybės dirbti akademinės bendruomenės, tyrimų naudotojų ir darbdavių srityse JAE ir Persijos įlankos regione.

Mokyklos daugiadalykių mokslinių tyrimų sričių portfelis tampa patrauklia vieta tiems, kurie siekia magistrantūros mokslinių tyrimų galimybių, tiesiogiai susijusių su realių problemų energetikos, geo mokslo, infrastruktūros ir visuomenės problemomis.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Akademinis miestas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba